Изпитани сайтове за парфюми - декември 2022

  • 133 343
  • 1 243
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 426
Аз имам регистрация, но все забравям да ползвам кеш-бек сайта. 😆 Едва 9 лв съм натрупала, а можеше да са поне 50 около коледния пазар, но нямам навика 😅

# 376
  • Мнения: 642
Да, не е само от parfumi- shop Grinning. Но е само от парфюми Grinning.

# 377
  • Мнения: 8 785
А зануляват ли се всяка година парите в профила или може да се трупат без да ти ги изплащат?

# 378
  • Бургас
  • Мнения: 822
Ако имате абонамент в parfumdreams.de получвате код - 24 % с който новто Xerjoff - Torino22  излиза 123,12€

и да нямате с - 22% пак излиза изгодно. Отнася се и за останалите Naxos, Tony Iommi, Torino 21 и т.н Simple Smile

https://www.parfumdreams.de/XERJOFF/Collections/Join-The-Club-Co … index_118787.aspx



Милен, не мога да разбера какво е условието на кода. Пробвам го за едно Клое, но не ми хваща.

# 379
  • Мнения: 2 236
А зануляват ли се всяка година парите в профила или може да се трупат без да ти ги изплащат?
Регистрирана съм се септември 2021г, не се зануляват, трупат се.

# 380
  • Мнения: 3 733
Милен, не мога да разбера какво е условието на кода. Пробвам го за едно Клое, но не ми хваща.

SHOP22 - 22% за продукти без намаление!

Като гледам почти всички парфюми  Chloé -  са намалени и логично не ги намаля. Simple Smile

Новият "Саваж" на Антонио по - скъп от истинския Sauvage . Simple Smile
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/antonio-banderas-parfyumna-voda- … 411061999332.html

Но пък новият "Блу де Шанел" е по - евтин. Simple Smile
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/antonio-banderas-toaletna-voda-p … 411061029626.html

Последна редакция: чт, 08 дек 2022, 21:59 от Milen™

# 381
  • София
  • Мнения: 604
Благодаря за новата тема, Атти! Flowers Hibiscus

Четях, но все не ми оставаше време да се разпиша. А ето, че има с какво.

Бях си намислила голяма бутилка Coco Мademoiselle EDP, че голямата дъщеря, която всъщност е малък тийн, ми конфискува остатъка от EDT-то, и се присетих изведнъж как на времето Дени май рaзказваше за нейната дъщеря как харесвала много Мадмоазелата. Даа, не се изненадах. Прежалих го и гледах напред за нова бутилка, въпреки че ЕДТ ми вършеше чудесна работа за фитнеса. Някак ме одухотворява да спортувам! Satisfied И гледам си аз перфектните цени в parfumi-shop, за които Милен отдавна намекваше и изведнъж една прекрасна парфюмна фея праща оферта на любим парфюм спрян от известно време предлаган в Starcopr и то на поносима цена. Е как да не го забърша! Една моя мечта се сбъдна. Two Hearts Осъзнавам факра, че съм се затрупала със спряни парфюми и като ми свърши някой, ме заболява сърцето! Ама какво да направя. На някои от тях не намирам заместители!

И сега е моментът да похваля Starcorp. Всичко беше безупречно - комуникация, доставка, опаковка, цена. Отдавна не бях поръчвала от тях, но знам, че са читави. Благодарности и на Elinor. Там пък отстрелях един Lalique за имения ден на мъжа. Relaxed

# 382
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 234
Бубанка, дали ще счете за реклама ако систематизирам нещата с кешбека в първи пост с линк към условията. Това е начин да се спестят пари и да се възвърнат в джоба ти (вкл. като парюмни подаръчета ).
Както ще направя и за пазаруването през превозвачи (дали пак няма да се счете за реклама или нещо подобно?).

Допълвам. Това ли са сайтовете и размера на кешбека? Нещо да съм пропуснала?
Parfimo.bg - до 4% кешбек
Скрит текст:
3.00% - При покупка на намалени продукти за нов клиент на търговеца

4.00% - При покупка на ненамалени продукти за нов клиент на търговеца

2.00% - При покупка на намалени продукти за стар клиент на търговеца

3.00% - При покупка на ненамалени продукти за стар клиент на търговеца
Notino.bg- 2% кешбек
Parfium.bg - 4% кешбек
Parfumi-shop.net- 2% кешбек
brasty.bg- 2% кешбек

Чужди сайтове от тези в първи пост не намерих.

Последна редакция: чт, 08 дек 2022, 23:50 от Радика

# 383
  • Мнения: 3 950
Комлект La Vie Est Belle / 89 лв, с код 15set и безпл. доставка:
https://www.notino.bg/lancome/la-vie-est-belle-podarchen-komplekt-mi-za-zheni/

# 384
# 385
  • Мнения: 5 086
Цитат
Допълвам. Това ли са сайтовете и размера на кешбека? Нещо да съм пропуснала?
Parfimo.bg - до 4% кешбек
Скрит текст:
3.00% - При покупка на намалени продукти за нов клиент на търговеца

4.00% - При покупка на ненамалени продукти за нов клиент на търговеца

2.00% - При покупка на намалени продукти за стар клиент на търговеца

3.00% - При покупка на ненамалени продукти за стар клиент на търговеца
Notino.bg- 2% кешбек
Parfium.bg - 4% кешбек
Parfumi-shop.net- 2% кешбек
brasty.bg- 2% кешбек

Чужди сайтове от тези в първи пост не намерих.
Може и да не конкретизираш за кой сайт колко % е кешбека, защото не са константни.

# 386
# 387
# 388
# 389
  • Мнения: 348
G.desy, благодаря за офертата. В кошницата може да изберете и подарък:

Общи условия

Активация на акаунт