Отговори
# 1 425
  • Мнения: 10 909
Днес бая по-студено, вчера беше пролетно, днес си е късно-есенно.

Ходих до ДМ, не бях влизала май с години.. ама нямам удобен наблизо и рядко ми трябва нещо от там. И през пазара минах, зареди райски ябълки за цялата зима Simple Smile

Ох, припомних си, защо не влизам в по-малки магазини за дрехи и козметика.

# 1 426
  • Мнения: 5 751

Ох, припомних си, защо не влизам в по-малки магазини за дрехи и козметика.
Защо?!

# 1 427
  • Мнения: 12 066
Имам си компания. Хваля се. Най - сетне... Кот, не дзвер. Даже мърка!
👻

Последна редакция: нд, 18 дек 2022, 17:10 от Сирос

# 1 428
  • Мнения: 2 810
Ами като си извадила вълшебното одеало! Той и миналата година налиташе да се глези, когато си завита с него(ако не ме лъже паметта), че напоследък ми изневерява. Blush
Бюти, прегръдки! Ще се оправи малчо, а на тез от училището не им се връзвай!
Болничките да оздравяват!
За хляб си говорите, трябва да вървя да метна един. После пак трява да вляза в тая бездънна яма спалнята и да продължа да се мъча с нейното изпразване. 18 квадрата стая, а побира неща като за 100.
Вчера бях на предколедна сбирка с колегите от временната работа, днес съм на рожден ден на свекърва ми, в сряда купон с колеги от постоянната тръстика. На работа тичам като луда и имам по 100 задачи на ден, у дома същата история. Ще гледам понеделник и вторник да ударя чертата на всички най-спешни и важни задачи и да си изпрося отпуск от21 до 23 а да сложат тоз исторически  ламинат. До майстор за пенка нямам време да се добера за да чуя от  него от какво е издъхнала и може ли да се реанимира, съответно пера на ръка.....
Отивам да мъча хляба (изяждаме един за около 4 дни - ядем само на закуска) и едни пържоли, реших да пусна пържолите малко под налягане и тогава да пека, но 10 минути са им много(направо са готови), сега ще ги пекна да видя дали ще са по-сочни.

# 1 429
  • Мнения: 12 205
Докато разчиствах настолните игри на дЯтито да отворя място за елхата, намерих това. Няма да се оплаквам иначе.
Скрит текст:
Да украсява виновникът за тоз разход.

# 1 430
  • Мнения: 18 571
Щерката иска да ходи на метал парти в някакво ъндърграунд читалище, като се приберем. Scream И да седи до 22ч. Сега ми е сърдита, понеже ѝ казах, че може, но ако баща ѝ в вземе. Вместо да се радва, че баща ѝ няма да е вътре, тя се разсърди. Smiling Imp Нямало никой друг да го взимат и тя щяла да се прибира с компанията. Пфффф, и баща ѝ се прави на доброто ченге, а няма да ѝ каже какво мисли за метал партитата. Викам му, ти не се ли притесняваш, че ще я смажат с някое пого, мълчи.

# 1 431
  • Мнения: 2 170
Сири, умили ме със спомените за бабчето Heart Още много, много години да си давате любов и опора!
Ако си водех дневник, това щеше да е най-скучното, депресарско и безцветно четиво евър! Нещо от сорта - 01.01 22. - псуем те животе, псуем те животе, направих си един коктейл, да ти таковам таковата, животе...... 31.12 22. псуем те животе, псуем те животе....... псуем те животе.......  направих си един коктейл, да ти таковам... нали! Кога се сварих като жаба, нямам идея! Признак,че съм заорала дъното на дъното е НЕ ходенето ми на фризьор! Но това не е всичко! Аз Пудрата, съм заприличала на мърлите, които е описала Сис, само дето сутиенът ми е чист... Ноктите... десетте ми обгрижвани нокътчета, сега са всяко с различен размер и форма... Вчера отидох на помен с дрехите с, които ходя в каторгата, Да, чисти бяха, но работни...това не съм аз. Искам да се взема в ръце, но не ми достига енергия, батерията ми е колабирала. А от суетата ми няма и бегъл помен. Срам ме е от себе си. ( Така, дадох достатъчно кмъни в ръцете неблагодарни на врагините ми Joy могат да започват да замерват! ) Обаче, хубаво е, че ви има и мога да си измрънкам, какво ме напряга! Имам най- невероятните приятели в реала в пълния смисъл на думата приятелство и мога да разчитам на тях 24-7-365, ма колкото и да не ви се вярва, не съм чак толкоз неетичен имбецил, за да досаждам на хората, когат ми скимне Stuck Out Tongue Winking Eye А тук имам тази възможност, без да будя, притеснявам и стресирам някого или поне се надявам, да не предизвиквам негативни емоции. Още няколко дни и ще изчистя!
Добро вече, за днес изплисках легена, утре пак!

# 1 432
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Ох, изчетох ви...
Гроги съм и не можах да спя Head Band  Домъкнахме камари месо и МУ отиде да дозанесе и у свеки, че нямам място. Варя крачета сега, а за непослушника пържоли. Тряяло му протеин 🤪 а че тряя учи не се споменава. Докато бях за нокътя офейкал на фитнес, после някой да го вземе, че бил на подстриж ... ужас!
Изкъпах се и ми иде да си легна...ни кОса ми се суши, ни муж забавлява 🥴

# 1 433
  • Мнения: 12 066
Карамел, когато са израснали корените, когато си рошава, когато са натрошени ноктите, когато е опърпан сутиенът, не значи, че си непременно мърла. Вероятно, са те позатиснали грижи, пред които, гореизброените са... лигавщини. Не всякога сме в топ форма, не е и нужно и не сме мърли заради това. Та така.

# 1 434
  • Мнения: 2 170
Сири, скоро казвала ли съм ти, колко си ми важна? Heart Hug

# 1 435
  • Мнения: 10 909
Карамел, ще вадя гьостерицата.

От одеве ме сърбят пръстите,  ама не знам как да го кажа.
Нали я знаете теорията за лъжиците. Има късметлии, които се будят с неограничен брой лъжици на ден. Обаче има и хора, които имат само 5 да речем на ден. И когато имаш само 5 лъжици, за да успееш с деня си, то лъжицата, която ще отиде,  за да се срешеш може и да решиш за нещо друго да я използваш.
Не сме в обувките на никого и това, че не е сресан/обръснат/спретнат няма морално измерение и не е мерило за характера. Означава единствено,  че е преценил, че нещо друго му е по-важно в този момент.

# 1 436
  • Мнения: 12 066
Ули, право казано, аз не можах така ❤️

# 1 437
  • Мнения: 5 751
Прави сте! Всички до една. Я сега си представете тази налегната от грижи жена как идва в бутика и с часове мери това,снима се с онова, ма иска и другото да види, и така в n на брой магазина. Да бе, повярвах, че имат толкова много грижи,че да не си измият косата,сменят смърдящите дрехи или изперат сутиена! Сори, ма за различен типаж говорим!

# 1 438
  • Мнения: 7 306
Дайте една котка назаем, да ме стопли малко. По възможност - гушкава и мъркаща.

Всеки си има лоши дни, в които е натоварен от грижи и проблеми, недоспал е, не му достига време и сили, и изобщо не му е до коси, нокти и гримове, че и до усмивки. Но отказвам да вляза в рамките “мърла” заради тези дни Simple Smile Само се моля да са възможно най-малко и да минават възможно най-бързо.

Единствено не приемам онези, които Сис описва. Случвало ми се е безброй пъти да изляза с небоядисана коса, но не и с неизмита. Случвало се е да отида до магазина по домашно облекло, но не и непрана и неизгладена. Сега, и тук има какви ли не варианти, които да доведат до такива ситуации, но ако няма здравословен проблем, ми е неприемливо.

# 1 439
  • Мнения: 2 170
Благодаря ви! Ах, какъв батут сте вие, идея си нямате Heart
Черпя ви с нещо испанско, което обожавам! Преди да се сблъскам челно с испанския, мислех, че е някаква жизнеутвърждаваща песен и танцувах като луда, щот, нали, всесело Joy
Яна, не се смей Stuck Out Tongue Winking Eye
https://www.youtube.com/watch?v=J3eqAxYPkmA

Общи условия

Активация на акаунт