Помогнете на един отчаян татко...

  • 5 006
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
Приятелю, дано се вслуша твоята Аничка в думите ти.
Защо обаче все така се получава - мъжът иска да спаси семейството си, да живее детенцето и с мама, и с татко, но жената е безпощадна и безкомпромисна. Предпочита да разбие щастието на детето, само и само да намери някой друг "татко"  Sad

# 16
  • Мнения: 4 733
Предпочита да разбие щастието на детето, само и само да намери някой друг "татко"  Sad
Едва ли безкомпромисността  е без причина.

# 17
  • Мнения: 183
"В болест и здраве,
в богатство и бедност..."
Заедно.

# 18
  • Sf
  • Мнения: 808
Пожелавам ти успех!!!

жената е безпощадна и безкомпромисна. Предпочита да разбие щастието на детето, само и само да намери някой друг "татко"  Sad

чета и не вярвам на "ушите си" какви неща пишеш понякога  Mr. Green особено в този случай, когато човекът се признава за виновен...

# 19
  • София
  • Мнения: 3 407
Виж, Неразбран,
С риск да ти прозвуча рязко ще те информирам, че според това, което си написал си бил разбиран доста време, но си прескочил тънката червена линия, която разделя разбирането от системния тормоз и накрая на Аничка и е писнало да си го изкарваш на нея и на Ивка и ти е тръшнала вратата под носа.
Ти си мъж и отговорността да създадеш спокойствие и уют на семейството си е твоя, на Аничка също, но тя май е преизпълнила плана по търпение и разбиране.
Аз няма да я призовавам да ти прощава, също така не вярвам, че хората се променят на определена възраст, в частен случай не вярвам и ти да се промениш.
Познавам хора, които се оправдават с днешното време, бла бла, но също така знам, че който иска, намира и начин, така, че да тероризирам семейството си за житейските си неудачи хич не ми е основателна причина да те подкрепя.

# 20
Пожелавам ти успех!!!

жената е безпощадна и безкомпромисна. Предпочита да разбие щастието на детето, само и само да намери някой друг "татко"  Sad

чета и не вярвам на "ушите си" какви неща пишеш понякога  Mr. Green особено в този случай, когато човекът се признава за виновен...

Именно де - човекът се разкайва, ама дали като си признава грешките, Аничка ще му даде прошка... newsm78

# 21
  • Мнения: 15 619
Приятелю, дано се вслуша твоята Аничка в думите ти.
Защо обаче все така се получава - мъжът иска да спаси семейството си, да живее детенцето и с мама, и с татко, но жената е безпощадна и безкомпромисна. Предпочита да разбие щастието на детето, само и само да намери някой друг "татко"  Sad
Голям залък хапни, голяма дума не казвай! Naughty
Де го пише това, че все жените не държат на семейните ценности, пък мъжете се изтрепват да правят жертви??? Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 4 406
Приятелю, дано се вслуша твоята Аничка в думите ти.
Защо обаче все така се получава - мъжът иска да спаси семейството си, да живее детенцето и с мама, и с татко, но жената е безпощадна и безкомпромисна. Предпочита да разбие щастието на детето, само и само да намери някой друг "татко"  Sad
виж сега, Торбалане, малко ти е крайноизказването... явно Аничка е взела решение да се оттърве от тормоза и съм съвсем сигурна, че това напрежение в къщи се е отразявало и на детето. едва ли то самото е щастливо да живее с ТОЗИ тати, дето само вика и, не дай Боже , бие...

# 23
"В болест и здраве,
в богатство и бедност..."
Заедно.

Тъй, тъй - много лесно изричате брачната клетва, дами... А след това - има грешка, но няма прошка  Sad

# 24
  • Мнения: 1 001
Въпросната дама тук ли пише или само на мен ми се струва така?
Edit:
Клисуров, много те моля редактирай си постинга ... много е неприятно ...

Последна редакция: пт, 15 дек 2006, 11:02 от klisurov

# 25
  • Мнения: 15 619
"В болест и здраве,
в богатство и бедност..."
Заедно.

Тъй, тъй - много лесно изричате брачната клетва, дами... А след това - има грешка, но няма прошка  Sad
Ти да нямаш случайно зъб на жена си?!?!?
К`ви са тез приказки от хиляда и една нощ? - напълно неаргументирани

# 26
Луна, аз все още съм ергенче, освен това не съм и женомразец - просто споделям лични наблюдения...
Между другото, едно от тях е, че точно жените масово се страхуват от обвързване  Sad
Писнало ми е от ергенлъка, но... досега не съм попаднал на жена, която да не се страхува да се обвържем по-сериозно, защото не се знаело дали няма да след това да "сгазя лука"...  Sad

# 27
  • Мнения: 1 630
Ако мъжа ми си позволи да изнесе
толкова лични неща за мен във форум,
в който пиша не само, че няма да му простя
ами ще го натиря още по-далеч.

# 28
  • Мнения: 1 072
Бай Торбалане, поне веднъж остави някой друг да е в центъра на вниманието. Ще успееш ли?

Щото ми се струва, че си ги смучеш от пръстите тези простотии, само и само да те цитират във всеки следващ постинг и да ти обясняват как не си прав. Сигурна съм, че нарцисизмът ти и непрестанният ти глад за женско внимание ще преглътнат това, поне едни ден друг мъж да си постави проблема на дневен ред. Ейде по живо, по здраво. Пък утре цял ден ще сме на твое разположение.

# 29
  • Мнения: 4 733
Точно това си мислех в тоя момент. Доста е подмолно. Да влезе в друг форум, да иска съвет или поне ако е тук да не конкретизира псевдоними. Момичето може да не иска да се афишират проблемите им . Да не стане така вместо да си изпише вежди, да си извади очите...господина.

Общи условия

Активация на акаунт