Дългото чакане след трансфер-тема 102

  • 51 229
  • 766
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 47
Здравейте момичета и от мен.😍9-ти ден от трансфера на две 5 дневни ембриончета.ЧХГ-60.73 и прогестерон-7.7.Как мислите за резултата ми?

Sise, ЧХГ за 9-ти ден е добре, но прогестеронът е много нисък, доколкото знам долната граница е 10-12 ng. Обадете се на докторът, има вероятност да ви включи прогестерон на инжекции, ако този не го усвоявате.


Писах на лекарката ми,но още не ми е отговорила.Референтните стойности пише за първи триместър 2.8-143.3,аз си помислих,са добре🥺

Сиде, за това са референтни. Всеки е различен, при една жена две бременности не си приличат, та какво остава при различни жени. Мисля, че дори да има нещо притеснително в резултатите ти лекарите са тези, които могат и ще преценят най-добре. Със сигурност притеснението и отчаянието не са ти добри приятели, за това се успокои и изчакай да видиш какво ще кажат докторите. Стискам палци всичко да бъде наред 🤞

Аз пък на 6 ден след трансфер съм със страшен задух, болка в гърба и придърпване долу ниско в корема, та може би и този път няма да мога да се похваля с добро ЧХГ, че май може и да е никакво 😔

# 751
  • Мнения: 49
Здравейте момичета и от мен.😍9-ти ден от трансфера на две 5 дневни ембриончета.ЧХГ-60.73 и прогестерон-7.7.Как мислите за резултата ми?

Sise, ЧХГ за 9-ти ден е добре, но прогестеронът е много нисък, доколкото знам долната граница е 10-12 ng. Обадете се на докторът, има вероятност да ви включи прогестерон на инжекции, ако този не го усвоявате.


Писах на лекарката ми,но още не ми е отговорила.Референтните стойности пише за първи триместър 2.8-143.3,аз си помислих,са добре🥺

Сиде, за това са референтни. Всеки е различен, при една жена две бременности не си приличат, та какво остава при различни жени. Мисля, че дори да има нещо притеснително в резултатите ти лекарите са тези, които могат и ще преценят най-добре. Със сигурност притеснението и отчаянието не са ти добри приятели, за това се успокои и изчакай да видиш какво ще кажат докторите. Стискам палци всичко да бъде наред 🤞

Аз пък на 6 ден след трансфер съм със страшен задух, болка в гърба и придърпване долу ниско в корема, та може би и този път няма да мога да се похваля с добро ЧХГ, че май може и да е никакво 😔

Благодаря за укоражаването 😘.Не бъди черногледа за симптомите ти,аз съм с тези болки от началото на трансфера ми и ето резултата след 9 дни.Стискам палци за всички да върви по вода до щастливия край🤞👶💜.Незнам дали да се радвам или не за резултата,защото немога все още да го осмисля,че го виждам положителен,защото го чакам от 14 години🥹

# 752
  • София
  • Мнения: 230
Здравейте, втори ден ми е след ЗЕТ на 2 5дневни. Тази вечер се притесних за нещо - пия Масло от вечерна иглика, Ибукуинол и Пробиотик за жени с червена боровинка. Според моя репродуктивен специалист мога да си ги пия тези неща.
Преди малко обаче прочетох, че маслото от вечерна иглика не трябва да се пие по време на бременност /може чак към 36-38 г.с./. Сега се чудя да се притеснявам ли, че вчера и днес ги пих и да ги спирам ли?

# 753
  • Мнения: 982
Здравейте, втори ден ми е след ЗЕТ на 2 5дневни. Тази вечер се притесних за нещо - пия Масло от вечерна иглика, Ибукуинол и Пробиотик за жени с червена боровинка. Според моя репродуктивен специалист мога да си ги пия тези неща.
Преди малко обаче прочетох, че маслото от вечерна иглика не трябва да се пие по време на бременност /може чак към 36-38 г.с./. Сега се чудя да се притеснявам ли, че вчера и днес ги пих и да ги спирам ли?

Всички хранителни добавки ( с изключение на витамини за бременни) се спират по време на бременност. Щом ви е втори ден едва ли с нещо ще навреди, то още няма имплантация, но маслото от вечерна иглика може да предизвика контракции в ранна бременност. В късна бременност след 36-38 г.с. уж се пие за улесняване на раждането. Второто, ако е Убиквинол ( коензим Q10) също се спира при бременност, ако го пиете като отделна добавка. Освен, ако нещо не ви е изрично изписано.

# 754
  • София
  • Мнения: 230
Здравейте, втори ден ми е след ЗЕТ на 2 5дневни. Тази вечер се притесних за нещо - пия Масло от вечерна иглика, Ибукуинол и Пробиотик за жени с червена боровинка. Според моя репродуктивен специалист мога да си ги пия тези неща.
Преди малко обаче прочетох, че маслото от вечерна иглика не трябва да се пие по време на бременност /може чак към 36-38 г.с./. Сега се чудя да се притеснявам ли, че вчера и днес ги пих и да ги спирам ли?

Всички хранителни добавки ( с изключение на витамини за бременни) се спират по време на бременност. Щом ви е втори ден едва ли с нещо ще навреди, то още няма имплантация, но маслото от вечерна иглика може да предизвика контракции в ранна бременност. В късна бременност след 36-38 г.с. уж се пие за улесняване на раждането. Второто, ако е Убиквинол ( коензим Q10) също се спира при бременност, ако го пиете като отделна добавка. Освен, ако нещо не ви е изрично изписано.

Много благодаря, мисля да се съобразя и да ги спра.

# 755
  • Мнения: 13
Хора на 09.02-ЧХГ 42.60
13.02-ЧХГ 276.91
15.02-ЧХГ 826.23.(5 дневен ембрион).Вече чакам да ме пратят на лекар,защото ще се пръсна от любопитство.Незнам резултатът добър ли е ?

# 756
  • Мнения: 47
Хора на 09.02-ЧХГ 42.60
13.02-ЧХГ 276.91
15.02-ЧХГ 826.23.(5 дневен ембрион).Вече чакам да ме пратят на лекар,защото ще се пръсна от любопитство.Незнам резултатът добър ли е ?

Тихичко честито, Севи 🤞 Стойностите ти изглеждат добре и се увеличават средно на 33.5 часа, което доста добре. Стискам палци всичко да е наред до термина ❤️

# 757
  • Мнения: 13
Благадаря много Velki.Не смея още да се радвам,докато не мине прегледа!Пожелавам успех на всички момичета!

# 758
  • Мнения: 33
Здравейте момичета.  Днес ми е 7 ден на 1 тридневно ембрионче. Преди малко си направих тест, отрицателен е. Да попитам рано ли беше за теста? Иначе гърдите ми са под напрежение и корема ми е пораснал, все едно съм във втория месец.

# 759
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 130
Лазарова,щом е 3-дневен е рано.
Севи, страхотен резултат,лека бременност и раждане.
Момичета време е за нова тема.Има ли желаещи да я направят?Ако няма по-късно днес ще се опитам да пусна.
Сега ви желая усмихнат ден и замерям всяка една от вас с по един пълен памперс за късмет ❤️❤️❤️

# 760
  • Мнения: 47
Здравейте момичета.  Днес ми е 7 ден на 1 тридневно ембрионче. Преди малко си направих тест, отрицателен е. Да попитам рано ли беше за теста? Иначе гърдите ми са под напрежение и корема ми е пораснал, все едно съм във втория месец.

Според мен си избързала с теста, още повече, ако е писклив 😁
Ако ще пускаш тест, то нека е кръвен и изчакай поне до 10 ден след трансфера.

Както и да го гледаш на 7 ден след трансфер имплантацията те първа е приключила и ЧХГ те първа ще се отделя в кръвта. Успех 🤞

Елислава Ще помоля, ако имаш възможност по-късно да направиш нова тема, че аз съм съвсем боса в това 🤗

# 761
  • Мнения: 914
Lazarova, голяма част от сиптомите и то на толкова ранен етап са от хормоните, които се приемат по време на цялата процедура. Пуснете си кръвен след няколко дни.

# 762
  • Мнения: 1 778
Бие се в корема - подкожно.

Здравейте момичета, един въпрос:къде е най-добре да се бие Пролутекс?

# 763
  • Мнения: 1 521
Ели, аз ще пусна новата тема до час 😍

# 764
  • Мнения: 148
На мен ми биеха пролутекса муксулно в дупето и беше ужасно.Ставах на буци и много болеше.Единствено ме спасяваше мазане с Лиотон 1000.
Момичета ,много се радвам за положителните тестове,  аз съм в очакване. Утре ще пусна кръвен на 9 ден.
Днес на 8 ден след свеж трансфер на 2  петдневни си направих уринарен и има втора бледа черта (ясно се вижда). Не знам какво да мисля, утре ще се разбере.
Вие, които имате положителни резултати борлят ли ви гърдите?

Общи условия

Активация на акаунт