Всичко за всички марки гел лакове - тема 44

  • 40 235
  • 709
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 808
Кармила, благодарско за новата тема! Страхотна е!
Venislava Todorova, след малко ще кача снимка, само да заредя телефона. Честно казано си я представях по-млечно-прозрачно бяла Joy Доста са гъсти тези бази, дано да се справям с тях. Ако ти е много на сърце ще ти я дам, няма проблем. Ако пък си от Плд случайно...още по-лесно.

Много бърза снимка,нямам добра светлина, но бялото се вижда.
От ляво на дясно синьото( в действителност е много по-наситено) е Клариса Уърминг Фол 3, после е   ръбър 17, следва ръбър 7(пак на клариса) и последно е база на ЮР Шугър.
Много е хубава Heart Eyes Точно такава търся да е повече бяло, отколкото прозрачно (как го обясних само Joy), но няма да лиша някой от удоволствието да я има заради мен, а и не ми се толкова спешно, ще изчакам на я заредят в Мейк ъп и ще взема направо две, че този тип бяло много върви при мен Blush
Иначе, много ти благодаря за предложението Heart
Аз съм си наумила тия дни да правя пуловер ефект, дано като дойде време да не ме домързи Joy

# 16
  • Шумен
  • Мнения: 327
Както винаги страхотно оформена тема!Благодарности!Моят маникюр е на 3 седмици вече,но нямам време да го сменя,детето е болно и не ми е до мен в момента!Но тази седмица вече ще трябва,че много ме дразни! 🤭

# 17
  • Мнения: 1 120
Не мога да повярвам Simple Smile
Има ме на 1-ва страница Simple Smile Супер оформление!!!
Това е страхотна мотивация за мен, блгодаря!

# 18
  • София
  • Мнения: 575
Похвалете, коя от наличните rubber бази в makeup на Palu е хубава. Номер 23 я няма - изчерпана е. Не съм пробвала нищо на марката.

Venislava Todorova, посленият цвят с бяло и брокатчета какъв е? Много нежно изглежда Simple Smile.

# 19
  • Мнения: 1 808
Seengirl ще отговори Blush Постът е неин, аз я цитирах Blush

# 20
# 21
  • Мнения: 1 808
Момичета, това означава ли, че 17 е налична, вчера я нямаше като търсих 17

# 22
  • Мнения: 1 860
Щом е в списъка я има. Цъкни си я в количката и ако я няма ще пише, че я няма налична.

# 23
  • Мнения: 7 593
Налична е, да. Вчера са заредили продукти на Клареса и Палу.

# 24
  • Мнения: 238
Като за две леви ръце Simple Smile Не съм много доволна как станаха , но ще си ги нося хах

# 25
  • Мнения: 7 593
Момичета, от Mynails продължават да играят играта с намаления на продукти с изтичащ срок на годност. Rage Rage
Освен линт базата, на която поне беше написано, че срокът изтича скоро, от намалението за ЧП сега са ми пратили 3 от общо 5 цветни бази със срок на годност до 07.2023. Не беше написано на сайта им, че срокът изтича скоро.
Спирам да купувам каквото и да било на промоция от тях ... даже ме е яд на себе си, че пак се  вързах, като се има предвид, че веднъж ме метнаха така и с един полигел. Аман от некоректни търговци!

# 26
  • Мнения: 2 726
Есмералда, направо им ги връщай. Иначе и аз от минали години имам лош опит с черните петъци у нас, понеже винаги си пробутват боклуците или неща, които не вървят и застояват. Именно затова съм си казала, че не пазарувам нищо на тези дни, особено пък неща с годност, у нас си е практика да те прекарват по принцип, а пък на черните петъци още повече…

# 27
  • Мнения: 1 808
Аз пък вчера си поръчах заветната база на Клареса и още два цвята Blush
Видях и лаковете на Палу, но защо така са го направили само номер без снимка на цвета? Исках да взема един цвят за проба, но като не можах да видя цветовете и се отказах.

# 28
  • Шумен
  • Мнения: 327
Най-после смених моя маникюр,а това се получава,когато нямаш време,а не искаш едноцветен лак 🤭

# 29
  • Мнения: 7 593
Rimonna, така хубаво бяха увити базите, че нямах време да се занимавам да ги разпечатвам и преглеждам внимателно, иначе щях още там да откажа пратката. Сега обаче ще е разправия, защото съм я взела, трябва да говоря с Коди и трябва аз да си платя връщането, защото реално срокът не им е минал. 3 бази по 6 лв, като платя и за връщане 6-7 лв на Еконт, не си струва да се занимавам за 10 лв. Ще ги ползвам, но тъпото е, че срокът им изтича точно в началото на летния сезон, за когато са тези цветове Joy

Но да си знаете - не купувайте нищо на промоция от Май нейлс.

Общи условия

Активация на акаунт