Panadol всяка вечер

  • 2 620
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Избягвам да давам Панадол и подобни, дори когато има Т, а какво остава да го давам само за успокоение  Stop При зъбоникненето използвах за кратко Хамомила, после и това спрях. А локалните гелчета имат краткотраен ефект и изобщо не съм купувала такива. Докторите казват, че са за успокоение на майката  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 1 845
Според мен не е редно повече от 3 дни. Пише го и в кратката характеристика на лекарството:тук.
Али месеци наред страдаше от "зъбоникнене"-това не означава, че трябваше месеци наред да бъде на подобни лекарсва-парацетамолени. Аз по принцип избягвам панадола и подобните му.
Поразпитай-има хомеопатични, сигурна съм. Нашият зъболекар не препоръчваше дори обезболяващите голове от рода на Калгел, детинокс и други подобни, но това при всички положения е вариант.

Какво е Хамомила?

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Хамомилата е лайка,но няма нищо общо с билката или отварата от лайка.Това си е хомеопатичен продукт.Аз давам от нея при съмнение за зъбопробиване  Simple Smile.

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
но дали пък това все пак не е вредно.

може да си сигурна, че не е редно.

# 19
  • Мнения: 666
 Бих дала панадол само при висока Т , панадола съдържа парацетамол, който уврежда черния дроб, освен това давайки и продължително време ще я наситиш с парацетамол  и няма да и действа

# 20
  • София
  • Мнения: 131
Давам Панадол само в много, много краен случай. Давала съм Хамомила и съм доволна от ефекта (по 1 перличка от 30 СН), изписана от хомеопат. Мажа го всяка вечер с Генгигел бейби или с едно друго кремче с лайка, но не се сещам за името му. Според мен трябва да намериш начин да не му даваш този Панадол, все пак периода на зъбоникнене не трае ден или два. Опитай с Хамомилата, но трябва да мине известно време, за да започне да действа. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт