Искам да кажа...(201) през Декември 2022

  • 44 195
  • 1 056
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 16 494
И на мен ми омръзна от тоз дъжд вече. Цветята ми прогизнаха. Утре ще ги прибирам сигурно,че се удавиха,милите.
Моите са без календар вече две години,защото знаят,че аз слагам изненадките 😂

# 16
  • Мнения: 752
Здравейте, да имаме най- чудния месец, с най- прекрасните подаръци! Вчера изпита е минал добре, резултат след около седмица май.Направих последни поръчки за подаръци и мога да кажа,че съм готова.Дано зарадвам хората с тях.Спорен ден на всички!:hugs:

# 17
  • Мнения: 11 030
Хубав и светъл да е завършекът на годината.
Почти съм готова с подаръците. Мамин златен скоро е рожденик и през декември събира богат урожай Simple Smile

Али, не ти е сърдита, толкова си могат.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 721
Здравейте през декември!
Ени, благодаря за труда!
С пожелания за един хубав, празничен и щастлив месец и благослонен дядо Коледа!
Всеки да получи това, за което си мечтае!
Получих съобщение от Спиди, че пуловерите от черния петък са пристигнали!

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 7 422
Моите са без календар вече две години,защото знаят,че аз слагам изненадките 😂
Моите са без календар съответно от 10 и 7 години,защото не случиха на майка Grin

# 20
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 750
Благодаря за темата, Ени!

Нека е здрав, щастлив и празничен, месеца! Последния от годината и нека се представи подобаващо!

Нека домовете се изпълнят със щастие, любов и Коледна магия!

По едно малко чудо за всеки и най-голямото, за Джони и Шугърчето!

Амин!

Последна редакция: чт, 01 дек 2022, 21:41 от Бубoлина

# 21
  • София
  • Мнения: 18 767
И аз като Линчето, даже не знаят какво е.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 141
И аз в клуба без календар. Виждали са само календар с шоколадчета.

# 23
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Благодаря за темата, Ени Simple Smile

Орисвам чаровника Джони да е здрав и закачливата усмивка да не слиза от лицето му Heart

С надежда за чудо съм и аз ....

# 24
  • Мнения: 222
Всяка да получи своето чудо през декември, а Шугър и Джони да ни зарадват с тяхното! 🙏🤞🍀

Фонс толкова хубаво го е казала, че аз мога само да кажа- Да бъде!

Аз пък си имам 4 адвент календара тази година, един с храна, един с чайове, един с козметика и един собственоръчно направен. Последния ми е най-любим, понеже наистина е пълна изненада какво ще открия във всяка торбичка.

Сутринта ми започна стресово, един идиот ми изскочи изневиделица от улица със знак стоп и по някакво чудо ударът ни се размина буквало на сантиметър, добре че и колата зад мен спазваше достатъчно дистанция и никой не пострада, ама после сигурно час всичко ми трепереше.

Много се смях вчера с разсъжденията на малката ми племенница. Играела си с едно детенце и то казало, че си няма леля и моята милата много го съжалила и му обяснила, че лелята е нещо като мама, ама не ти се кара и правите бели заедно. Joy Нямам търпение да си я нагушкам, още малко и ще се съберем заедно да правим бели. Grin

# 25
  • Мнения: 6 917
Ени, благодаря за труда да поддържаш темата Christmas Tree.

И аз се присъединявам към пожеланието на Фонс Hug.

Изниза се и тази година. За едни добра, за други не чак толкова, но нека поне този последен месец да е изпълнен за всички с повече поводи за усмивки, със срещи с добри приятели, весели празненства и сбъднати желания.
Синоптиците споменават за евентуално снежна Коледа и Нова година. Дано прогнозите им се сбъднат, че май отдавна не е било Hands V.

Подаръци под елхата ще има само за децата. Готови са и са на "скришно място" в гардероба Smile. За големите подаръка ни ще е пътуването до Виена. Чакам го с нетърпение и правя план-програма. Само да сме здрави и времето да е на наша страна Hands Pray.

Последна редакция: чт, 01 дек 2022, 14:04 от 2в1

# 26
  • София
  • Мнения: 7 136
Дъщеря ми днес отвори три коледни календара Blush. За мен останаха пакетче хрупкави малинки от този на ДМ.

# 27
  • Мнения: 14 833
И Синеочка е само с евтинджосения календар с шоколадови бонбонки. 😁 Още не се е усетила,че има доста по-интересни и хубави календари,та ще минем тази година без. Аз се каня вече 2-3 да си взема някакъв,но все не остава за мен. Здраве да е. Дано пък за другата Коледа успея. 😃
Вчера имах клиентка,днес пак,в събота и неделя също. Таа има светлинка в тунела. 😊

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6 618
Ени, браво, награди се сега с един коледен календар Simple Smile . В ДМ имаше доста интересни на тяхната марка и на Alverde. В краен случай и шоколадовия на Линд не е никак зле.

Бъни, девойката целите ли календари ошушка? Моите двамата са много търпеливи, отварят си ден за ден. Ей сега си хапнаха лакомството за деня от този на Линд и си ги прибраха. И разни с играчки съм купувала, пак така, не отварят друга дата.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 275
Добре заварили!
Дано последния месец от годината ни донесе много усмивки и по-малко напрежение в делниците, хубави празници и желани подаръци на финала!

Събирам по малко и опаковам, докато не сме почнали правенето на сладките с внучките. Като са у нас  не трябва да има следи. Стягам колет за англичаните, имаме и рожденички, та ми е доста нанагорно. Но това да са проблемите!

Общи условия

Активация на акаунт