Мама в помощ е на ОКТОМВРИйските деца да пишат Коледни писма!

  • 11 869
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 832
И аз видях, че желанието е в топ 5, на първо място. Ех, че ще е хубаво ако спечели, та да се помогне на момиченцето.
Гея, ето тук, регистрирай се и гласувай.
http://www.loop.city.bg/

# 16
  • Мнения: 703
Здравейте!
Късно се включвам,но денят  ми беше доста напрегнат и сега най-после ми остана  време да  си почета на воля!
След писане снощи до два,днес от сутринта до три следобед,си написах  единият реферат ,успях да го разпечатам  и тръгнах да свърша и някои други неща,колата ми беше с паднал акумулатор,бутах малко,не запалих,хабих нерви по мъже в топли коли,които ме задминаваха,а Тони спеше в столчето си на задната седалка,стисках зъби и когато един "мъж"-охрана в близка сграда се скри на топло щом ме видя,страхувах се от преминаващите коли в мъглата покрай мен,накрая,разбира се,моят мил собствен мъж дойде и ми помогна и потеглих!Лутах се из софийските задръствания сред вонящи ауспуси,оскъдна украса,но все пак предпразнично настроение,което обаче по-често се изразява в не дотам предпразнично поведение,изтърпях и разни други негативизми,поредих се и на опашка в магазина, и вечерта благополучно се прибрах вкъщи.Следва-вечеря,баня с Тони,ядене,приспиване,други някои нещица за свършване и сега преуморена,с изтощена нервна система,но доволна и лееееко заспиваща седнах пред монитора.Идилия...аз,компютъра и двама спящи мъже...
Пожелавам лека нощ на всички ви!
Ужасно се радвам,че засега успяваме с инициативата си за Дари!Гласувах!
Благодаря на Бабка Жабка за гласуването от мое име!Пожелавам и лек път,незабравими преживявания,страхотни празници и много снимки с весели спомени,които да сподели и с нас!

Танче,на теб също пожелавам да си изкарате жестоко!
Ние оставаме тук засега...Лека ви нощ!

P.S. Галче,специално се връщам да ти напиша -не се ядосвай,миличка,забрави лошите думи,гледай напред,но знай,че вие тримата сте си вашето семейство,най-важни сте един за друг,трябва да се подкрепяте и обичате,пък другите,било и родители-да си носят кръста!

Последна редакция: пт, 15 дек 2006, 23:27 от __ZLATO__

# 17
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Хелоу със съботна дата от нас.
Горе долу спахме добре. Пепи още кашля. На моменти ми се струва че е по добре, на моменти че не е. Обадих се на педито и ми каза, че шом няма температура да си продължаваме със сиропите. Ще изчакам до понеделник и за по сигурно ще го заведа пак да му чуят гърдичките.

babka_jabka весело изкарване в странство. Хубаво да си починеш! Лек пък и умната!  Laughing  Laughing  Laughing

Гея душо копвам си поста, че гледам нямаш време да четеш назад.

Ако искате да гласувате за ДАРИ можете да изпратите на номер 1883 САМО цифрата 1. За съжаление на този номер могат да гласуват САМО абонатите на М-тел! Жалко, но...

dessyy аз съм пробвала сиропа Калма Бейби. Пише че е за добро храносмилане, успокояване и спокоен сън. Само билки има вътре. При нас ефект нямаше. Пиши има ли ефект от този сироп дето си го купила.

raycheva браво на малък Райчо. Дано нещата си тръгнат и нямате повече проблеми. Иначе и Пепи още не ходи сам. Държи ме за ръчичка и не смее да се пусне. Плете краката и е като пиян морков.

Злато... без коментар оставям случката. Толкова се е озлобил народа, че да те видят че лежиш на земята ще те прескочат. Не си помагат хората вече. Аз ви бях писала как ме бутаха в автопуса като бях с големия тумбак и ми казваха "ми ти си си виновна че си бременна... кой те е карал". Скапан народ...

Хайде хубав ден на всички!

# 18
  • Мнения: 832
Zlato, не се учудвам за случилото се, хората са станали толкова злобни и неотзивчиви, че на никой не може да разчиташ да ти помогне. На сестра ми колежка, в 9 ч вечерта някаккъв и задърпал чантата да и я краде. Тя обаче не я пуска и тоя я влачи с чантата толкова време, ритал я и никои от минаващите не се осмелил да и помогне. Ужас. Та по тоя повод, пазете се, че около Коледа започва много да се краде. Не че иначе е по - малко, но сега особено много.
babka_jabka, приятно изкарване из Европа-та.

Лек ден на всички.

# 19
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
На сестра ми колежка, в 9 ч вечерта някаккъв и задърпал чантата да и я краде. Тя обаче не я пуска и тоя я влачи с чантата толкова време, ритал я и никои от минаващите не се осмелил да и помогне. Ужас.

Просто нямам думи. Боже в каква държава живеем. Спомням си за един таксиджия, който беше помогнал на едно момиче и я беше спасил от изнасилване.
Свършиха ли се добрите хора??? За какво по дяволите живеем? Ако не направиш добро, как и на теб ще ти направят. Никой не е застрахован, а като не помогнеш, на теб кой ще помогне?

# 20
  • Мнения: 2 433
здравейте майчета! HugСрамота е че все не намирам време да ви изчета. Ама още малко остана!!! Praynig една седмица само надявам се...
За ДАРИ - много се моля да съберем необходимият брой гласове и колкото може повече парички в Банковата сметка.

За протокола - Ние сме добре. Рядко се виждаме с Яни но всяка минутка използваме за гушкане и игра
НАЙЙ-ДОБРАТА НОВИНА!!! - малката Радост проходи!  Hug Peace Mr. GreenНай накрая след толкова рехабилитации и мъки и тревоги се пусна и направи първите си крачки! Райчева мила и вашите крачки скоро ще ни последват - сигурна съм!!! Peaceтова че Райчо пълзи и сте му спрели рехабилитацията - е направо повод за празнуване!БРАВО на малък Райчо!!!
Бабке - Жабке - весело изкарване в Европа. Аз ще чакам януари и тогава мисля да се разходя до село Mr. Green hahaha то нали и то вече ще е в Европа!!!!! Joy
Бубс това със колежката на сестра ти е направо страшно!!! #2gunfireХората се изродиха. В какъв свят живеем?!Ще те влачи някой дрогиран келеш а всички ще стоят и ще гледат сеира?! ooooh!Ум не ми го побира.
Злато и твоята история е съвсем с "Коледен дух" Абе какво става около нас???Нима дори настъпващите празници не ни прави по-добри и по-милосърдни???Ух че многовзех да филосовсвам...това едва ли би променило нещо , нали?! Embarassed
Айде ще гледам да се включвам тази седмица повече!Коледа идва искам да съм с вас по празниците!!!!! Hug И да ви кажа нищо не избрах на Яни за коледа. Confused Едно музикално кубче от МЕТРО харесах ако не ме разочарова на живо - то ще е май!

# 21
  • Мнения: 2 494
НАЙЙ-ДОБРАТА НОВИНА!![/color]! - малката Радост проходи!

Джулка, мила много се радвам за тази прекрасна новина!!!!! Браво на прекрасното слънчице!!!!

Момичета, в 19 часа по Сити Тв ще излъчат победителя, дано сме успели с СМС да спечелим този шанс за малката Дари, нали знаете до 19 може да се гласува, пращаме 1 на номер 1883!!!

Днес бяхме на коледния благотворителен базар в зала 4 на НДК, много ми стана мило, майките са страхотни, картичките и другите сувенири  там, изработени ръчно от тях и от малки дечица са невероятно красиви!!!  Hug

Това е, целувки от нас!!!

# 22
  • Мнения: 2 433
Меги ние тук нямаме такъв канал...така че маля за информация бързичко след съобщаването на информацията PraynigСилно стискам палци!!! Praynig

# 23
  • Мнения: 391
Здравейте и от мен!
Ние вчера изкарахме тежка вечер в една кръчма, защото на едни приятели им се роди момченце и трябваше да го отпразнуваме подобаващо. Да им е живо и здраво, много мило ми стана като разбрах. Днес и двамата с Веско ни цепят кратуните, но успяхме да отидем до благотворителния базар, взехме си разни коледни красоти.
Пускахме СМС-и за Дари, дано успеем да постигнем нещо. Praynig

Злато, ужасно нещо си преживяла, просто нямам думи колко бездушни са станали хората.

Много се радвам за малката Радост и за Райчо, наистина добри новини.

Ние вече си обучаваме новите колежки и скоро ще се местя в новия офис. За пореден път се убеждавам, че въпреки безработицата, да намериш съвестни и кадърни хора за работа е доста трудно.
Готвим се усилено за посрещането на НГ. Накупихме разни дребни подаръчета за томбола, шапки, маски, фоерверки, ракети и т.н., но нещо взех да се притеснявам как ще се вмести Рали в цялата тази лудница, която се очертава.
Айде чао и лека вечер на всички, че отиваме на гости на нашите и ме чакат.

# 24
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Момичета успяхме,желанието на Дари е класирано за големият финал. PeaceСупер,много съм щастлива и дано да успеем да се преборим за тези парички,които ще помогнат на малкото детенце.

# 25
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Браво!  Laughing Форумът е сила! Сигурна съм, че на 27 Декември пак БГ-мамите ще дарят надежда на Дари!

Браво на Радост и Райчо! Целувки на хубавите дечица!  Heart Eyes  Heart Eyes
За предколедните случки на Злато и колежката на сестрата на Бубс - нЕмам думи! И още нещо - българският мъж в повечето за ник`в чеп не става, ша ма прощавате! 

# 26
  • Мнения: 5 303
Привет, момичета!
Много се радвам за Дари, дано успеем на 27-и  Grinning!
Браво на малките Райчо и Радост   newsm68! Само безаварийно ходене  Heart Eyes!
Бубс, Злато, много ми е позната история  Sad! Преди години с приятелка ми и с трите мънички деца попаднахме под една градушка, колата спря на един баир и тръгна назад. Ние двете изскочихме и подпряхме колата, и усетихме че децата са вътре и не можем да ги изкараме без да пуснем колата. А силите никак не ни стигаха, ужас голям, колата тръгва по-леко надолу. Никой, абсолютно никой не е спрял, а ни видяха. Само един възрастен циганин като ни видя и дотича да помага. Добре, че е той... Та така. Като се сетя за  случката и ми става студено в сърцето.
babka_jabka , супер изкарване ти пожелавам и чакаме мноооооооого снимки  photo!

Ние щъкаме, правим по десетина крачки и дори взимаме завой. За пръв път Валери днес се разхождаше навън почти самичка  Laughing, изненада ме как успява да престъпва с апреските. Като направи някаква беличка и баща и и се скара, крие се. И е много смешна, когато наднича. Още не сме намерили обувчици за коледната снимка, но поне си имаме червената рокличка  newsm56. Започвам да украсявам и настроението е коледно  . Което пожелавам на всички  babydust7!
Лека нощ!

# 27
  • Мнения: 703
Урррааааааааааааааааааааа!Дари е на финал!

Пропуснах да кажа,че ужасно се  радвам за Райчо и Радост!Браво на тези малки големи човечета!

# 28
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ех как се радвам че Дари отиде на финала. Надявам се да спечели.

Валерия направо минастръхна косата от случката... май не са съвсем на привършване добрите хора.

И не на последно място да почерпя за рожденния ден на моя татко. Да ми е ив и здрав и да се радва на внуците си. Сега отиваме да му купим подарък и после на купон.

Хубав ден и до утре!

# 29
  • Мнения: 1 930
Бг -мама верно е жесток!
Надявах се да има резултат и Дарето е на финала!
Ще спечели, няма начин.
Аз тука немога да намеря малко свободно време, да му се невиди, да пиша, ама ще си седна на д-то и ще изчета всичко назад.


Ади, да е жив и здрав татко ти, много щастлив и много горд баща и дядо!
Наздраве!

Общи условия

Активация на акаунт