Родени през 🐟☀АВГУСТ 🦜🏖 (Тема 5)

  • 15 991
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 475
Аз знам, че нищо няма да му стане от това. И аз съм ходила да ми леят куршум, но е друго. Дразня се, че не се допитват до нас. Току що разбирам и се оглеждам, че целия ни багаж, половин апартамент и повече, който оставихме като заминахме за Англия е изкаран и се използва. Имам подаръци, които исках да си запазя, но вече даже не се водят мои. И затова никой не ни е питал... Много ми е криво, и въобще не ми е празнично, чувствам се не на място...

# 721
  • Мнения: 466
Меджик, има хора (моята свеки е в това число), като се стараеш да си възпитан и да не режеш грубо те смятат за тъп и ти се качват на главата. На мен като бременна реши да ми казва какво да правя и на 346742 път не издържах и изсъсках, тихо но злобно, после надух главата на ММ и се спря жената, поне на мен да ми надува главата. Сега дала цитирам «задача» на майка ми, да кръстим малкия възможно най-скоро и нямало значение ние, като родители какво искаме. Майка ми е много дзен и все и вика «добре, няма проблем» 😂 До колкото разбирам твоите са по-нахални, просто престани да се опитваш да си добра. Зълва ми така строява майка си, че тя много бързо спира да и указва какво да прави, е после се оплаква на родата, но какво значение има това 😂 За багажа не се ядосвай, неприятно е, но това са вещи, просто някакви предмети. Приеми го като благотворителност и другия път нищо не им оставяй.

Дидистер, как е кучето? Прави ли щуротии? Аз дадох преди време АМ вечерта на бебчо, е ми никакъв ефект нямаше. Първия пьт така се скриви, все едно му давам лимонов сок 😂

Кате, помня, че се притесняваше за бибата. Моето не иска биба, но започна да смуче пръста, та не бързай да я отказваш 😂 Като поотрасне бибата може да му я вземеш, а с пръстчето какво ще правя аз, не знам. Сестра ми го смука до 3ти клас. Майка ми сега като види как Миша лапа ръката (пръста) и пощурява 😂


Толкова е хубаво за първа година да не готвя на бъдни вечер 😂 Сега ще си почина малко и ще пооправя хола, че е паднала бомба. ММ купи елха, която заема половината стая и всичко друго ми е нахвърлено 😂

Весели празници, момичета! Пожелавам ние и дечицата ни да сме здрави, това е най-важното. Непослушните мъже и досадните свекита са бели кахъри 😂

# 722
  • Мнения: 606
Меджик, каката като беше вечно миришеше на лиги. Веднъж са се събрал и родата на мм и като я гушнах и ми за мириса и освирепях и се развиках пред хората "ау, това дете, защото мирише така на лиги?!? Забранявам да се целува!" И на всички ѝм стана много неудобно и спряха.

# 723
  • Мнения: 2 697
Константина, след 6 месеца по-лесно го изкарват? Много се стресирах

# 724
  • Мнения: 320
Меджик, има хора (моята свеки е в това число), като се стараеш да си възпитан и да не режеш грубо те смятат за тъп и ти се качват на главата. На мен като бременна реши да ми казва какво да правя и на 346742 път не издържах и изсъсках, тихо но злобно, после надух главата на ММ и се спря жената, поне на мен да ми надува главата. Сега дала цитирам «задача» на майка ми, да кръстим малкия възможно най-скоро и нямало значение ние, като родители какво искаме. Майка ми е много дзен и все и вика «добре, няма проблем» 😂 До колкото разбирам твоите са по-нахални, просто престани да се опитваш да си добра. Зълва ми така строява майка си, че тя много бързо спира да и указва какво да прави, е после се оплаква на родата, но какво значение има това 😂 За багажа не се ядосвай, неприятно е, но това са вещи, просто някакви предмети. Приеми го като благотворителност и другия път нищо не им оставяй.

Дидистер, как е кучето? Прави ли щуротии? Аз дадох преди време АМ вечерта на бебчо, е ми никакъв ефект нямаше. Първия пьт така се скриви, все едно му давам лимонов сок 😂

Кате, помня, че се притесняваше за бибата. Моето не иска биба, но започна да смуче пръста, та не бързай да я отказваш 😂 Като поотрасне бибата може да му я вземеш, а с пръстчето какво ще правя аз, не знам. Сестра ми го смука до 3ти клас. Майка ми сега като види как Миша лапа ръката (пръста) и пощурява 😂


Толкова е хубаво за първа година да не готвя на бъдни вечер 😂 Сега ще си почина малко и ще пооправя хола, че е паднала бомба. ММ купи елха, която заема половината стая и всичко друго ми е нахвърлено 😂

Весели празници, момичета! Пожелавам ние и дечицата ни да сме здрави, това е най-важното. Непослушните мъже и досадните свекита са бели кахъри 😂

Кучето продължава да ме побърква. Преди седмица си “хапна” от елхата. В следствие на което 3 дни повръща и ака кръв. Постоя си тези 4 дни в клиника, смъкнаха ни пред коледно кожите, сега е на антибиотици. Откачалка тотална е.

За целуването нека целуват, но ръчичките забранявам ( не че някой ме слуша де ) в момента в който някой го целуне по ръцете и той си ги навира до сливиците, хубаво са ги оближе.

Меджик не се ядосвай за вещи. Няма да забравя един скандал за 2 чаршафа. За малко да се разделим с ММ. Много си ги харесвах, ама и на свекито и харесаха и така се изпокарах с ММ,  че си тръгнах по нощите от тях.

Весели празници от нас, отивам да изпия 1-2-3 чаши вино и да се наям, че питката ми стана трепач тази година

# 725
  • Мнения: 163
Така казват! Има и други предпоставки за трудно изкарване! Зачудих се дали да го пиша точно днес, но исках да дам някакво информация, която може да е полезна за някого, тъй като четох в юлската група като Меджик! Защото на мен нямаше кой да ми даде 🙂🙂🫶 а докторите малко го подценяват. Барбалена не се стресирай излишно! Вълшебни празници!


Константина, след 6 месеца по-лесно го изкарват? Много се стресирах

# 726
  • Мнения: 543
Случило ли се е нещо с някое бебче от юлската група?
И аз мислех, че донякъде е добре, че голямата е вече ученучка ама тя какво ли не мъкне от това училище - три месеца е все болна и накрая го зарази.
Нашата детска каза по- малко по магазини/ молове, но аз така или иначе не обичам с бебе да се мъкна по такива места.
Абе didister това вашето куче голям образ. "Хапнало" си от елхата Joy
Е, то на вас едва ли ви е било забавно де.

# 727
  • Мнения: 754
Случило ли се е нещо с някое бебче от юлската група?
И аз мислех, че донякъде е добре, че голямата е вече ученучка ама тя какво ли не мъкне от това училище - три месеца е все болна и накрая го зарази.
Нашата детска каза по- малко по магазини/ молове, но аз така или иначе не обичам с бебе да се мъкна по такива места.
Абе didister това вашето куче голям образ. "Хапнало" си от елхата Joy
Е, то на вас едва ли ви е било забавно де.

Анчо, пропуснала съм. Пожелавам бързо да оздравявате. За да ви окуража малко, а и мен самата, момичето с което раждахме се разболя и зарази малкото човече. Около две седмици беше болничко, но не ескалираха нещата толкова. Имаше бронхиолит и леки спазми, но беше вкъщи на инхалации. Трябва да мислим положително, аз това най-вече на себе си си го повтарям! ❤

# 728
  • Мнения: 2 868
Весели празници момичета. Бъдете здрави,вие,семействата ви и хората които ви заобикалят. Тези от вас които сте на млякото Лактана Био от къде го купувате.?Днес го видях в  сайта на аптека Галин и е 23.90 лв,а аз го взема иначе от Била на 27,90 🙄

Последна редакция: нд, 25 дек 2022, 06:05 от Милото

# 729
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 765
Весели празници.!Аз купувам на 23.70винаги Био лактана,в Бургас от магазин Тема или Зайченцето бяло.Не съм купувала от аптека.В Айтос също имат Тема ,може би и в друг град .В Сливен няма ли?

# 730
  • Мнения: 754
Аз го взимам от магазин Па-па в Стара Загора на 23лв и някакви стотинки. Най-изгодно е там, като цяло със всички бебешки стоки в града.

# 731
  • София
  • Мнения: 5 623
Весела Коледа, момичета! Бъдете здрави, обичани и обичащи. Нека в домовете ви цари любов, спокойствие и семейно щастие!
Ние преди малко ходихме до спешното, малката започна да диша много тежко и се притесних. Та според педиатъра вече е минало в бронхит и изписа АБ. Аман значи, няма 5м, а вече е за трети път на антибиотик.

# 732
  • Мнения: 2 868
Весели празници.!Аз купувам на 23.70винаги Био лактана,в Бургас от магазин Тема или Зайченцето бяло.Не съм купувала от аптека.В Айтос също имат Тема ,може би и в друг град .В Сливен няма ли?
Няма в Сливен такъв магазин. Аз постоянно пазаря онлайн от тази аптека Галин. Сега имаха намаления на Мустела с безплатна доставка и взех на Пламена олио,мляко,стик и крем за крустите и. Отделно имат намаления на Авент поръчах от там шише и пробиотик,който също е намален. На случаен принцип реших да видя млякото и останах в потрес че е 23.90 лв. Аз винаги до сега съм го вземала на 27.90 от Била или 26,90 от Кауфланд. Сега имам но ще си го поръчвам най-вероятно от там🤷♀
Бързо оздравяване на всички☺

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 822
Весели празници, момичета и бързо да оздравяват болните ☘❤
Бъдни вечер беше трагедия вкъщи. Имах планове да сготвя, Йони да я гледат баби, дядовци и татко, а то съвсем друго стана: Йони цял ден мрънкаше, не можа да заспи, баба й я намачка като плюшена играчка и малката стана кисела и неспокойна, татко й едва я успокои и накрая при мама в слинга.
Питката не бухна, боба сготвих в последния момент, и като седнах на масата, бях супер изморена.
Мъчих да приспивам Йоанна сигурно десет пъти вчера, но за целия ден имаше сън час и половина (тя спи горе долу по 4 часа през деня).
Та каквито мераци имах за първата ни Бъдни вечер като семейство: да изкараме щастливи, ухилени по инстаграмски, сгромоляса се всичко с гръм и трясък 😁

# 734
  • Мнения: 28
Честито Рождество Христово!!!
Пожелавам ви да сте здрави, обичани и щастливи! Винаги да има топлина в сърцата, усмивки на лицата и да слушат децата!

Общи условия

Активация на акаунт