Отговори
# 615
  • Пловдив
  • Мнения: 46 968
Ииийй, само дет ги охулих рано-рано Grin Звъннах сега и ми се извиниха, и диктуваха номерчето...Можело начи.

# 616
  • София
  • Мнения: 20 576
Добро утро.
Стиснати палци.
Сиросче, често да ти се случва..
Уми, радвам се.

Мистиче, можело ама що да е така.

# 617
  • Пловдив
  • Мнения: 46 968
Мид, а де? И аз всеки път се питам, ма няма отговор... Thinking

# 618
  • Мнения: 7 453
Здрави и щастливи да са празнуващите!
И по-често да успявате да си изключвате алармите 😉
Уж щеше да е топло днес,но пак мъгла се стели навред.

# 619
  • Мнения: 6 917
Уми, при нас климата е много влажен и през лятото, и през зимата. Без влагоабсорбатор щях да съм загубена.  За таткото си на прав път. Той е следващият. Дано само пика на болестта се размине при нас,че да има кой да свърши някоя работа в къщи. Беболина снощи напираше на училище да ходи. За мен щеше да е спасение, но баща й не разрешава. Да си останела и днес. Да, ама мен като ме събори температурата, докато успея да се вдигна на крака себе си не мога да гледам....

# 620
  • France
  • Мнения: 17 338
Ох, Сис, до болка ми е познат този домино ефект. От 4 седмици месец ние 3 бяхме болни. И после пак сначале.
Точно се чудехме с ММ дали да водим Монстърчето на училище и тела бипна, че учителката им е болна. В 8:01, при положение, че почват в 8:30. Срамота! А какво правят работещите родители? Иначе лапетийте са добре. От сутринта са почнали да вдигат къщата на главите си. Май няма да мързелувам като вчера.
Сиросче, радвам се, че си поспала. Не си е работа хроничното недоспиване Hug

# 621
  • Мнения: 14 957
Палчетата ви са вълшебни Heart
Всичко е наред при мен.

# 622
  • USA
  • Мнения: 2 641
Добро утро!
Не съм се записала в темата, отървах ви за малко, но съм тук.
Лейла се завърнала, привет Hug
Май много болнички деца и мами има, да се оправяте, ей Heart Flowers Four Leaf Clover
Аз съм в БГ и умирам от студ. Не съм се прибирала зимата поне от 25 г. Мразя зима от дъното на душата си.
Поне не вали сняг и дъжд, че иначе съвсем ще загина.
Карамелчик, изтървах ти снимките.

Айде, изпих кафето и ще тръгвам по задачи. Пак ще ви наглеждам. Ако има снимки, не ги трийте след 5 минути, плийз.

Последна редакция: нд, 01 яну 2023, 00:44 от SkyBlue

# 623
  • Мнения: 7 453
Скай,добре си дошла на родна земя!Не бой се,тука зима вече нЕма!както сигурно ти и обясняват от близкото обкръжение.Е,хладно и влажно е понякога,но няма нищо общо с преди десетина години да речем,да не говорим за преди 20.
Голямо кресло за релакс и четене виждам у лево 😎
Зеленчукова крем супа и крутони предлагам за обяд.И едно шило на две години и девет месеца.Второто е по-належащо да го пробутам 🤫🤣

# 624
  • София
  • Мнения: 12 800
Ренко, що така си нарочила шиленцето милото? М? Срещу копанка супа мога да го разходя малко.

Аз искам вече неистово да падат осезаемо температурите, да трупне малко сняг, да се прочисти въздухът, да стане беличко и да свърши това болно време.  Искам снежна Коледа, за Нова година ми е все тая каква ще е. И без това не се очертава да я празнувам.

# 625
  • Мнения: 7 453
И аз бих го разходила,но има мъгла при нас.Що,щото я ще бърка в камината,я ще отлепи металното тиксо,с което е облепена една изолация (реже жестоко),я ще се опитва да се люля на масата (не питай как 🤐),рева като магаре,като не му разреших да рови в шкафа с препарати,спря фраера няколко пъти, докато правя крутоните, сушилнята няколко пъти празна я пусна,промени програмите на пералнята...

# 626
  • София
  • Мнения: 12 800
Stuck Out Tongue Closed Eyes Работи човекът ся, кво му придиряш. Прави ти профилактика на сушилнята, помага ти с готвенето, ще чисти. Да е жив и здрав!

# 627
  • Мнения: 2 204
Хубав петък, банда!
Оздравявайте, че празници идват! Няма начин да хъвчете Апчета вместо пържоли!
И тъй като тук сте кулинарни корифеи, та моля за помощ - има 1/2 бутилка бяло вино в хладилника, която отлежава от лятото... Ясно ви е какви спортни постижения гоня, нали? Joy
Та, на въпроса - в какъв тюрлюгювеч да го ливна, за да не го изсипя в канала?
За винен кебап не става, че е бяло, ама предполагам, че все за някаква манджа става?
Моля за лесни рецепти!

Кара Миа, изпуснах ти осветителните тела... Скръндза!

# 628
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 782
дращи ми гърлото, към носоглътката.
Sad пях му чайката! остава да се разболея точно преди да си тръгнем за вкъщи.
Sad Sad Sad

# 629
  • Мнения: 7 453
Геро,ризото със зеленчуци.Бялото вино е задължително за него.Но с конкретна рецепта не мога да помогна.Аз задушавам в малко вода и масло зеленчуците,като поомекнат слагам ориза,сипвам малко,на око, вино,и вода.Намалям огъня,бъркам и следя,дали има нужда от още вода.

Общи условия

Активация на акаунт