Той не иска “глезене”

  • 4 714
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Обичаме се много. Луда химия. Но не иска да му казвам, че го обичам,  не иска да го глезя, да чува комплименти. Казва “ти си богиня, побърквай ме от капризи,
Ще правя всичко”. Е какво е това? Аз имам нужда да показвам нежност и топлота. Не мога само да изисквам.

# 1
  • Мнения: 19 840
Мазохист.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 139
Иска строга господарка човекът, какво сега? 😁 Накажи го, а после го гушни и покажи топлота. 😍

# 3
  • Мнения: 3 841
Що да не можеш? Какво му е трудното? Иска ти да си годподарката!

# 4
  • Мнения: X
Вади камшика!

# 5
  • Мнения: 31 651
Вади камшика, белезници, въже и т.н.
Действай, че това ти е шанса. Кога ще можеш пак да малтретираш мъж Joy

# 6
  • Мнения: 670
Аз бих се чувствала доста объркана от това. Много некомфортна ситуация. Прогнозата ми за тази връзка не е добра.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 782
Аз бих се чувствала доста объркана от това. Много некомфортна ситуация. Прогнозата ми за тази връзка не е добра.
Ти пък веднага - ако това е таткото на детето, значи 14 г е вече връзката. Ако е нов, ще й се слага сега я...
Ама пак някакви лепкави изрази, явно аз съм срещнала мъж "крак на маса", но сме доста по-обрани в изказа, и може би затова вярвам повече, когато не ме обливат с петмез.

# 8
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Обичаме се много. Луда химия. Но не иска да му казвам, че го обичам,  не иска да го глезя, да чува комплименти. Казва “ти си богиня, побърквай ме от капризи,
Ще правя всичко”. Е какво е това? Аз имам нужда да показвам нежност и топлота. Не мога само да изисквам.
Нали си Urban Rider - язди и с камшика... шегувам се. И аз мисля, че е мазохист.... виж там дали ще можеш да се пренастроиш. Аз не бих могла - лигла съм и съм романтична, обичам да си казваме, че се обичаме честичко.

# 9
  • Мнения: 31 651
Абе изразът "любовта е болка" някой хора го разбират буквално Joy

# 10
  • Мнения: 6 691
Чела съм някъде преди време, че ако някой има много отговорности, например ръководни , и се чувства под стрес от това , то той има фантазии как в личен аспект някой друг поема управлението , т.е. контрола и силата ... това са например разни еротични фантазии в които доминира и то агресивно друг и подобни. Сега аз няма да търся къде съм го чела и не мога да твърдя че е истина. Просто описанието ми напомни .
А ако е вярно, то може би малко промяна в живота му би помогнала ... или повредила . И това не е ясно.

# 11
  • Мнения: 3 184
Майка му много го е била.
За мен е патология и бих се изнесла.

# 12
  • София
  • Мнения: 35 088
Казваш му “млъкни”! И си изреждаш какво си решила. Две в едно.

# 13
  • Мнения: 3 841
И аз това си помислих…

# 14
  • Мнения: 31 651
Иска болка.
Напусни го Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт