240 танцуващи снежинки в празничната НЕМСКА тема

  • 30 180
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 353
Не завиждай. Тук, ако падне сняг да покрие едва-едва земята, все едно сме в Русия с преспи по 2 метра. Градският транспорт приключва. Автобусите не се качват по хълмовете на града и карат само в центъра. Я дойде 1 на 1 час, я не. Ако пък е валяло през нощта, поне до обяд чистят улиците, шофьорите са неумели и не карат извън почистените в центъра улици. Още първата зима си мечтаех за софийски градски транспорт, а мислех, че в София положението със снега е зле.

# 31
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 660
За всички при които има сняг, да се прибират в къщи живи и здрави!
При нас баткото се тръшна. Има температура, боли го гърло, каза, че и цялото тяло го боли. Малката само от болки в гърлото се оплаква. Да видим кой модерен вирус сме гепили Sad Най обичам да боледуват преди уикенд...

# 32
  • Мнения: 7 260
Честито, Папурче! Благодаря за милите думи!

# 33
  • Germany
  • Мнения: 7 934
Бела, имаха ли Т децата ти? Оставих ги и двамата вкъщи, защото имат класни и както не са в кондиция лесно ще се издънят.
Гея, да минава леко и при вас!
Папурче, честито!
Пепеляшка, много е гадно да се пързаляш на сняг и отдолу лед. Като живеехме в Полша, често се случваше зимата и умирах от ужас да не се завъртя на пътя.

# 34
  • Мнения: 6 679
Мони никой от нас няма нищо особено, освен едно вирусно неразположение - например лесно ти става студено, бързо се измаряш, понякога боли главата ... но децата имаха по малко хрема. Вече мина.

# 35
  • Мнения: 7 029
pepelyashka, знам за какво говориш. Тази година преди да си тръгнем за Великден, мъжа ми смени зимните с летни гуми. Всичко беше добре, докато стигнахме до Сърбия, а там забръска един мокър сняг... И тъмница. Молила съм се на всички богове да ни се размине нещо лошо.
Гея, много неприятно, дано се оправят дечицата бързо!
Наплашихме ме с тия ужасни грипове и взех да нося маска навсякъде в затворени пространства. Не искам точно преди тръгването ни да се тръшнем болни. Пу,пу, да не дава Господ!

# 36
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 660
Благодаря ви! Надявам се каквото има да се разминава до другата седмица и да се приключва. Не искам да има болни преди да си тръгнем. На работа е направо страшно Sad Всичко кашля, киха, ужас Sad

# 37
  • Мнения: 6 679
Гея аз не бих издържала на такова нещо. Само като си представя и ми става лошо.Шапка ти свалям  тази професия.

# 38
  • Мнения: 1 090
Тази вечер при нас падна малко сняг. Студено е, но повече ми харесва от мъглата и дъжда от последните седмици.
Ама сутринта доста беше замръзнала колата, почти закъснях за работа.

# 39
  • Мнения: 6 679
ДжейДжей  и при мен беше ужас, защото ми се падна голямата кола и с никакви подскоци не можех да изчистя цялото стъкло. Сега мъжа ми е пратен да си оправи поръчката и да допълни топлене на прозорците и на задните седалки. Че имаме само на предните.
Времето в същност е страхотно/ Само ако нямаше на света вируси, които развалят разходките на хората.

# 40
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 660
Бела, аз много много си харесвам професията и това ми е някакво странично неудобство. Просто след ковид епидемията изведнъж букнаха една камара заспали вируси. Много е неприятно, защото родителите се правят на разсеяни и си водят наистина болни децата. Днес се обадихме да вземат едно, защото беше с 38 градуса. Целия ден е като маносано, заспа право. И майката вика - ама тя не спа добре и едвам стана. Еми то хубаво, ама дръж го в къщи, като си видял, че не е ок. Оня ден върнахме едно от вратата, то реве и иска да си ходи, че не му е добре, бащата вика - ама той е здрав... Днес моя като се събуди с температура, веднага се обадих че не е добре. Никога не съм си пращала сополиви и болни децата. А за късмет днес - ни лична, ни педиатър работят. А в спешното изобщо нямам желание да го водя моя, че не знам какво ще ни се накачи още Sad

# 41
  • Мнения: 5 367
Ужасен ужас е и около мен, всички са болни, кихат и кашлят. Аз влача една настинка вече повече от месец, нито съм здрава, нито болна, няколко дни съм добре, и после пак зле. Вчера и половинката се разкиха. Чакам с нетърпение коледната ваканция, да си се полекувам вкъщи. Никъде не ми се ходи и все ми е студено, а по принцип обичам зимата и студа. Само веднъж бяхме на коледен базар досега, предишни години не пропускахме свободен ден без да отидем.

Нещо ме хващат черни настроения, не знам дали е мид-лайф криза или нещо друго. Като прочетох Папурчето, май и аз съм в такъв застой. Хем смених позиция наскоро, но не е това, което аз исках. Удобно ми е, лесно ми е, но не го правя с желание. А това, дето го искам, е на една крачка от мен, виждам го, но не мога да се престраша. Уффффф.

# 42
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 660
Флокс, ако не рискуваш, няма как да разбереш Simple Smile Аз така като сменях работата, бях откачила. Не знаех дали не правя грешка. Сега обаче установих, че е моето място.

# 43
  • Мнения: 5 367
Гея, права си. И аз не знам какво ми става, обикновено нямам проблем да взема решение и да променя нещо. От една година съм се запънала, ни напред - ни назад.

# 44
  • Мнения: 6 679
В крайна сметка всичко ще е наред Simple Smile
Това с вирусите е ужас.

Общи условия

Активация на акаунт