Отговори
# 1 410
  • Мнения: 1 446
Добро неделно утро!


Сиросче,да е жива и здрава бабчето!
Ах,като знам аз как обичам моите две бабета! Heart
Чушките ти ме впечатлиха.Ще се пробват.

Бюти,прегръдки!

Пия кафето и ще направя една супа топчета за мъжете ми,че ще излизам по-късно.Дано денят ми е приятен и мине по план.

# 1 411
  • Мнения: 18 472
Добро утро! Оплаквам се, че днес трябваше да се стопли, а се събуждаме ей така:


До края на деня щели да станата положителни t. Вече не им вярвам. Joy

# 1 412
  • Мнения: 5 707
От обратното се оплаквам аз 😁! Навън е лято с над 25 градуса и слънце ☀️, а аз съм на работа 😫

# 1 413
  • Мнения: 7 749
Добро да е!!!
И аз за днес съм планирала супа топчета, но и основно някакво трябва да има. Ще го мисля на място, на пазара. Моичките още спят.
Допивам кафето аз.
Бях забравила, че сутрешните блокове са 1/3 реклами. Ужасна досада е това.

Забравих да поздравя Бобчето за постигнатите резултати. Hug

# 1 414
  • France
  • Мнения: 12 571
Дано при вас утрото да е по-добро. Аз съм с 37,8 и гърлобол. Опитвам се да се лекувам ударно, Слав е сополив, а Недовършений мрънка, че трябвало сам да държи руля на семейството. Момичета, не правете моята грешка. Не поемайте сами юздите на всичко в дома, не се залежавайте вкъщи и да го играете безработни гувернантки. ММ от пълноправен партньор и убеден феминист се превърна в мрънкащ дезертьор. Нещо, което не се е случвало с Монстърчо.

# 1 415
  • Мнения: 5 707
Фил,ако не всички, то поне 90% от жените в тази тема сме така . Скръцни зъби и нещата ще се подобрят....за малко! При нас поне е така.
След 9 дена антибиотици най-накрая ми просветна. През цялото време сама си върша всичко у дома. Недовършения един път сготви пилешки бутчета с картофи и то защото ходех и на работа междувременно. Да не говорим,че по едно време легна и той болен с цели 37,3 градуса температура и чакаше да го обгрижвам.
Тиквени медали не ща! Скръцнах и се стегна.

Аз забелязвам една друга тенденция тук. Масово жените след като забременеят и престават да се грижат за себе си. Сега покрай празниците са излезли за подаръци, за една нова блузка, рокля... Ми то мазни коси, вмирисани дрехи ,има даже и немити със секрети по очите, косми по краката , мръсни чорапи и сутиени ... Никога не го допускайте, моля ви!

Последна редакция: нд, 18 дек 2022, 11:32 от Sissy

# 1 416
  • Мнения: 18 472
Фил, ще се върнеш на тръстиката някой недалечен ден и борбата за равноправие при миенето на чинии ще ти липсва.

Скърцането със зъби и преминаването към ефективни стачни действия от страна на доброто домашно духче помага за известно време.

# 1 417
  • sf
  • Мнения: 10 153
Кучо си откърти един нокът на разходката. Тече яко кръв и го прибрах на ръце. Промих го и сега лежи жален, жален до мен.

# 1 418
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
горкия нейо Sad не знаех, че могат да си чупят ноктите.

# 1 419
  • sf
  • Мнения: 10 153
Могат, както хората. Закачил го е някъде и се счупи в оснавата. Гадно е и боли, но за няколко дни ще почне да израства. Поне се надявам да няма усложнения.

# 1 420
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
бързо да минава, донси.

май отдавна не съм ви пускала късметче Simple Smile

# 1 421
  • Мнения: 18 472
Горкият Нейо! Можеш от време на време да му мацваш малко йодасепт, за да не се възпали.

# 1 422
  • Мнения: 7 243
Фил, да се оправяш бързо! За другото не ми се коментира.
Има периоди, в които МУ буквално го мързи да се помръдне, но пък очаква от мен да има манджа, изпрани дрехи и да е чисто. Интересно какво ще стане, ако и аз реша, че ме мързи и не ме интересува. Сутринта лежеше на дивана с намерението да ме чака да сготвя и да изчистя, за да ходим да пазаруваме. Отиде в крайна сметка, но пак след криви погледи.

За протокола - готвих кисело зеле с ориз и мръвки.

Сис, брр.

В 17 ли започва финала?

# 1 423
  • sf
  • Мнения: 10 153


В 17 ли започва финала?
Да.

Последна редакция: нд, 18 дек 2022, 12:14 от donsita

# 1 424
  • France
  • Мнения: 12 571
Скрит текст:
Фил,ако не всички, то поне 90% от жените в тази тема сме така . Скръцни зъби и нещата ще се подобрят....за малко! При нас поне е така.
След 9 дена антибиотици най-накрая ми просветна. През цялото време сама си върша всичко у дома. Недовършения един път сготви пилешки бутчета с картофи и то защото ходех и на работа междувременно. Да не говорим,че по едно време легна и той болен с цели 37,3 градуса температура и чакаше да го обгрижвам.
Тиквени медали не ща! Скръцнах и се стегна.

Аз забелязвам една друга тенденция тук. Масово жените след като забременеят и престават да се грижат за себе си. Сега покрай празниците са излезли за подаръци, за една нова блузка, рокля... Ми то мазни коси, вмирисани дрехи ,има даже и немити със секрети по очите, косми по краката , мръсни чорапи и сутиени ... Никога не го допускайте, моля ви!
Не скръцнах със зъби, а се фръцнах обидено, както се бях увила в одеялото. Направиха коледни курабии, които сега се пекат. Значи можело!
Знам, че няма да стане по-леко, когато тръгна на тръстиката и това допълнително ме депресира.

Общи условия

Активация на акаунт