ТВ-кога???

  • 1 306
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 63
На 8 месеца е и гледа реклами, нищо не може да отдели от тв в такъв момент. Доста е странно от страни Simple Smile зяпнал и втренчен в тв-то
И ние сме така, голям телеманиак е, ама гледам да е далеч от телевизора.

# 16
  • Мнения: 8 505
Никога не съм я ограничавала в гледането на ТВ.Като малка се заглеждаше в рекламите.От доста време насам телевизорът не представлява никакъв интерес за нея-дори в детски предавания и фолмчета се заглежда за не повече от 5,в най-добрия случай 10мин.

# 17
  • Мнения: 287
Ами малкия се загледа в телевизията някъде 4и месец. Вредно не вредно аз го оставям пред телевизиоята. В крайна сметка това е нещо, с което сме свързани, в 99% от домовете има телевизор.

# 18
  • Мнения: 5 362
Здравейте, този въпрос незнам в кой форум да го задам, за това ще пробвам тук! Кога може да гледа бебе ТВ???? Райничка е на 6 м. много любопитна е и умира да гледа ТВ? Знам че не трябва да гледа, че е вредно за очичките, но понякога само така се успокоява! Та кога все пак не е толкова вредно вече???
Ако не гледа постоянно-не е проблем. Peace
Заглеждат се във филмчета по-късно обаче.Вие предполагам сте на реклами още?! Grinning

# 19
  • Мнения: 4 362
Гледа си разбира се ТВ,особено реклами  Peace

# 20
  • Мнения: 46 532
Гледа от новородена. Днешните телевизори не са вредни като тези от едно време  Peace

# 21
Уф, аз избягвам да я оставям -заглежда се и по новини и по СЕРИАЛЧЕТА  Laughing, но по някой път.....е единствена алтернатива Blush

Последна редакция: ср, 20 дек 2006, 08:44 от mama-Nana

# 22
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
И ние гледаме телевизия с интерес, но нашата докторка ни забрани. Каза, че в някои страни не дават на децата да гледат телевизия до 3-4 годишна възраст, не знам обаче, как бих опазила детето си от това, когато живея с телеман  newsm78

# 23
  • Мнения: 683
Вредно е, разбира се. И монитор, и телевизор. То за големи е вредно, та камоли за дребосъците. Малката мойе с 4асове да гледа "детското", филма или реклама.И постоянно имаме разногласия с нея относно ТV-то #2gunfire

# 24
  • Мнения: 439
Даниел гледа отскоро ТВ.Повечето пъти зяпа реклами или детски филмчета/приказки,ама за малко и после се занимава с нещо друго

# 25
Валерия е голям телеманиак от 5-6месечна се влюбив телевизора. Когато и растяха зъбите това беше нещото което я успокояваше  Blush Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт