Ивана

  • 13 751
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Скоро в някакво списание имаше реклама на нов продукт за отслабване, само за жени, рекламираше се с това, че Ивана отслабнала с негова помощ.
Ама, пусто не се сещам как се казва точно продуктът (нещо като Фемилодел или подобно Феми-нещо-си  newsm78), пък уж щях да си го купувам  ooooh!
Ако изровя списанието- ще пиша
Друг е въпросът дали е отслабнала от продукта  Whistling
А,че е отслабнала, отслабнала е  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз чух,че много е отслабнала,но такава рязка промяна май само с липосукция е постигнала.Нали непрекъснато я дават я по ТВ,я по купони и т.н.,поне щяхме да я видим заслабнала,а не направо рязко отслабнала newsm78.Наистина ханша й го нЕма,ама трябва да поработи и върху ръцете й,че много и се мяткат Laughing.На тия снимки е с много яка рокля обаче Grinning.Купонджийка голяма е.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 870
 Peace Peaceголяма купонджийка е .И аз съм присъствала на нейни изяви.

# 18
не ми се вижда променена. Thinking

# 19
  • Мнения: 1 202
И на мен ми се стори отслабнала като я гледах на концерта на Планета ! Била отслабнала с Фемимодел . Но дали само с него или и с помоща на нещо друго само тя си знае .  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 227
Още лятото я бях гледала на гости в чай и каза ,че била отслабнала с кафе vita gold
 newsm78

# 21
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Пак си е закръгленка, но пък много красива жена!

# 22
  • София
  • Мнения: 6 798
Е, на тези снимки ако е отслабнала, не искам да знам каква е била преди да отслабне.  ooooh! Погледнете за какви ръце само говорим.  Tired

# 23
  • Мнения: X
Отслабнала е само в ханша и бедрата, което ме навява на мисълта, че това е станало чрез липосукция  . По принцип като отслабваш, отслабваш и в лице, а при Ивана това не е станало, а и не може да свалиш толкова килограми, а от ръцете нищо   newsm78. Иначе и аз я харесвам като певица, има излъчване и прави купон   bigdance2

# 24
  • Мнения: 1 290
Аз пък не вярвам да е правила липосукции и глупости,просто се е подложила на диета,определено навсякъде е отслабнала според мен,какво чудно,глад и зор Twisted Evil

# 25
  • София
  • Мнения: 6 798
Добре де, дайте снимки от "дебелия" период, озадачавате ме сега, за мене това което показахте за отслабнала е дебела жена...искам да я видя преди това каква е била.

# 26
  • Мнения: 116
Вси4ки тези неща,който сте изписали са пълни глупости Sick.Познавам Ивана доста отодавна и доста добре.Този път отслабна по съвсем нормален на4ин-само месо и салати близо 3 месеца newsm10.Резултатът е на лице  -20килограма,и аз много и се радвам smile3501  love001.Да-правила си е липосукций и то не веднъж,а поне 2-3 пъти,но сама разбра 4е липосукцията не оправя нещата,ако продължаваш да се тъп4еш.ГЛАД МУ Е МАЙКАТА!!!А и след вси4ките липосукций,който си е правила,си го е казвала сама в ефир,никога не го е крила ,заразлика от вси4ки останали "звезди".Така,4е....... newsm73

# 27
  • София
  • Мнения: 2 967

Ако върнеш назад, ще видиш, че измежду глупостите има и истина по темата - ЗА ГЛАДА!!!!!

# 28
  • Мнения: 312
При липосукция се отнема ограничено количество от мастните депа (в противен случай се получава някакъв дисбаланс в организма и може да стане лошо-имаше случайте в пловдив, където мъж и жена починаха в следствие на изтегляне на доста голямо количество течност) и не е за отслабване, а по-скоро за коригиране на формите, а като гледам женствената форма на ханша си мисля, че се е справила с диета,но пък гърдите и не са мръднали, така че знае ли човек newsm78

# 29
  • Мнения: 1 100
Лелеее, има талия!  Grinning  Браво на нея!
От поп-фолк певиците ме кефи тя като характер най-много. Интелигентна жена. Освен това малко ми прилича на леля, малко. Само в излъчването.
 А Анелия - като песни. Има някакво рокерско излъчване в нея. И много е сбъркала с жанра. Супер щеше да е, ако пееше рок.
Останалите са ми много простовати и безлични.

Общи условия

Активация на акаунт