трудно заспиване

  • 1 219
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 143
Ние до скоро заспивахме на цица, ама сега от известно време нещо се дърпа ConfusedЗапочва да се озърта, разглежда, върти глава и гледам че вместо да се приспива почва да се заиграва.Търси ми погледа и гледа да се закача с мен.За бързо се насмуква ако е гладен, и се чудя после как да го приспя.После започнах да излизам от стаята и го оставях сам да се приспива CrazyПореве малко, помрънка пък накрая заспи.До тук добре, само където ритуала се повтаря на няколко пъти през нощта ooooh!

# 16
  • Мнения: 475
О-ф-ф... newsm50. Снощи пък реши,че трябва да бодърства жизнерадостно.И така 2 пъти-към 2.30 и 3.30.След, което заспиваше,но напоследък спи страшно неспокойно.Вече започвам да се отчайвам! newsm45

# 17
Дано при теб е само период,защото аз си мислия че при нас е вече рутина.Вечер заспива страшно трудно,след като го изкъпем вместо да се успокои Дани започва са играе,да ходи из кошарата си като изтърван докато не го взема на ръце,но и това не винаги минава защото  вече и така не иска и направо ще луднем.Вечерите н иминават в приспиване на малкия,а като стане това вече е станало 22.30,23.00.Вече не знам какво да правим за да му се допива поне-то е ясно яе скоро и от приспиване на ръце няма да го оттучим Tired

Общи условия

Активация на акаунт