Дългото чакане след трансфер-тема 102

  • 48 430
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 53
Velki благодаря за отговора. Попитах, защото аз в  момента нямам абсолютно никакви симптоми и си мисля че нищо не е станало . Моя ембрион е последния  ми - един 6 дневен. Мисля да изчакам до 10 ден - четвъртък и да пусна едно ЧХГ. На теб успех Simple Smile

# 16
  • Мнения: 90
Момичета, не търсете симптоми. И аз бях сигурна, че нищо не е станало. Вечерта преди теста ме заболя и ниско долу корема като за цикъл и се разревах и си казах край.. на следващия ден все пак направих кръвен и направо си бях сигурна, че нищо не е станало. Резултат 1744 чхг и след 3-4 дни се почна с гаденето. Дори и с това високо чхг не съм имала симптоми, така че бъдете спокойни и вярвайте. Стискам ви палци 🤞🏻

# 17
  • Мнения: 47
Велки, ако ембрионите са били 5дневни, аз лично бих пуснала още едно ЧХГ след 48 часа. Ето една ориентировъчна табличка:
https://natalist.com/blogs/learn/what-is-a-good-beta-hcg-after-a … f-embryo-transfer

Ще пусна още едно на 29.11 утре, но се надявам на някаква късна имплантация или коледно чудо.

Благодаря ви за куража, момичета ❤️

# 18
  • Мнения: 95
Успех на всички ни, дано в тази тема успеем да се запишем с много положителни резултати

# 19
  • Мнения: 433
Не се сдържах и направих един пиклив тест- отрицателен Disappointed Relieved
Днес ми е 9-ти ден след трансфер на 2-дневни ембриончета.

# 20
  • Мнения: 1 538
Аз бих изчакала до кръвен тест, уринарния не е достоверен и само ненужно притеснение поражда...

# 21
  • Мнения: 433
Нарочно взех лентичка с чувствителност над 10 единици...., така ми се щеше да видя две чертички Animal See No Evil
Аз бих изчакала до кръвен тест, уринарния не е достоверен и само ненужно притеснение поражда...

# 22
  • София
  • Мнения: 1 358
Ее много е рано. Стига се мъчихте с тези пикливи тестове...

# 23
  • Мнения: 16


Момичетаа, това е 72 часа след първия тест, 13ти ден след трансфер. Първия тест беше 172.5. Какво ще кажете, добре ли е според вас?

# 24
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Кактусче, много благодаря че си пуснала новата тема.Аз вече се поотдалечих от чакането след трансфер,но за мен бе чест и удоволствие да правя тези теми няколко поредни години.Желая на всички успех.Обещавам след няколко месеца като направя последния трансфер да ви кажа дали ще съм многодетна мама или ще си остана с двете ми юначета.
Чери,страхотен резултат ❤️

# 25
  • Мнения: 579
Кактусче, много благодаря че си пуснала новата тема.Аз вече се поотдалечих от чакането след трансфер,но за мен бе чест и удоволствие да правя тези теми няколко поредни години.Желая на всички успех.Обещавам след няколко месеца като направя последния трансфер да ви кажа дали ще съм многодетна мама или ще си остана с двете ми юначета.
Чери,страхотен резултат ❤️

Елислава и аз ще пробвам да стана многодетна мама, след няколко месеца, ако не ще си остана с две прекрасни девойки 😁

# 26
  • Мнения: 10
Здравейте момичета, аз съм с положителен тест след ЗЕТ на два 5 дневни ембриончета. Вчера ми беше прегледа, на който се видя плоден сак в матката. Това, което ме притесни е съмнението на докторката, че другият ембрион може да е в тръбата т.е. да има и извънматочна бременност. Някой дали е имал такава ситуация и как е завършила?

# 27
  • Мнения: 891
Funny, бях попадала на подобна статия, спомням си, че бяха приложили лапароскопска операция за премахване на ембриона от тръбата, но не си спомням дали беше българска статия. Какво каза докторката като възможен сценарий? Според мен те имат план за подобни ситуации, защото макар и рядко се случва (според това което съм чела).

# 28
  • Мнения: 10
Celeste_10 спомена същото, че ако е така ще се направи лапароскопия за премахване на тръбата и че другата вътрематочната бременност най-често продължава. На преглед съм чак следващия вторник едновременно се надявам вътрематочната да продължи да се развива, а другото да не е станало. Преди тази бременност имам една загуба в 12 г. седмица и един неуспешен трансфер, което и без друго ми дава едно притеснение, а сега и това. 🙂

# 29
  • Мнения: 891
Ето, значи има решение! Със сигурност е трудно и притеснително в момента, но шанс има - първо може въобще нищо да няма в тръбата, или ако има да не се развие. Пък ако се развие - да се премахне лапароскопски. Има доста ходове преди да се отчетеш. От сърце пожелавам успех!

Общи условия

Активация на акаунт