Мислите ли,че?

  • 2 140
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39
Така като чета мненията Ви си мисля, че всички се справяте много добре и така трябва. Горда съм, че Българката майка намира начини да се поддържа добре.
А колкото до мен май трябва да си взема поука за някои неща.

# 16
  • Мнения: 9 095
и аз смятам, че е геройство да гледаш деца, да се грижиш за къща и да ходиш на работа Peace, и освен това да се грижим и за себе си, така че наистина в това отношение сме номер 1 Peace

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
при мен нещата са едно за сметка на друго - обръщам все повече внимание на това как се чувствам, а не на това как изглеждам, макар двете да са свързани  Laughing
/с порастването имам все по-малко комплекси  Mr. Green/

Така е и при мен май напоследък, но ми е кофти, че и също  много по-малко си обръщам внимание.
КАто погледна назад във времето и се сетя за годините , прекарани във фитнес залата и за това как преди да изляза от къщи  се обмисляше, оглеждаше и оправяше всяка една подробност от външния ми вид , и ми става още по-кофти  Cry

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сега спортувам повече.
За мен основната грижа е за здравето - ако се храниш умерено и с полезни продукти и спортуваш, ще изглеждаш добре.
Ако полагаш само "козметични" грижи, добрият вид е въпрос на дегизировка. А тя все някога трябва да се свали.

# 19
  • Мнения: 363
Преди държах да изглеждам добре дори и у дома, но сега се размотавам по пижама по цял ден.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 880
преди бях адски суетна...радвам се, че вече не е така и всичко е по-умерено. преди ревях за счупен нокът, дори ме е срам да го кажа, но едно мое бивше гадже отнесе ужасен шамар задето без да иска ми счупи нокът.
тръшкала съм се за невероятни глупости и харчех всичките си пари за дрехи и обувки.

след раждането на Ники смея да се похваля, че съм вече нормална. Mr. Green което не значи, че съм се запуснала Wink

# 21
  • :)
  • Мнения: 337
Преди не исках да отида до магазина, ако не съм гримирана и облечена добре, а сега........

# 22
  • Мнения: 7 186
Напротив, още по- капризна ставам. Simple Smile Пък и от четене по форуми за красота все разни идейки ми идват. Crazy

# 23
  • Мнения: 9 095
Василиса съгласна съм с теб Peace

# 24
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
За някои неща наистина вече не ми пука толкова, но пък за други съм станала по - претенциозна. Козметиката например... преди съм ползвала какво ли не, но сега мн.трудно избирам, най - вече парфюмите.

# 25
  • Мнения: 13 512
Аз пък с годините ставам по-взискателна. И към облекло, и към козметика, и към местата,които  посещавам.

# 26
  • Мнения: 3 537
сега имам по-малко време покрай малката,но и преди,и сега съм си все толкова взискателна. Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 6 798
Аз ставам все по-взискателна... Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 658
Аз пък с годините ставам по-взискателна. И към облекло, и към козметика, и към местата,които  посещавам.И при мен е така Wink
[/
quote]

# 29
  • Мнения: 658
Въй, въй, въй, - нещо сгафих - отговора ми излезе към цитата -- сори Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт