Терминът ни вече наближава, февруарче щуро в коремчето на мама шава!

  • 22 903
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 199
При мен е различно, някои дни не го усещам много, други само ме ръчка някъде. Те нямат вече толкова място, мисля че затова е така.
И при мен така, един ден го усещам, следващия, не

# 751
  • София
  • Мнения: 631
Моето момче не спира буквално, само сутрин докато се разбуди е кротък и след това...нямам идея кога спи Laughing но не спира да мърда и да рита, вечер до късно... А уж трябваше да се кротне. Изобщо...пълна противоположност. В началото на бременността като започнах да го усещам беше по-кротък за сметка на в момента 😂

# 752
  • Мнения: 1 104
При мен ситуацията е 1:1 като при Викси. :Д

# 753
  • Мнения: 2 744
Момичета, някои от вас решихте ли дали ще съхранявате стволови клетки?
Ние много се чудехме, но така и не се решихме в крайна сметка.

# 754
  • Мнения: 1 504
Момичета, някои от вас решихте ли дали ще съхранявате стволови клетки?
Ние много се чудехме, но така и не се решихме в крайна сметка.

Моето мнение е, че е бизнес за пари. При все че доста години бях и в чужбина,с много семейства от различни националности,няма никакви гаранции как точно съхраняват тези клетки,за какъв период и т.н Това си е личното ми мнение,моля не ме нападайте. Simple Smile

# 755
  • Мнения: 688
Кари на същото мнение съм и аз!Момичета на някоя от вас излиза ли вече коластра?Аз болезнени контракции все още не получавам,освен боцкане ниско долу .

# 756
  • Мнения: 1 504
Кари на същото мнение съм и аз!Момичета на някоя от вас излиза ли вече коластра?Аз болезнени контракции все още не получавам,освен боцкане ниско долу .

Не ми излиза коластра,както се бях оплакала наскоро,гърдите ми се поотпуснаха доста,в сравнение с началото на бременността . Ще имам ли кърма изобщо незнам,а пък съм виждала на родили жени гърдите ..... Еми моите нищо общо Thinking

# 757
  • Мнения: 688
Аз сравнявам с предишната ми бременност,тогава имах коластра и гърдите ми бяха наедряли.Сега нито коластра нито контракции като на хората😁

# 758
  • Мнения: 6 541
Никоя бременност не е еднаква, не сравнявайте. Аз не съм имала коластра през бременността, нито преди, нито сега. Ако има капчици преди раждането, е по-скоро изключение. Нормалното е след отделянето на плацентата да се случи всичко, тогава тялото разбира, че е време да произвежда коластра и мляко. След това, за да има кърма, кърмене (симулация) му е майката. Колкото повече кърмиш, толкова повече се произвежда.

# 759

Общи условия

Активация на акаунт