💪"Игри на волята: България" - След сезон 4 - Между два сезона

  • 162 393
  • 2 013
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 11 563
Попълних и аз, на повечето въпроси съм с мнозинството.

Интересно ми е някой от тук ще се пуска ли на кастингите и да иска да ни сподели, ще е готино да имаме съфорумец догодина в игрите.

# 31
  • Другата България
  • Мнения: 37 241
Вики снощи в студиото на НОВА, изглежда много добре.

# 32
  • София
  • Мнения: 12 635
Това за половете го имаше в предната анкета, има я в архив секцията.
Ние тук категорично искаме двама победители в два потока, мъжки и женски.
Един от най-големите проблеми и циркове са именно мъжко-женските двубои, защото почти винаги единия пол е прецакан за сметка на другия и вечно има недоволни.
Айде стига повече мускули. Вижда се, че жена е почти невъзможно да спечели този формат с оглед финалните битки, които се дават. И ако спечели ще е голям цирк. Няма кой и как да излъжат.
Така че мъж победител и жена победител.

Ами всъщност аз нещо друго имам предвид. В отборни битки така да са разпределени постовете, че на някои елементи да минават само жени, на други само мъже. Пример - битка, в която има халки, после бутане на варели, после плуване, после пъзел. И продукцията казва - на халките може да минават само жени, на варелите само мъже. Така, ако си останал с една жена, или един мъж, значи че този участник ще трябва да минава трасето примерно 5 пъти, което значи, че ще се измори супер много и това ще забави племето. Това ще стимулира да не се гонят само жени, например, защото ще са нужни за да върви племето напред.

Да се разделят битките на само женски и само мъжки, и да има два победителя, ми се струва, че няма да е толкова интересно и ще премахне част от драматичните елементи. Ясно е, че за жена е почти невъзможно да спечели, даде ли се силова битка, но пък може би това е и част от тръпката за нашия пол. Един вид, шанс да си го премерим и с мъжете, докъдето можем, а не автоматично да сме в отделна категория. Но пък условията може да са така поставени, че жените да се възприемат като по-ценни за оцеляването на племето, защото сега определено е видно, че нагласата често е - можем да минем без тях.

# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 5 752
Благодаря за новата тема, гифчетата, статистиките! Анкетата е много хубава. Гласувах с повечето популярни отговори, не помня всички вече. Искам да не е режисирано, да няма роднини и приятели вътре, да си има пъзели, да има повече водни битки, да ги разпределят чрез теглене на чоп. Последното ще бъде интересно, а не да са определени от самото начало. Така ще се избегнат възможностите и за сценарий, според мен. Много е хубаво, че темата ще си върви още. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 4 352
Хубава анкета Simple Smile В повечето въпроси съм с мнозинството, освен за битката на съюзниците (на мен ми харесват), разпадането на племената (ако се разпада най-малобройното става предизвестена смърт) и формирането на племената. Според мен е най-добре да се избират от психолозите, защото има някакъв баланс в социалната и физическата игра. Тегленето на чоп може да постави всички силоваци на едно място, всички пъзелисти на друго и всички плувци на трето. Съответно всяка игра би била нечестна за едните или другите. Избирането на участници пък би извадило наяве предварителните уговорки и познанствата от кастингите, което не ми харесва като зрител. Така че най-добре да се подбират по профила.

# 36
  • София
  • Мнения: 5 551
От семинара на Гого вчера:



Мирослава / Мирела:

Скрит текст:

# 37
  • Мнения: 530
Благодаря за темата.
Анкетата е чудесна , корицата не чак толкова.😁 Дано някой от продукцията чете тук и да си вземат поуки за догодина. Изцяло съм да си пуснат самостоятелно играчите и само една лафка да им направят с ценоразпис, който има пари да си пазари.😁 Тези роднински и любовни връзки нямат работа в ИВ, ако толкова им е мерак да си направят друго предаване със състезателни двойки.😁 С две ръце съм за пъзели, но да ги сменят всяка година , че иначе всеки може да ги назубри .( ако толкова пък нямат други по едно судоку да им пуснат😁, то назубряне няма ) Пълно против съм за предимство и игри на късмет в елиминационни битки. Дълга финална фаза с повече игри. Нали уж ще са най- силните ,ами да поиграят малко, да си заработят чека.😁 Дори съм за парична награда за второ и трето място да ги стимулират повече. 😁 Спечелилия елиминация да е с имунитет на следващ съвет. Капитанска елиминационна максимум два пъти или ако е повече пъти да се знае предварително, да им видим тогава стратегиите на коалициите в племената. 😁 Племената да се избират или чрез игра или чрез чоп, а не винаги да има едно слабо племе. Тъпо е това.Най - много ми се иска от всичко да селектират по- силен женски каст. Стига с тези женомразки изпълнения. И ако го направят, догодина очаквам жена победител.😁 Ама да не е някоя хубостница като Мани 1.0, Ана- Мария или Джаф, че тогава със сигурност ще му ударя чертата на това риалити.😁
Подкрепям всичко написано. И на мен трите снимки на Алексата, макар и смешни, ми идват в повече 😅😅😅 Може би трябваше да се отдаде почит на последните петима. Бих преглътнала дори и Виктория, само да ги имаше Фифо, Гого и Жорката 🤘🙂

# 38
  • Другата България
  • Мнения: 37 241
Иииии, да. Гената /Фешън/.

# 39
  • Мнения: 1 879
Благодаря за новата тема. Още не съм гласувала, по-късно ще е.
За мен един от най-противните персонажи този сезон е Мирела. Красива, но куха, без мнение и т.н. Grinning

# 40
  • Мнения: 419
Хубава анкета с интересни въпроси. На повечето съм с мнозинството. Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 758
Благодаря за новата тема!
Гласувах, но ще отбележа само някои от отговорите, за да не става прекалено дълго.
Племената да се избират на друг принцип, а не предварително - тук категорично съм за това, сега какъв точно да е начинът е друг въпрос. Гласувах за игра между всички и първите трима да избират на база първи впечатления, но и другите варианти стават. Ако на кастинга са си свършили работата и са взели хора, които могат минимум физически дейности, плуване и някаква логична мисъл, няма как дори и на чоп, да се падне отбор, който нищо не може. Тоест има - психолозите/сценаристите вече са показвали, че разпределяйки те, е възможно едно от племената да си отвиси на 3то място. Но там си е търсен момент според мен.
Капитанските - нека има елиминация на такава, но според мен пленяването е по-интересно като вариант. Тоест гласувах за само една.
Племето, което се разпада - колебаех се в отговора, но избрах според броя победи да се определя. Най-малобройното не е много честно, защото е възможно да има отпаднали/номинирани, на които им е писнало и са симулирали игра, за да отпаднат. За това мисля, че тези, които са побеждавали основно в този етап, е редно да се запазят като отбор.
За съм да има и предаване с неизлъчени кадри и студио (с уговорката, че за студио в което се коментират игрите, участници да са вече отпаднали/играчи от минали сезони, а не любими кадри на телевизията)

# 42
  • SF
  • Мнения: 21 164
Добър ден и от мен! Simple Smile
За какво ще си говорим в новата тема? Аз по инерция се вписах, защото съм сред феновете на предаването.
Не искам да има победител мъж и победител жена. Много ще се размие фокусът върху победителя. Така ми е по-интересно. Напълно е възможно и жена да победи. Особено този сезон бяха много кадърни момичетата.
Чарът е и в играта извън терена. Тази година и това беше интересно. Догодина ще бъдат още по-обиграни и убедени, че освен мускулите, трябва да си напомпат и мозъците - пъзели, стратегии могат да катурнат и най-силния шампион.

1 победител стига!!!

# 43
  • Мнения: 9 124
Благодаря за темата, анкетата и труда на Дяволчето и Бен.
Как намират време, сили и желание им се чудя, но вършат страхотна работа.
Гласувах в анкетата и повечето отговори са ми в мнозинството, но аз съм против предимство на капитанските битки да се дава на племето. И др. неща, но...общо съм , като повечето.

Влизам да напиша и че ми направи силно впечатление каквото е написал Бен в класацията
Георги единствен има 5 битки за елиминация и е спечелил и петте. Това говори много за мен и възможностите му.
Също и Георги има най-висок процент спечелени възможни точки или как е там 70% от битки, а в топ 12 от всички сезони бие дори Юли. Реално дали харесваме Георги или не, май той се оказва най-добрият физически подготвен там, с най-много точки, с най-много индивидуални битки за елиминация и т.н. , за финала няма дума да отварям, че.. Вярното е, че това момче го заглеждах заради уж тръпката с Фейгин, но не ми блестеше в началото, като присъствие толкова, докато...още преди разпадането на племената почна да изпъква с възможностите си , а после съвсем. Незаслужено го ощетиха още с избраната битка за финал, отделно разстоянието и т.н., явно и те са правили сметки, като Бен и са видели в него по-голяма заплаха за Алекса, отколкото е Филип си мисля, но минало-свършено. За нас, ама за тях...не е честно и си зависи от характера. Юли със сигурност още помни и се ядосва, за Георги добре, че е друг характер, но ..не вярвам да не му горчи.

# 44
  • Другата България
  • Мнения: 37 241
Почти пълен състав, изненадващо за мен наистина почти всички участници са на снимката, но само предполагам повода - днешната победа на Хърватска над Япония.
Едит. Чакалче, ако четеш, кажи дали съм права. Много се зарадвах, като видях почти всички накуп.

Последна редакция: вт, 06 дек 2022, 06:17 от Merri_An

Общи условия

Активация на акаунт