Да си почешем езиците и егото

  • 2 097
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Образно казано.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 244
Гласувах с "емоционалната" ревност... макар че кво ще рече?  newsm78 Днес ми се е спекъл мозъка.
Имам предвид, че не ревнувам в общоприетия смисъл на думата - от жени, секс-мекс, а например от ... котарака, от компютъра, от приятелите му понякога... Абе в случаите, когато не ми обръща внимание.  Crazy

# 17
  • Мнения: 293
ми вече не, благодаря, че попита  Laughing

нещо таквоз - като на Василиса... ама на мен не ми е странно - баш за туй си имам обясненийце.

# 18
  • Мнения: 27 524
Ох, Кас, не можах да гласувам. Не е лесно. Преди бях много ревнива, за глупости. Сега не толкова и съм в застой, но тук като сме си сами и нон стоп двамата, то няма и от кого да ревнувам. Ако имам повод обаче - да, ревнива съм. Дразня се. Обиждам се. Понякога прекалявам. Но глупостите съм ги надраснала. Аз самата, ако ми се удаде, давам поводи за раевност, добре, че Себ е спокоен и търпи.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 103
Ако има повод съм ревнива и то многооооо Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 2 407
Ревнива съм, но гледам да не съм.

# 21
  • Мнения: 1 951
Ревнива съм умерено, не болезнено.Но на моменти изпадам в състояние по-лошо от ревността - мнителност.Всъщност мнителна бях докато си бременеех.От тогава като се замисля, не съм изпадала в това си настроение.

А има ли изобщо разлика между ревност и мнителност /по отношение на партньора/ ? Не знам  newsm78

Последна редакция: пт, 15 дек 2006, 19:32 от diksi

# 22
  • Мнения: 3 537
След почти 15 години брак,мисля че вече не съм ревнива. Rolling EyesНо не съм сигурна все пак. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 498
Ревнувам само тгава, когато има повод...

# 24
  • Мнения: 3 248
Не намирам "своята" опция. Ревнива съм само при повод. Twisted Evil На моменти даже много. Mr. Green Така и не успях да си наложа да не бъда такава, въпреки че до този момент не съм се чувствала несигурна. Болезнено ревнива - в никакъв случай. Naughty

# 25
  • Мнения: 644
Абе с повод или без съм си доста ревнива,обаче гледам да пооспокоявам топката вече    #Crazy

# 26
  • Мнения: 15 619
Това чувство изобщо не ми е познато.
Радвам се, че и мъжо не го демонстрира.
Добре, че не си тровим живота с глупости.

# 27
  • Мнения: 1 568
Отдавна не ми се е случвало, но беше гадно!


 Hug

# 28
  • Мнения: 3 835
Моята опция, я няма. Ревнувам, но вече не ми пука, ако ме разбирате. Crossing Arms

# 29
  • София
  • Мнения: 5 289
Ревнива съм да,понякога такива неща си измислям и чак си вервам,и кво мислите,от цялата работа страдам само аз.След тва си викам,повече няма да си мисля такива глупости........до следващия път.Глупачка. smile3511

Общи условия

Активация на акаунт