Човек със същото ЕГН?

  • 2 284
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 234
Това нищо не е.
Не знам дали знаете, но едната от цифрите в ЕГН-то показва пола. Та на един човечец му сбъркали ЕГН-то и като тръгнал да си издава лична карта (в нея пише МЪЖ/ЖЕНА) се получило ЖЕНА.
Мухахахах. Сещайте се как е доказвал истината Simple Smile

Последна редакция: пт, 12 яну 2007, 10:09 от elidik

# 16
  • Мнения: 6 390
моя приятелка беше с дублирано ЕГН. но когато си прави ПЪРВИЯ паспорт навремето се установи неуредицата и на нея й дадоха ново, понеже другия човек вече си беше направил паспорта...
май за месец се оправи тогава newsm78
Да не се познаваме  newsm78 Grinning
Точно същата случка ми се случи преди доста години вече, смениха ми ЕГН ето като си вадех паспорт, защото се установи, че това ЕГН вече съществува, и е бил по-бърз с ваденето на документи  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 978
хаха, а на мен ми се  случи да не съществувам...в смисъл  на моето ЕГН излизаше някаква със същите имена като мен, но на 50 години примерно и на всичкото отгоре умряла...Това излезе, когато ни вадиха личните карти преди незнам колко си години беше...Наложи се майка ми да ходи в общината с акта ми за раждане, със стария ми паспорт и с мен в комплект и да доказваме, че аз съм си аз, че съществувам, че не съм на 50 и най-важното , че съм жива Crazy

Лудница

Айде бе.. #Crazy
Ама това ти ли си? Joy

# 18
  • Мнения: 5 468
Сещайте се как е докавал истината Simple Smile
Ами предполагам, си го е извадил и пляснал на масата пред обърканите служители...

# 19
  • София
  • Мнения: 3 328
Въпросът е уреден в Правилник за функционирането на ЕСГРАОН, който се приема от Министерския съвет.
Утре ще дам по-точна информация за процедурата.

# 20
  • Мнения: 234
Сега се сетих, че и сестра ми имаше дублирано егн. Но тогава майка ми се занимава с нещата. В крайна сметка й го смениха, но си е главоблъсканица, де.

Общи условия

Активация на акаунт