Логистика?/ Педагогика?

  • 610
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, бих била изключително благодарна ако някой, който работи в сферата на логистиката или е завършил тази специалност, се включи в темата🙏
Ученичка в 12 клас съм и все още не съм решила категорично в коя сфера да продължа образованието си.
Хвърлила съм око на специалността ,,Логистика", но въпреки изписаното в интернет не съм съвсем наясно с това, което представлява. Какво се случва след като завършиш? Има ли реализация? Доходоносна ли е тази професия? Какви качества трябва да притежаваш, за да си добър в нея? В какво се състои един работен ден? В офис ли работиш или си постоянно на крак? Отговори на подобни въпроси биха ми били изключително полезни и интересни.🙂🙂


Каква съпоставка бихте направили между ,, Логистика'' и ,, Педагогика по.."
(специалност, която също ме вълнува), по-перспективна?

# 1
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 089
Какво точно ти харесва в Логистика като специалност? Има разнообразна реализация при нея, и в офис и на крак, и заплатите са разнообразни. Качествата са според работата, работния ден също. Няма нищо общо с Педагогика. И двете са много перспективни, може с тях да станеш и директор, и министър, все хубави неща.

# 2
  • Мнения: 9
Здравейте, бих била изключително благодарна ако някой, който работи в сферата на логистиката или е завършил тази специалност, се включи в темата🙏


На мен също би ми било интересно да чуя мнението на хора в тази сфера

Общи условия

Активация на акаунт