Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 84

  • 39 896
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 270
Привет, преди няколко седмици си взех без проблем от аптека Софармаси - София.

Здравейте, момичета. Ако някой има останал Естрофем, моля да ми пише.

# 676
  • Мнения: 9
Как Ви беше ВТОРИЯТ цикъл след биохимична бременност (след свеж трансфер)? Закъсня ли ви?
Моят трябваше да дойде преди 2 дена, а няма никакви признаци изобщо да почне.
Ако сте били по дълъг протокол е напълно нормално да ви закъснее втория цикъл,на мен ми закъсня над 70 дни.
Не, по къс протокол бях, много леки стимулации.

# 677
  • Мнения: 80
Здравейте, момичета. Никога не съм си представяла, че някой ден и аз ще пиша в този форум, но ето, че съм тук Simple Smile В момента съм след трансфер, второ инвитро (ИМСИ) и броя дните за пореден път. Желая на всички момичета много късмет и дано щъркелите ни донесат щастие Simple Smile

# 678
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета,

аз също сега стартирах процедурата, по дълъг протокол сме. Тъй като TSH ми беше леко завишен,около 3, в момента пия еутирокс 25мг, имате ли представа дали трябваше да го спра след блокиращата инжекция? Забравих да го изкоментирам с лекаря

# 679
  • Мнения: 527
Здравейте, момичета,

аз също сега стартирах процедурата, по дълъг протокол сме. Тъй като TSH ми беше леко завишен,около 3, в момента пия еутирокс 25мг, имате ли представа дали трябваше да го спра след блокиращата инжекция? Забравих да го изкоментирам с лекаря
Пиете се еутирокса през цялото време.
И следите стойностите на тсх постоянно.
Пробвайте да го намалите още малко.
Аз лично си увеличих дозата еутирокс и се получи с тсх-то.

# 680
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета,

аз също сега стартирах процедурата, по дълъг протокол сме. Тъй като TSH ми беше леко завишен,около 3, в момента пия еутирокс 25мг, имате ли представа дали трябваше да го спра след блокиращата инжекция? Забравих да го изкоментирам с лекаря
Пиете се еутирокса през цялото време.
И следите стойностите на тсх постоянно.
Пробвайте да го намалите още малко.
Аз лично си увеличих дозата еутирокс и се получи с тсх-то.

Много благодаря за съвета 😊

# 681
  • Мнения: 1 845
Привет,дами!
Взимали ли сте си болничен за 10-14 дни от личния,(заради инвитрото-пълни е с болни покрай мен,а пия 2 кортикостероида за сваляне на имунитета преди зет) и с каква диагноза се дават толкова дни?
Моята лл е много серт и искам да ида подготвена при нея.

# 682
  • Мнения: 1 301
Привет,дами!
Взимали ли сте си болничен за 10-14 дни от личния,(заради инвитрото-пълни е с болни покрай мен,а пия 2 кортикостероида за сваляне на имунитета преди зет) и с каква диагноза се дават толкова дни?
Моята лл е много серт и искам да ида подготвена при нея.
Ако кажеш , че е за инвитро може и да не ти даде. Попринцип нямат право. Няй добре е да не знае диагнозата или да й кажеш друго

# 683
  • София
  • Мнения: 853
Привет,дами!
Взимали ли сте си болничен за 10-14 дни от личния,(заради инвитрото-пълни е с болни покрай мен,а пия 2 кортикостероида за сваляне на имунитета преди зет) и с каква диагноза се дават толкова дни?
Моята лл е много серт и искам да ида подготвена при нея.
Кажи си за какво ти е, ще ти влезе в положение. От клиниката ми казаха, че не може болничния да е за възпаления и респираторни заболявания. Примерно за навехнато или изкълчено спокойно ще ти дадат едни 10 дни.

# 684
  • Мнения: 1 029
Да, може да ти даде, но както каза Ивченцето, не може да е за вирусни заболявания. Иначе един вид си болна и трябва да спреш процедурата.

# 685
  • Мнения: 60
Здравейте, момичета,

аз също сега стартирах процедурата, по дълъг протокол сме. Тъй като TSH ми беше леко завишен,около 3, в момента пия еутирокс 25мг, имате ли представа дали трябваше да го спра след блокиращата инжекция? Забравих да го изкоментирам с лекаря
Аз също пия еутирокс, само че от 50 мг. Два дни цяло хапче, а на третия ден го чупя на половина т.е. 25 мг. и така повтарям схемата. Пия го през цялото време и често пускам изследвания, за да го следя. По тази схема го поддържам около и под 1. Хубаво е все пак и ендокринолог да си каже мнението. Успех! Heart

# 686
  • Мнения: 184
Привет,дами!
Взимали ли сте си болничен за 10-14 дни от личния,(заради инвитрото-пълни е с болни покрай мен,а пия 2 кортикостероида за сваляне на имунитета преди зет) и с каква диагноза се дават толкова дни?
Моята лл е много серт и искам да ида подготвена при нея.

Аз си взимах от личната за стимулацията 10 дни с диагноза болки в кръста.

# 687
  • Мнения: 1 301
Здравейте. Случвало ли ви се месеца след инвитро да имате болки при полов акт? И то само в началото покрай стените все едно… и леко щипе. Микробиологията беше чиста. Цитонамазката 2Б но още не сме коментирали с лекаря дали е притеснително и нещо дали ще се прави

# 688
  • Мнения: 27
Здравейте! Никога не съм вярвала, че ще пиша тук и аз. Но ето ме, на 5 ден от стимулация с гонал и за първи опит (с мъжки фактор сме). Когаго си взех писалката и при първото слагаме ми казаха - живееш си нормално, ние ще ти кажем какво кога. Вчера бях за взимаме на нова доза за съботата и неделя и цитротид за поставяне в неделя към 17:30. Не ми казаха да се пазя нещо. И това ми в въпроса - трябва ли сега да се пазя повече? И кога трябва да се пазя? Нямам никакви оплаквания освен ежедневно главоболие, което идва и си отива само.

# 689
  • Мнения: 333
Здравейте! Никога не съм вярвала, че ще пиша тук и аз. Но ето ме, на 5 ден от стимулация с гонал и за първи опит (с мъжки фактор сме). Когаго си взех писалката и при първото слагаме ми казаха - живееш си нормално, ние ще ти кажем какво кога. Вчера бях за взимаме на нова доза за съботата и неделя и цитротид за поставяне в неделя към 17:30. Не ми казаха да се пазя нещо. И това ми в въпроса - трябва ли сега да се пазя повече? И кога трябва да се пазя? Нямам никакви оплаквания освен ежедневно главоболие, което идва и си отива само.

На мен след гонал и цитротид заради стимулацията започна фа ми се подува корема и да усещам тежест и сама започнах да се пазя - да нямам резки движения и т.н. Важното е ти да се чувстваш добре.

Общи условия

Активация на акаунт