Отговори
# 1 365
  • France
  • Мнения: 12 906
Уау, Бобчи, страхотни резултати! Само от диета ли са или има и спортен режим?
Аз мотам 2 кг и ме е яд на мене си. Нямам никаква воля. Най ми личи в талията. Там качих твърдо 2-3 см. И без друго имах по-скоро андрогинна фигура, а сега съвсем.

# 1 366
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Ако има именици, да са честити! Днес празнуват Даниелите, Данаиловците.
Хубава събота, вещички!


Wink

# 1 367
  • Мнения: 7 306
Честит празник! Да са живи и здрави празнуващите, ако има такива. Около мен е пълно, цяла сутрин поднасям честитки.

Болните да се стягат и да оздравяват!

Наготвих и направих кекса с портокал, шоколад и боровинки. Пекох в пота, супер се получи. Сега малко поработвам. МУ боядисват у един приятел. Чакаме ги да приключат и ще наминем към Капана фест.

# 1 368
  • Мнения: 15 356
Уау, Бобчи, страхотни резултати! Само от диета ли са или има и спортен режим?
Аз мотам 2 кг и ме е яд на мене си. Нямам никаква воля. Най ми личи в талията. Там качих твърдо 2-3 см. И без друго имах по-скоро андрогинна фигура, а сега съвсем.
От понеделник до петък тренирам по 2 часа с инструктор, велик е. Правим две серии от по три-четири упражнения, всяко с по 20 повторения всяка серия по 5 пъти и ме натоварва постепенно, една седмица кляках със собствено тегло, после с 5 кг, после със 7, после с 10, сега с 20. Според него съм качила мускулна маса поне 4кг към днешна дата. Всичко правим, гръб, гърди, дупе, всичко. На Естела брат й е той, много добри резултати има и прави режими също. Тормози ме много, някой път си мисля, че ако клекна още веднъж ще се разрева, но пък дупето ми тръгна нагоре и продължавам да клякам. Просто той знае какво прави и много неща ми обяснява и ме мотивира и ходя с желание.

# 1 369
  • France
  • Мнения: 12 906
Браво, браво. Може би и спортът ми е малко освен, че плюскането ми е голямо. 4 дни в седмицата тичам по 5,5км за около 40 мин. Сряда плувам също 40 мин (около 1,200км), а в събота - зумба. Но тялото ми въобще не прилича на предишната си версия. Решила съм след празниците да взема мерки.

# 1 370
  • Варна
  • Мнения: 10 628
Ммм даа, за разлика от сестра си, той изглежда перфектен. 🤣🤣

# 1 371
  • Мнения: 15 356
Фил, за мен тежестите са истината, когато имаш повече мускули гориш повече калории в покой. Както се потя на упражненията на уред или свободни тежести не се потя на пътеката, а и постоянно ме боли нещо, днес е задно бедро например. Като ме боли то правим предно или вътрешно или външно да речем, но аз сама никога не бих постигнала това. И сама съм ходила на фитнес, нищо общо. Щом си решила ще постигнеш резултати.

# 1 372
  • София
  • Мнения: 9 603
Един такъв инструктор ми трябва и на мен. Много ми се занимава с някакъв спорт и то баш с упражнения, а не фитнес или конкретен вид спорт. Но нямам мотивация и воля да правя сама упражнения вкъщи. От друга страна нямам и пари да платя на инструктор, та засега само въздишам пред огледалото. Аз съм слаба, нямам нужда от отслабване, а от стягане и от премахване на гадния целулит, който остана след бременността.

# 1 373
  • Мнения: 10 909
Сори,  че насред диетуването ви, за манджи ще отворя дума.
Ама пък ви пожелавам дългосрочни резултати. И завидях,  че всеки ден успявате да отделите време за себе си.

Какво ще готвите? Някаква супа ми се прави на мен, ама само крем ми хрумва, а нея само аз я ям...
Всякакви идеи приемам Simple Smile

# 1 374
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Бобчи, бравос!
Аз нямам никво желание...

Фил, ам и на теб браво! А уж не мърдаш нийде, заради децата Grinning аз с такова впечатление останах, а то ква програма...

Чакаме МУ и тръгваме към наште...тоя тийн само ме нерви и ше го ступам накрая 😳

# 1 375
  • София
  • Мнения: 9 603
Ули, аз умувам за пилешка или телешка/свинска супа. А може би телешко варено. Но ще е чак в понеделник, защото целия уикенд съм на работа и ще дояждаме наличните картофи с наденица на фурна, а след тях - каквото даде хладилникът.

# 1 376
  • Мнения: 10 909
Супа топчета правих онзи ден, а телешко варено май миналата седмица.
Те дребните и без това не ядат...

Оф, туй готвене.

Ренко, дано опазите Шефа, а на теб да ти минава бързо!

# 1 377
  • sf
  • Мнения: 10 194
Вчера правих крем супа от картофи, моркови, червено цвекло и целина. Иначе у нас се тачат пилешката и супата с топчета.
За вечеря ще пекна наденички, ама първо трябва да се замъкна до магазина.

# 1 378
  • Мнения: 12 205
Аз правих в Ети пилешка супа, снощи я приключихме, замислила съм една свинска сега, купих вратни пържоли преди малко от Метро и ми останаха кокали. Ще сложа за утре вечер задушено свинско по много специална рецепта, с лук и чесън. А от кокалите и малко от свинско за готвене, ще направя бистра супа, само с подправки, доматен сок и фиде.
Тази вечер съм сама с малката, ще извикам и майка да се качи. Ще творя гофрети, а аз ще дояждам, че нали съм на строга диета и въглехидрати, захари и т.н съм си ги забранила след операцията.

Кайсиче, писах ти ЛС, дано не те притесних. Но в крайна сметка, нали сме си приЕтелки, да си помагаме взаимно. Извинявай, ако чопля там, където ти е най-болно в момента.

# 1 379
  • Мнения: 6 311
Миналата вечер варих пиле.Вчера половината го направих на супа, останалото с ориз 😂.И постно грахче за мен.Вече трудно намирам хубав,но в Ево няма проблеми със сваряването му.И проядох крем супи покрай него 😳.С различни зеленчуци всеки път,но без прясно мляко,само с много масло.И задължително крутони 😋

Общи условия

Активация на акаунт