Отговори
# 1 440
  • Мнения: 10 963
Момичета, има прекалено много състояния, които не се виждат.
Неизмитата коса на някого в магазина не ви пречи, няма нужда да от осъждане.
Чукайте на дърво да не разбирате никога какво е да не можеш да влезеш да я измиеш просто.

Бърди,  ще ти пратя моята и мърка и меси.

# 1 441
  • Мнения: 12 156
Ули, имаш кот?
Пращам и моят дзвер, на отговорност на получателя 😜

Последна редакция: нд, 18 дек 2022, 17:40 от Сирос

# 1 442
  • Мнения: 10 963
Имам, имам, две бяха, ама остана една вече. Голяма е пъзла,  ама е миличка и ако не беше така кекава, че повръща и припикава,  щеше да е идеална.
Ама като беше малка, избяга, и се зарази в парвовироза и едвам оцеля и си носи последствията.

# 1 443
  • Мнения: 8 067
Грандиозен скандал със сина имах днес. Казвала/ писала съм, че само един човек може да ме изкара извън кожата ми и това е ТОЙ. Само дето въпросният сега си спи блажено, а аз давя мъката в отлежало шотландско.

Ни съм чистила, ни пазарувала, чакам доставка на китайско.


Благодаря ти!!! HugHugHug

Ох, Аржентина! Охх!!!- дано!!!!!!!!!!!!

# 1 444
  • Мнения: 7 436
Съгласна съм, Ули, затова казвам, че има много варианти. На някои места и в някои ситуации вероятно няма да ми направи особено впечатление, но в други забелазвам.

Котът го взимам на мига Heart

# 1 445
  • Мнения: 5 782
Ули, пречи ми, гнусно е!
Няма начин да оправдая мързел и мърлявщина. Щом си намерил време да обикаляш навън сред хора, да обличаш вечерни рокли и тоалети да се снимаш пред огледалото и да разпращаш снимки на приятелки, значи ще намериш време да се изкъпеш и преоблечеш.

# 1 446
  • France
  • Мнения: 13 150
Днес съм с 220 крачки. Ихуууу. Леле, как мразя да съм болна. Чудя се с какъв бабин илач да се излекувам?

Имах един, да го наречен безцветен, период в живота ми, когато единствената грижа за мен беше да се изкъпя и да си измия зъбите. Не е гот.
Иначе много добре разбирам за какво говори Сис. Имах 2 такива състудентки. Едната само малко намирисваше и то не винаги, но иначе очната линия отдолу и отгоре на клепача беше внимателно изрисувана. Помня, че имаше едни буткът черни панталони с неподкъсени крачоли, които се влачеха по земята - мръсни и изпокъсани. Бля! Другата беше просто ужЪсТ. С мазна коса, едни пъпки... но и тя се гримираше чат пат. Не можех да го разбера и все още не мога.

# 1 447
  • тук и там
  • Мнения: 11 717
Щом сте суетни, значи всичко ви  наред. Казвам го като чевек, който е виждал истинска депресия.
Не аз, не.. Моя близка, която вече така или иначе не е между живите. Та щом намирате причина да станете от леглото , да се изкъпите-значи  сте добре. Причина, не просто  време!
И нещо от "времеубежище".Не съм я прочела още.Confused
Скрит текст:
     
Общо взерто -суетата може да бъде критерий за добро здраве.

# 1 448
  • Мнения: 7 436
Баба ми беше такава - винаги чиста, винаги спретната, с безупречно изгладени дрехи, с накъдрена коса. Когато вече й тежеше да ходи на фризьор, си навиваше косата на ролки в къщи. Навън излизаше само с най-спретнатия комбинезон с дантела под неизменната пола, за да е в изряден вид, ако се случи нещо и се наложи да викат линейка или полиция. И червило носеше, за разлика от внучка си. Още ми е пред очите в болницата - не ме познаваше, не можеше да говори, но дърпаше и сочеше изцапана си блуза, за да я преоблека. Не знам суета ли е, що е.

# 1 449
  • Мнения: 10 963
Оф, няма ли да свършва този мач вече Simple Smile
Тия нашите коментатори ме изкарват от нерви направо. Хем не гледам и се опитвам да ги заглушавам.  Кога ще спрат да се изживяват като бразилци...

Световното на дузпите май стана Simple Smile

# 1 450
  • Мнения: 7 436
Инфарктна работа Simple Smile

# 1 451
  • Мнения: 10 963
Ей, свърши, чак ми е мъчно за французите. Май само бразилците не ме разчувстват като губят на масов спорт Simple Smile

Ама тоя финал все едно южноамериканци му бяха писали сценария Joy

# 1 452
  • София
  • Мнения: 10 463
Красив финал. Въпреки че не биха моите хора,  няма какво да кажа. Браво и на двата отбора! Честито на аржентинците! Без Бензема, с болен и контузен половин отбор, французите направиха чудеса. Само да спрат коментаторите да хвалят само Меси, че все пак всички аржентинци играха на макс.

# 1 453
  • Мнения: 8 067
Ааххаха, ама наистина чух "заръшващата фаза на атаката". JoyJoyJoy

Бербатов ме изкефи от студиото- "Какво ме питаш точно?" Ох... да се смее ли човек, да плаче ли.

# 1 454
  • Мнения: 18 682
Зрелищен финал. И аз бях за французите. Всъщност, който и европейски отбор да беше, щях да съм за тях.

Беше ми останал работният лаптоп отворен и се присетих, че утре ме чака тегав работен ден. Добре че ще е последен за годината. Започвам с ранна среща и още някакви тегави неща през деня ми предстоят.

Общи условия

Активация на акаунт