един ден с близнаци

  • 1 912
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
Моето ежедневие на кратко
Ставане 6:00 - 6:30.Събуждат баща си той подивява и съотвено буди мен. Мия ги слгам памперсите преобувам ги и ги храня процедура едно  преключва горе долу 8:30 ако баба им е там свършаваме до 8:00. След това ги слагам в дървената кошара играят до към 10:30           11:00. През делничните дни отиваме до работата на мъжа ми отам той зима обедна почивка за 2-3часа и отиваме в парка да се рахождаме на път към неговата работа пазаруваме после го уставяме там и тръгвмае към вкъщи. Като се преберем ги мия сменяме памперсите и ги оставям да подивеят 1час докато  им приготвям да ядат после от към 2 до 2:30 ги слагам по леглата. Спят до 3:00- 3:30. стават мия ги сменям памперсите и отново в кошарката. През това време почиствам и им правя вечерята  следобедната закуска и седя малко на компютара . В пет баща  им вече се е прибрал и голяма радост. Мама  вече е свободна и започва да върши нещо. Към 7:30 бъща им ги къпе  Embarassed докъм 8:30 всички са готови за ядене. до 9:00 всички са се наяли и лягат да спят. Аз или седя на компютара или готвя закуската за утрешния ден  но по често седя на компютара.           

# 16
  • Мнения: 355
Цитат
Роня, след като прочетох всичко разбрах защо пушиш кафето под аспиратора, просто не ти остава време за цигара и кафе едновременно и го пушиш кафето, ама искам да го видя този номер как става   Да не се обидиш, много се смях
Mishlentze, изобщо не се сърдя, радвам се, че е станало смешно. Просто сутрин съм като шесторъката Шива или като няколко авиодиспечери (виж ми подписа, много ми хареса тази мисъл).
А иначе към момента освен да си пуша кафето, развивам и други мулти - умения, напр. да разказвам приказки по две книжки едновременно.  #Crazy

# 17
  • Мнения: 156
Да ви призная най много се радвам че, успях да откажа цигарите с тази бременост.Не вярвах чемога да го направя но е факт.Това просто ми дойде на ум като прочетох за цигарата под аспиратора.
Та на темата:Нашия ден започва в 7 часа, едната не мога да я накарам да спи повече а другата е поспаливка и спи до към 7.3 даже и 8 но гледам да я поразбуждам ако много се успи защото ми се губи ритъма.Ставаме сменяме памперси преобличаме се и започваме да си правим закуската.През това време слагам и зеленчуците да се варят на пара / и обедното хранене да осигурим/ и понеже имам от тези уреди за варене на пара ако трябва да се вари нещо и за храненето в 4 часа слагам и него.В осем часа се храним.До 8.30 сме свършили.Ествествено че гледаме ТВ през това време колкото и да не ми се иска но...Въобще в час съм със всички сутрешни блокове но напоследък сме на Копитаров повечко май.Както и да е, това е лирично отклонение.После ги пускам на земята да се забавляват докато аз приготвя храните и си оправя собствения сутрешен тоалет.Тук е мястото да кажа може би че, напоследък имам една скромна мечта да се изкъпя на затворена врата на банята.Но и това ще стане.После към 10 часа някой път спим някой път не спим.Общо взето им е трудно да издържат все още.Но...като ми писне да ги приспивам в количката и ги оставям така.Излизаме ако времето позволява.До 12 часа.Тогава е обяда.После малко игра докато аз поизмия това онова от яденот и айде пак да спим.Аз май лошо съм свикнала в количката да спят но така ми е по лесно.Спят до към 3 зависи от това дали са спали преди обед.В 4 часа ядем пак и айде на разходка отново.Забравих да кажа че гледам така да се организирам че през времето докато те спят аз нищо да не правя домакинско - това е време за мое забавление - ровя се в нета или гледам филм.После след разходката ако направимтакава в къщи понякога със съседката с нейтното детенце се събираме и започва "часът ва майката както сме си го кръстили.Пиеме по вино и си бъбрим.После къпане и айде по леглата с шишетата.В 8 всички заспали.
Това е нашия скромен ден

Общи условия

Активация на акаунт