Звездни компромати - Декември'22

  • 279 917
  • 2 616
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 411
Целта на Мъск е да си живее на Марс и там да си умре. За какво му е да управлява този свят като желанието му е да го напусне Simple Smile
Не случайно има и толкова IVF деца (не мисля, че има репродуктивни проблеми-първото му дете, което умира, е естествено заченато) Ако добре си спомням, имаше последно едни близнаци от една жена и след 2 седмици се роди последното му дете от Граймс ,но износено от сурогатна майка. С една дума се е заредил добре със замразен материал и ембриони и само да успее и ще излети с всичко към Марс. Simple Smile

# 46
# 47
  • Мнения: 7 863
Благодаря зя темата, Кактусче!!!

Мъск е гений и визионер.
И именно заради това има куп странности.

# 48
  • Berlin
  • Мнения: 11 285
Момент, Мъск кандидат ли е официално и реално, че вече и за президент го гласите?

Те бг “селебрититата” дали изобщо са разбрали за Баленшита… че да реагират.

# 49
  • Мнения: 4 133
Е как да не са разбрали като го коментират по всички новини, медии, Ютюб, Инстаграм и навсякъде. Тушев, ако иска да покаже, че е прост, това вече е друго. Очаквам включване от Джисъса, той им е голям фен.

# 50
  • Glasgow
  • Мнения: 4 470
То кое да кенсъл-нат- турските или китайските копия? Колко българи имат истински?
Мъск не знам да се е кандидатирал, Кание беше, че и гласуваха за него

# 51
  • Мнения: 1 421
Нашите “звезди” едва говорят български, вие искате да четат на английски какво се случва с Баленсиага. Аз си признавам, че например Валерко не го разбирам, Джизъса съм го гледала- също е тежко положението. Николета имаше РД, други проблеми има жената.

# 52
  • Мнения: 4 133
Ама какъв английски? По БТВ , БНТ., Нова по новините говориха за скандала, при Гала го коментираха и по другите предавания сигурно също. В Интернет има много статии на български. Няма как да не са чули.

А относно това кой имал оригинални Баленсиага в БГ. Може би ще се изненадате, но много от богатите в БГ си пазаруват оригинали. Както си купуват Шанел и Диор, така си купуват и Баленсиага.

Последна редакция: чт, 01 дек 2022, 14:37 от daizy_g

# 53
  • Мнения: 856
Не знам колко достоверна е тази статия, но реших да я споделя:

https://bglife.club/%d1%8e%d0%bb%d0%b8%d0%b0%d0%bd-%d0%b2%d0%b5% … %be%d0%b9-%d0%b4/

# 54
  • Мнения: 14 443
Тези са преписавли от тук.Гадна работа.

# 55
  • Мнения: 856
Тези са преписавли от тук.Гадна работа.
Кое са преписали от темата? Беше спомената само дъщеря му като евентуална  причина за боя, ако наистина той е човекът, за когото говори Диана, но не съм видяла чак такива подробности тук.
Предполагам, че скоро случаят ще бъде разплетен и ще се разбере всичко, но във вестник “Уикенд” обикновено се публикуват клюки, които впоследствие се оказват истина в повечето случаи.

# 56
  • Мнения: 162
Една от придворните на английската кралица и кръстница на  Уилям, 80+ годишна, е "канселирана" и накарана да напусне поста си, защото попитала "От коя част на Африка сте":
https://www.bbc.com/news/uk-63810468
Народът съвсем изтрещя.
По темата с Уил и Джейда Смит, нейния бивш любовник сега е с мъжко гадже:
https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-11455971/Jada-Pink … fair-scandal.html

Последна редакция: чт, 01 дек 2022, 15:47 от Flâneuse

# 57
  • Glasgow
  • Мнения: 4 470
От тийзъра на филма на Хари и Меган
Скрит текст:

# 58
  • Мнения: 4 169
Доста подробности има в статията за Диана Димитрова, които тук не са споменавани, защото очевидно никой не ги е знаел. Ако е вярно това, което му е прошепнала в ухото, както и че е звъняла на жена му, малко хора биха се удържали, което не оневинява побоя по никакъв начин, подчертавам. Гадна история.

Радо Тушев е смешник.

# 59
  • Мнения: 3 099
Български бизнесмен (Тучев) е купил апартамента от 600 кв.м. на авеню Фош в Париж, принадлежал на Джефри Епстайн, за 10 млн. евро. Част от парите са за неудовлетворени кредитори на Епстайн.

Общи условия

Активация на акаунт