тапети за баня

  • 51 719
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 403
Ка4ете някоя снимка да разгледам  Party

# 16
  • Мнения: 479
Аз искам да сложим тапети временно - за по-малко от 1 година в банята. Споделете трудно ли се свалят след това?
 Може би не трябва да използваме силни лепила като С200, но пък както казвате, с други лепила може да не издържат и да се разлепят бързо  newsm78
Просто искам да отложим ремонта в банята, но трябва да запазим стените от влагата.
 

# 17
  • Мнения: 3 818
Ние сложихме тапети за баня, за да отложим по-крупен ремонт, просто освежихме банята.
Засега всичко е наред, но са на два месеца.
Лепихме ги върху плочки и лепенето стана много лесно, само с С200, нищо друго. Много е важен силиконът, без него се разлепват по края. Иначе е доста по-красиво, отколкото беше с предишните грозни плочки.

# 18
  • Мнения: 8 999
Добре де,ако ако имаме обособена душ-кабинка,която си е с плочки, а останалата част направим с тапети за баня,пак ли ще се отлепят?  newsm78 Много ми се ще да си сложим тапети, но и ние сме в чуденка. Хайде ако някой има такива,да постне снимчица и да даде отзиви! Praynig

Ами сложи си като чак толкова много ти се иска! Със сигурност нито ще мухлясат, нито ще се отлепят на първата седмица. Ще си ги поползвате някоя и друга година, пък ако в края на краищата се повредят - или ще ги подмените с други /я-яя, нова баня!/ или ще си сложите плочки. Тапетите за баня не са хартиени, а винил ... не знам какво си.

# 19
  • Мнения: 133
От 10 год. сме на тапети в банята. Страшно съм доволна ,защото лесно се поддържат и не задържат влагата така както плочката. Преди месец смених старите тапети с нови за освежаване на обстановката. Нямаше нито мухал, нито се бяха разлепили. Малко трудно ги махнахме, но се махнаха по бързо от плочките.Лепихме новите тапети с някакво немско лепило прилича малко на прах за пране на ситни гранулки прилича .Води се лепило за поливинилни повърхности+Ц200 залепиха се по здраво и от плочката.Аз съм за тапети в банята.Не им чистиш фуги не ги подсушаваш,защото капката се стича по тапета не се задържа като на плочката.

# 20
  • Мнения: 953
и аз съм с тапети в банята от август м.г. и съм много доволна.лесно е за поддръжка и за смяна.не е мухлясало,не се е разлепило.
не се грижа за фуги и за това че ако не забърсеш плочката става на едни гадни линии.
пък и лесно е за смяна.аз съм доволна.но наистина е важно как ще ги направиш.

Общи условия

Активация на акаунт