кога след раждането цикъл

  • 1 159
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Това за кърменето и липсата на цикъл е пълна гупост! Вече пет месеца кърмя и два пти ми идва цикъла- първият път дойде на 3 месеца и половина, втория път на четири месеца и половина! Peace

# 16
  • Мнения: 4 181
Това за кърменето и липсата на цикъл е пълна гупост! Вече пет месеца кърмя и два пти ми идва цикъла- първият път дойде на 3 месеца и половина, втория път на четири месеца и половина! Peace
не е глупост, просто при повечето жени, които кърмят няма цикъл, но това не означава, че ако имат не е нормално, както при теб.
Аз например кърмя и още нямам цикъл.

Искам само да добавя да не се разчита на кърменето като начин на предпазване от забременяване, че се случват доста изненади Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 35 954
Моят след 40 дена

# 18
  • Мнения: 5 362
Едно въпросче:
Колко месеца след раждането се възстановява цикъла?
При мен първия път беше към 3 месеца,
сега беба е на 7м и още нямам менструация.
При всеки е различно.Моят например беше един месец след раждането.

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Това за кърменето и липсата на цикъл е пълна гупост! Вече пет месеца кърмя и два пти ми идва цикъла- първият път дойде на 3 месеца и половина, втория път на четири месеца и половина! Peace
не е глупост, просто при повечето жени, които кърмят няма цикъл, но това не означава, че ако имат не е нормално, както при теб.
Не се заяждам Peace, но само да попитам- щом е нормално хем да има, хем да няма, тогава с мита за липсата на цикъл докато се кърми детето какво стана- не се ли превръща в глупост Thinking!аз поне така мисля Wink

# 20
  • Мнения: 7 474
Около втория месец, въпреки кърменето Laughing

# 21
  • Мнения: 8 505
Около втория месец, въпреки кърменето Laughing

И при мен така,но на третия.И след това всеки месец,т.е. не е бил нередовен.

# 22
  • Мнения: 47 990
първия път след окло 5-6 месеца след раждането,сега-чак след 11 месеца,по принцип мислех че е основно заради кърменето,но се оказа че имам възпаление(изразяваше се със силни  болки в яйчниците)и след лечение с антибиотик взе че ми дойде,така че имайте едно наум Peace

# 23
  • Мнения: 5 026
Нормално е! Не се притеснявай!При всеки е индивидуално-аз например още кърмя,но от 4 месец насам,когато ми дойде , цикълът ми е редовен.

# 24
  • Мнения: 3 092
Това за кърменето и липсата на цикъл е пълна гупост! Вече пет месеца кърмя и два пти ми идва цикъла- първият път дойде на 3 месеца и половина, втория път на четири месеца и половина! Peace
е защо пък  да е глупост не разбрах newsm78 защото ти си имала цикъл - за това ли Shocked
По темата -при всеки е различно.Ако работи търсачката ще видиш че има доста такива теми.
И за протокола и аз нямам цикъл още , но не ми и липсва Laughing

# 25
  • Мнения: 113
Това за кърменето и липсата на цикъл е пълна гупост! Вече пет месеца кърмя и два пти ми идва цикъла- първият път дойде на 3 месеца и половина, втория път на четири месеца и половина! Peace
не е глупост, просто при повечето жени, които кърмят няма цикъл, но това не означава, че ако имат не е нормално, както при теб.
Не се заяждам Peace, но само да попитам- щом е нормално хем да има, хем да няма, тогава с мита за липсата на цикъл докато се кърми детето какво стана- не се ли превръща в глупост Thinking!аз поне така мисля Wink
Ами мила,на теб за 5 месеца ти е дошло 2 пъти за какви глупости и за какви митове говориш ThinkingВсе пак повече са случаите на липса на цикъл докато бебето суче,но разбира се има и изключения.На мен още не ми е дошъл цикълът,пък и не ми е притрябвал Wink

# 26
  • Мнения: 1 029
Първият път ми дойде точно четири месеца след раждането, вторият - месец след това. Да видим следващите месеци как ще е. Иначе все още кърмя, въпреки че кърмата ми определено намаля след първия цикъл... 

# 27
  • Мнения: 407
Много се зарадвах като разбрах,че докато кърмя няма да имам цикъл,но 3-4 дена след като ми спряха лохиите ми дойде.Вече си ми идва редовно за съжаление.  Wink

# 28
  • Мнения: 105
И двата пъти 6 месеца след раждането

# 29
  • Мнения: 2 807
С Дани първият цикъл ->1 месец след раждането.
На смесено хранене беше от самото начало - кърмих (изцеждайки) само 3 месеца.

След раждането на Ива - изключително кърмено бебе -> на 3-я месец, само един цикъл, нямаше време за други  Laughing  - Ива беше на 6 месеца, когато забременях с Мони.

По същото време обаче паднах, в резултат на което си счупих пръстите на единия крак, а на другия - забито в крака стъкло - та предполагам от силната болка и притеснението, че не мога да се придвижвам сама... Цикълът ми дойде 2 дни след като бях паднала.

Бебе Мони е само на кърма -> цикъл още нямам.



Общи условия

Активация на акаунт