Момче или момиче

  • 6 538
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Толкова, колкото това че имаш ли киселини, детето ще е много окосмено. Малкият ми син ме риташе доволно добре в стомаха и от 6м имах киселини, но горилче не родих.
После идва и осоляването на бебето срещу потене... Ужасии и безумия.

# 16
  • Мнения: 6 764
Много отдавна нашите баби и прабаби като са нямали как да разберат какво е бебето, са се родили разни вярвания. Ако ти е кръгъл корема какво е, ако е остър, ако ти излязат пъпки и т. Н. Това са просто легенди, хората са си запълвали времето на очакване. Разбира се, че може да се получи съвпадение и да "познаят", но е само въвпадение. Моята мила баба все спореше, че нямало как да чакам момиче, много кръгъл ми бил корема, ама момиче се роди. Иначе с 2 момичета, сладко не ми се е ядяло, от всичко ми се гадеше.

# 17
  • Мнения: 2
Аз имам момиче и ми се ядеше само мусака и кисело мляко 🤪

# 18
  • Мнения: 423
Как бе? .. До колкото знам полът на бебето се определя още при самото оплождане Nerd
в 7 г.с и то не си знае пола още Simple Smile

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 567
Как бе? .. До колкото знам полът на бебето се определя още при самото оплождане Nerd
в 7 г.с и то не си знае пола още Simple Smile

Той за определяне се определя, ама за знаене - не се знае Stuck Out Tongue Grinning

# 20
  • Мнения: 22
В начална бременност 5г.с съм но освен спазмите в корема и леката замаяност ако ми се
пригади е за кратко и се е случвало 2-3 пъти нямам повръщане, киселини или предпочитания за разни храни какво ли мога да очаквам

# 21
  • София
  • Мнения: 13 090
Момче:момиче=50:50.

# 22
  • Мнения: 5 139
Зависи. Ако ехографа покаже момиче - значи има по-голям шанс да е момиче. Ако не покаже момиче има по-голям шанс да е момче.

# 23
  • Мнения: 14
Винаги съм обичала много сладко и го ям в големи количества, по време на бременността това не се промени. Имам момче.
Според вас вярно ли е,че когато ви се яде сладко значи ще е момиче?

# 24
  • Мнения: 2
Здравейте, чакаме най-хубавото нещо, а именно бебенце 👶🏼👧🏼 Знам,че това за което пиша не е най-важното, и за нас най-важно е бебенцето да е живо и здраво, но просто искам да си споделя с някой друг освен с мама 😄 а и да потърся мнение по тази тема. Днес минах втора фетална и Слава Богу всичко с детенцето е наред 🙏 но има едно нещо,което ме чопли 😄 и това е предположенията за пола. При един от първи те прегледи около 12 г.с моето АГ ми даде предположение за момче ,след това на първа фетална д-ра каза момиче ,преди 2 седмици отново на женски преглед при моето АГ отново в Токуда и тя и аз видяхме хубаво между краченцата и нищо не се виждаше и съответно тя каза 80-90% момиче. Така ..днес първи ден от 20 г.с бях на втора фетална и чух изречението : пола е мъжки 😒😄 ето това е пишлето ,тестиси .. даже ми ги показа. С мъжа ми вече сме леко объркани. Та.. каквото и да е ще го обичаме повече от всичко , не ме разбирайте грешно,но просто тайничко се надяваме тази пишчица,която днес видяхме да се окаже нещо друго и това да е госпожица 🤷🏼♀😄 Въпроса ми е, дали това е възможно,дали се е случвало с днешната апаратура предположението за пола да е грешно?Дали друга мами е виждала на ехографа пишонка и накрая да се роди момиченце?  Също така мисля да потърся още едно мнение,защото този въпрос много ни лази по любопитството, така че ако ако знаете за добър специалист в гр.София  ,който успешно да ни каже момиченце или момченце си чакаме ще съм благодарна ако имате желание да споделите 🙏😊 Благодаря за вниманието! Бъдете здрави!

# 25
  • Мнения: 380
Здравейте моя малкия СИН според всички лекари ,освен д-р Димитров тогава в Люлин мед  беше момиче . И аз като вас исках момиче и купих доста розови неща ,но уви . Сега с 3 момчета си взех женско коте пак всичко розово и познайте имам котарак целия розов с женско име 😀.  Аз вече на никой не бих вярвала.

# 26
  • Мнения: 2
Здравейте моя малкия СИН според всички лекари ,освен д-р Димитров тогава в Люлин мед  беше момиче . И аз като вас исках момиче и купих доста розови неща ,но уви . Сега с 3 момчета си взех женско коте пак всичко розово и познайте имам котарак целия розов с женско име 😀.  Аз вече на никой не бих вярвала.


Хаха 😄 ами да са Ви живи и здрави! ❤🙏 Каквото и да е ,то си е наше детенце и ще го обичаме повече от всичко на света! Просто не съм вярвала,че толкова ще ни измъчват с този отговор за пола. А на вас пожелавам живот и здраве да си имате и едно момиченце ! 👧🏼😊

# 27
  • Мнения: 6 912
В 13г.с момче,в 16 момиче,в 19момиче и хоп момиче вече на три г.🌞
Така... даже като наближаваше да я вадят викам момиче ли е(исках момче,де)затова до последно питах,стават грешки,докато не излезе не вярвам 😁

Купувайте неутрални цветове дрешки,без розово и синьо 😁после вече може.
Иначе накрая вече дори аз си виждах с просто око,че е женски пол на ехографа.

# 28
  • Мнения: 513
При нас беше първо момиче, последно че, после пак момиче и на пренаталния тест момче.след това си се виждаше ясно, че е момче. Според мен след 15 седмица при сегашната апаратура трудно ще се сбърка

# 29
  • София
  • Мнения: 2 565
И аз мисля, че в 20та седмица шансът да се обърка пола е минимален, особено ако и полов орган се е видял. Ако ще търсите второ мнение, изчакайте още няколко седмици най-добре, колкото по-късно, толкова по-ясно ще се види.

Общи условия

Активация на акаунт