Татуировка-кога?

  • 5 549
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 533
Дъщеря ми вече навърши една годинка...

Мисля че една малка розичка-пъпчица на рамото е страхотна идея! Тъкмо докато порасне и ще цъфне!
Яд ме е, че не съм се сетила досега, Яна вече е на три!

# 16
  • Мнения: 7 723
Намали малко ПОП-ЧОК- формата Shocked

# 17
  • Мнения: 677
Разбирам притесненията ви и точно за това пуснах темата..
Имахме много спорове с майка и и с роднините,но в крайна сметка решихме,че всичко е в името на детето..
Спрели сме се на няколко варианта-гущерче или пеперудка..
Така растейки детенцето и тези животинки ще растат с него..
Калинката отпадна,защото София май не обича калинки-веднъж видя една и направи опит да я изяде..

Миленка,а какво е ПОП-ЧОК-Форма?

# 18
  • Мнения: 7 474
Освен лепенки (и то след 3 г.), други татуировки не правя на детето  Stop Все пак се надявам темата да е майтап Thinking

# 19
  • Мнения: 2 807
Не харесвам татуировки - било то на малки или на големи.
Но на едногодишно  Shocked - моля те, кажи, че се майтапиш...

А детенце няма ли да го боли?!?  Sad

# 20
  • Мнения: 5 393
Разбирам притесненията ви и точно за това пуснах темата..
Имахме много спорове с майка и и с роднините,но в крайна сметка решихме,че всичко е в името на детето..
Спрели сме се на няколко варианта-гущерче или пеперудка..
Така растейки детенцето и тези животинки ще растат с него..
Калинката отпадна,защото София май не обича калинки-веднъж видя една и направи опит да я изяде..

Миленка,а какво е ПОП-ЧОК-Форма?

Тони айде ся сериозно малко-що не оставиш щерката сама да реши?Аз на 15 реших, че ми харесват и си направих 2. Ако ти е толкова мерак, направи си на тебе една.
Не си ли гледал рекламата за "Всичко е по-леко в Поп-Чок формат" Party

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Добре бе, Сопранов, какви са тия инфантилии? Калинки, гущерчета...

Бъди малко по-сериозен, моля ти се.

Ще порастне горкото и ще си седи с нек'ви детски картинки татуирани, за срамотиите...

Виж моите предложения:

http://i5.pbase.com/u26/cindyphotography/upload/19403607.mom_tattooA.jpg
http://johnnydain.com/images/mom.jpg

...и разбира се, класика в жанра:



Eстествено, да си татуираш 'МАМА' също не е толкова чак фешън, но е по-добре от калинки-малинки със сигурност.

Ако бях на твое място, бих играла на едро.
Ето така:

   

# 22
  • Мнения: 7 723


Миленка,а какво е ПОП-ЧОК-Форма?[/b]

Нали има една реклама по ТВ, на KIT KAT- pop choc формат, дето една тийнейджърка идва при баща си, който яде едни бонбонки и вика:
" Тате, направих си тату................дракон" Shocked Shocked

всичко е по- леко в ПОП-ЧОК ФОРМАТ

# 23
  • Мнения: 677
Бу,тези татуировки май не са за малко дете..
Аз искам да става и за бебе и за когато порастне..
Макар че тази с дракона ако е на гърба..Знам ли..Ще разискваме с майка и пак..
Все пак благодаря ти много Бу!Сега разбирам защо си модератор-винаги си готова да помогнеш с адекватно решение на какъв да е проблем..

Миленка сетих се,много е яка рекламата!

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Драконът на гърба е непреходна мода, Сопранов. Няма да сбъркате, ако изберете такова тату.

А ти подшушни на жена си за предходното тату. Мега яко е лятото да се пусне по деколте, а оттам да се вижда форевър брандваният образ на детето.

# 25
  • Мнения: 7 474


А ти подшушни на жена си за предходното тату. Мега яко е лятото да се пусне по деколте, а оттам да се вижда форевър брандваният образ на детето.

малко кофти става в един друг интимен момент, детето да те гледа насреща Mr. Green

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827


А ти подшушни на жена си за предходното тату. Мега яко е лятото да се пусне по деколте, а оттам да се вижда форевър брандваният образ на детето.

малко кофти става в един друг интимен момент, детето да те гледа насреща Mr. Green

Вариант 1: нек' гледа, нек' се учи.
Вариант 2: татуирано е в гръб Mr. Green

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
...но понеже не искам Сопрано да си помисли, че се отнасяме несериозно към проблема му, ето още едно предложение:



Тоже непреходно и не са някакви лиготии, дето като стане на четири, да я е срам.

# 28
  • Мнения: 1 533

Аз искам да става и за бебе и за когато порастне..


Тони, тази дето пише "мама" на рамото е много хубава. Разбира се, помислете дали няма да е по-добре да напишете "тати" (DAD). Днес е на една, но утре ще стане на тринайсет, ще се засили някой да я целува, нека да има респект!

# 29
  • Мнения: 2 229
Тая тема е базик, нали?  Blush

Общи условия

Активация на акаунт