Yalı Çapkını ❤️Рибарче❤️Афра Сарачоулу ❤️ Мерт Рамазан Демир❤️Преди и След❤️ Тема 2

  • 54 445
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 807
Чудех се какво стана  с работата на ферит ,а то:
Мендерес Саманджилар (едноръкия майстор ) , който беше гост-звезда в сериала "РИБАРЧЕ  / Yalı Çapkını", напусна актьорския състав на проекта. Актьорът замина за Адана, където се снима сериалът "Magarsus".
Жалко,имаше много хряб в тази насока!

# 61
  • Мнения: 5 470
Zorka Mihailova
7 ч.  ·
За тези,които следят сериала ''Рибарче'' една новинка-в 12 ти епизод ще видим как Ферит бие журналиста,който е публикувал неприятната новина,а Абидин го отдръпва,след което Сейран прегръща силно Ферит,което показва,че тя няма да го остави и ще го подкрепи!Както вече бях писала,Казъм е каталазитарорът в сближаването на Сейран и Ферит!
  ''Рибарче'' заема 6 то място в света по гледаемост-гледан е повече от 40 млн и има вече транслация и продажби извън Турция

# 62
  • Мнения: 171
Аз се чудя дали след време като има повече серии, ще го купят нашите телевизии, как ги режат на по 45 минути, ще направят 2-3 епизода от 1 Joy

# 63
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 857
Мерт Рамазан режисирал първата си сцена Sunglasses


# 64
  • Мнения: 10 818
Едно вечерно поздравче ,къзлар... Wink Hug



https://www.youtube.com/watch?v=_g6LsqZwBa0

# 65
  • Дубай
  • Мнения: 3 749
Привет ,привет!
Цитат
Фуат блядун тихушник, Ферит честный блядун, отец просто блядун - ну и семейка 🤣  
Из руските сайтове
 мнението на рускиня ....да ви оправя настроението
Честито на празнуващите!

Последна редакция: вт, 06 дек 2022, 10:47 от I.V

# 66
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 299
В последния епизод ми хареса най-много танца в стаята им. Беше прекрасно. Двама младежи, които просто се наслаждават на компанията си, забавляват се. Дано да имат повече такива моменти.
 Целият епизод за тези снимки. Малко ми дотягат караниците им. Натоварва ме цялата тази психология, обременеността от детството. Имам чувството, че няма могат да бъдат щастливи.

# 67
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 857
Хубаво си потанцуваха, но сцената изобщо не беше на място, според мен.

На мен ми харесаха други сцени - Юсуфи и Ферит под стълбата Joy, Ферит и Абидин в колата, Ферит и заспалото фъстъче, Ферит пред медиите, и особено Есме и Каязъм Grinning. С глас съм се смяла с тях - нея я е страх да не я удари, него тя да не го удари или отрови… Гюлгюн и Пелин - не можа да ме трогне Пелин. Манипулациите си личат отдалече. Добре, много го обичала тя, но какво очаква да се случи сега? Като познава семейството, нима наистина е вярвала, че Ферит ще може да си живее както преди? Дори и да си живее така, нима е вярвала, че в даден момент той ще се разведе и ще се ожени за нея? Ако беше възможно, нищо от това със Сейран нямаше да се случи…

Интересни са ми два момента - как Сейран ще научи за Султан и Пелин да разбере, че Ферит сам е поискал Сейран вместо Суна, която му бяха избрали.

# 68
  • Мнения: 171
Хубава реклама на Spotify направиха с тези танци Joy  Пелин дали знае за детето на Ферит от Султан, а и си представям реакцията на Кязъм когато разбере това, той за статията във вестника такъв скандал вдигна пък за това Grinning

# 69
  • Дубай
  • Мнения: 3 749
Абсолютно подкрепям мнението на Рени и смятам,че сцената с танца не беш на място...ни в клин,ни в ръкав😁не и беше мястото сега,а на по-късен етап.
След всичко,което Ферит направи  пред Юсуф най-малко щях да искам да  танцувам  с него...
Фуат и Суна....Исках Аби да и прати съобщение,но така и не събра смелост,толкова доброта и спокойствие в очите му,а Фуат е двуличник...може би е харесал Суна,но може  и да му се върти идея за сурогатна майка нещо ...А Суна е глупава,на моменти не мога да я разгадая.За момент останах с впечатлението,че завижда на Сейран за живота в голямата къща.За съжаление мисля, че  Абидин може и да не я устройва в началото...тоест Фуат ще бъде ключ за нея ,към богатството и разкошът за който мечтаеше, като бъдеща снаха на Корханови

# 70
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 299
Ооо забравих сцената на Есме и Кязъм 🤣беше супер. Как се е уплашил от нея 😆 дано да продължава така.

И да гледат филм не беше на място, както и танца. Беше странно така изведнъж, но беше просто приятно.

Предният епизод рекламираха доставка по домовете.

# 71
  • Мнения: 3 458
Цитат
...А Суна е глупава,на моменти не мога да я разгадая.За момент останах с впечатлението,че завижда на Сейран за живота в голямата къща.За съжаление мисля, че  Абидин може и да не я устройва в началото...тоест Фуат ще бъде ключ за нея ,към богатството и разкошът за който мечтаеше, като бъдеща снаха на Корханови
И аз мисля, че завижда и се стреми към богатството и разкоша на Корханови. При това, впечатлението ми  не е моментно. Всички мислят, че Суна се стреми към свобода и й помагат непрекъснато. Обаче ... тя взе, че се върна при деспотичния си баща от ... страх, че ще навреди на сестра си. Smirk Веднага след това беше задействан баш агата в нейна защита. Според мен Суна въобще не е глупава. Няма как да не е усетила интереса на Фуат към нея. Наясно е и с традиционния предразсъдък за стойността на жената с родово-наследствени функции.
Не ми е симпатична и това е. Би трябвало да й съчувствам, обаче ... ми се привиждат някакви реваншистки изблици у нея. Сейран е много ясна и последователна в стремежите и действията си. Суна е скрита лимонка според мен.

# 72
  • Дубай
  • Мнения: 3 749
Снимки на Афра от предстоящата в сесия




И понеже харесвам Мерт Язъджоглу, приятелят и в реала,споделям какво и е написал в ИГ за рождения и ден...

Красавице моя,любима  моя! Усмихвай се винаги така ,обичам те много ❤Честит рожден ден,   толкова съм щастлив  че те имам.

Последна редакция: вт, 06 дек 2022, 16:26 от I.V

# 73
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 857
Аз мисля, че Суна няма да навреди на сестра си или ако го направи, ще е несъзнателно. Дори и да й завижда, тя още в началото прозря, че Ферит не е безразличен към Сейран, къде да се бута между тях. За Фуат… ще е сложно там.

# 74
  • Мнения: 5 470
На Султан дребосъка може и да не е от него. Ние предполагаме.

Общи условия

Активация на акаунт