🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 13 (28.11 - 04.12) 🐄

  • 34 857
  • 856
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 2 937
Е, чак пък никой да не се е сближил с Камелия… Та те от новите всички си заминаха. То пък страшното приятелство ще бъде между тричките стари - ще се видят два пъти в годината макс и ще разберат, че всъщност, извън Фермата нямат нищо общо.

# 796
  • София
  • Мнения: 27 178
Ами не мога да редактирам анкетата. Нямам права.
Трябва да пусна нова, а вече са гласували близо 20 човека. Ще го оставя така и без това утре ще има нова тема с нова анкета.
Гледам Аржентина и Австралия, а за дуела без да искам разбрах във фейсбук, 1-9 точки. Явно Акси е взела играта с трупите и до там. Кой знае каква тъпотия е било.
По-късно ще гледам заради подробните ми описи на епизодите, иначе хич не ми се гледа, ама хич. Sad :/

За протокола: мъдро решение на И/А, ама чакайте, то май си е традиция, или поне такива спомени имам. И е логично, защото това е последния редовен дуел.
Да, да, блея, акъла ми е в световното, изобщо тъп въпрос. Май ще пусна все пак нова анкета, да не подлъгвам хората.

# 797
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Скрит текст:
Няма добра техника на коване Аксения, жалко че загуби първата битка.
Скатава цял сезон,пие алкохол сама сутрин,крие се зад полите на другите жени и на първото изпитание не може да си вземе въздух.
Въздух под налягане,това е Акси.Царицата на чалгата 
За някоя кръчма е Акси,не за такива предавания Laughing
Надявам си наистина да си Камелия, иначе  е още по-необяснимо и жалко от обикновен зрител да се сипе чак такава злоба по непознат човек
Че то през цялия сезон е това. Чак се чудя как е възможно някой да гледа нещо, което постоянно му "бърка в очите". Защото чернилката, който се сипе, не само е перманентна, не само е персонална към някои участници, а към предаването и продуцентите като цяло.

То се е видяло ,че ще я гледаме и на финал,ами дано поне другата седмица не е пак на дуел,че Ангел да спре да се излага в тия видеа
Joy То тогава може и да няма.


Diavolo, Аксения взе една точка от дуела - завършиха наравно.

# 798
  • Мнения: X
В темата за ИВ пишехме десеторно повече хора, такива обиди - лични, към потребители, не е имало изобщо!
Как го търпите това.....нещо, което е и неграмотно отгоре на всичко, остави речника му?
То явно какъвто участника, такъв и контингента, който го харесва, ама докладвайте, хора, това ви обижда вас!
Няма начин да ме обиди нещожество каквото и да избълва. Спокс. 😀👌
Скрит текст:
Въобще няма да се занимавам да докладвам идиоти, то ще се удави в собствената си отрова и още една с нея, дето и харесва храчките. 😎

# 799
  • Мнения: 1 059
Аксения беше едно от малкото добри попадения в отбора на новите. Не говоря толкова за позитивни качества, а че беше солиден риалити герой. Чисто човешки показа и негативни, и позитивни страни. Беше интересен персонаж без да ни се натрапва до досада. Общо взето такъв трябва да е всеки участник в такова предаване, ако кастинг директорите си вършиха работата.

# 800
  • Мнения: 200
Камелия е отлично подготвен физически професионален войник (буквално това е работила, не е преносно казано!). Като такъв на арената е нормално да отнася обикновени домакини или жени без подобна спортна форма. Акси също е доста фитнес ориентирана, но ѝ липсва дисциплина и характер. Истината е, че между Акси и Радо разликата беше много тънка. И двамата бяха доста недисциплинирани и разглезени във Фермата. Просто Акси извади голям късмет с Веселка и Вал за приятелки - Веселка възприема Акси за по-вървежна мацка (а истината е, че Веси си е много красива жена, нищо ѝ няма), а пък Вал би искала да има семейство като на Акси. Оттам Акси имаше гръб и опора, тя пак правеше многократни грешки от липса на дисциплина и глезене (като например, когато разсипа виното върху пердетата), но отборът ѝ стоеше зад нея. При Радо беше друго - Калин и Иван го крепяха, защото той беше полезен допълнителен глас при гласуване. В момента, когато финалът беше зад ъгъла и тези гласувания вече нямаше да са фактор в играта - Радо стана излишен.

Мисълта ми е, да, Ками доста грозно злобя срещу Акси и Радо - със сигурност повлия на Радо да изперка съвсем и да почне да прави глупост след глупост, докато съвсем не се закопае сам. Да, Ками има вина за това, както си има и самия Радо. И да, тя можеше да докара същото и за Акси, ако Акси не намери изхода с другия отбор и доброто приятелство с Веси и Вал. Но също така е истина, че Радо и Акси си бяха недисциплинирани, разглезени и не достатъчно работливи и без намесата на Камелия. Тя просто набеляза тези техни слабости и ги атакува безапелационно. Да - това нейно поведение само по себе си не е в духа на Фермата, можеше да бъде по-блага, по-мъдра, по-ларж към слабостите на образите Акси и Радо. Но вече тук и на Ками ѝ липсва благородство, каквото има у Старите герои.  Не мисля, че Ками заслужава да бъде мразена. Тя негодуваше срещу скатаващите се фермери, защото те бяха носени на гърбовете на останалите, т.е. тя защитаваше групата. И мислейки за групата, Ками така и не завърза пълноценно приятелство един-на-един с почти никого поотделно. Не я бива в тези социални игри, затова ѝ остави впечатление, че плете интриги. Тя си е войник по характер, тях не ги бива в тези неща.

И да, наясно съм, че Ками не направи и нищо съществено, за да бъде обичана - от зрителите особено. И няма да бъде обичана. Включително и аз не се виждам да гласувам за нея. Може да се скъса на арената, да бие всички наред, но няма да спечели сърцата на хората. Късно е за това, а и тя поначало не се постара особено за това, даже напротив. Далеч по-обичана беше Акси, защото видяхме всичките ѝ слабости и как се бори с тях, пък дори и неуспешно в много случаи. При Ками не виждаме много борба - тя идва отлично подготвена и освен да вземе да се изложи на арената, няма с какво да впечатли някого, че се е развила.

Последна редакция: сб, 03 дек 2022, 23:10 от nmuron

# 801
  • Мнения: X
Брей, войник по характер! 🤔 Работила казваш като войник? Ти трудовия и договор ли видя или на нейните приказки разчиташ, щото "честна дума" е последното нещо, на което казано от нея ще повярвам...

# 802
  • София
  • Мнения: 27 178
Пуснах новата анкета отново 😁😌

Май стане по-добре, защото добавих за Яни и Нина 😊


Акси, горе главата момиче! 😘

# 803
  • Мнения: 3 151
Азалия🌸, не се научи да не апострофираш хората значи! Съпругът на Камелия станал войник, защото не му достигал акъл за друго и тя решила да му натрие носа и да влезе в армията и тя.

Това ако не е военна стратегия, не знам какво е. 🤣 Да цитирам другата любимка, Людмила от Ергенът: "Уогика ?!?!?! няма!"

Diavolo, да не ти скършвам хатъра, но на последния въпрос и Камелия трябва да присъства като възможен отговор, защото докато е фермер, може да се падне мъжки дуел.

Последна редакция: сб, 03 дек 2022, 23:19 от IriS`

# 804
  • София
  • Мнения: 27 178
Grinning

Не е истина, е така е като не гледам, а пускам анкети на сляпо
Поне мога да добавям опция най-отдолу. Не мога да редактирам (трия, поправям и пр.), но мога да добавям опции като допълнително поле и в случая извадих късмет.

# 805
  • Мнения: 414
Да, така май казаха, но аз тогава не виждам никакъв смисъл от това "фермер на деня". По-логично щеше да бъде Камелия да каже какъв да е първият извънреден дуел, следователно така ще си гарантира финал (ако каже женски, тя става автоматично финалист, тъй като Нина ще избира м/у Валерия и Веселка).

# 806
  • Мнения: 200
Брей, войник по характер! 🤔 Работила казваш като войник? Ти трудовия и договор ли видя или на нейните приказки разчиташ, щото "честна дума" е последното нещо, на което казано от нея ще повярвам...
И ти си права. Simple Smile Отде да знам, наистина, нищо не знам. Но на мен ми се струва, че се държи като войник. А дали наистина е била войник или само го играе такъв и се е снимала с униформа, а продукцията са я подкрепили в тази сценка - нямам капацитет да определя.

# 807
  • При семейството си
  • Мнения: 6 587
Камелия и професионален войник стана, мъжът и’ пък беше пилот, ей така се омайва публиката.Охх, да, и е много красива, омайваща била, особено преди 10 години и корекциите.
Аз лично ще чакам реакциите на Камелия на финал.

# 808
  • София
  • Мнения: 27 178
Надявам, се че няма да има нов дуел с Камелия, аман вече от нея, като енергиен вампир е на Арената. И ще е абсурдно да бие рекорда на Хепи Ванче и Ваня Павлова.
Някой да ми каже, че това е последния дуел с нейно участие преди финала.
Нина заради която Акси си тръгна да я пращат вкъщи Веселка или Валерия!

😒😠

# 809
  • Мнения: X
Що се ядосваш пък ти, нали обикновено "Ками" ти е на плюса. 🙃😉

Общи условия

Активация на акаунт