Как се действа с дифузера?

  • 26 241
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Пак ми държи толкова,друг е въпроса че аз мойта коса я мия през ден.

# 16
  • Мнения: 172
Карчева пак аз.А  има ли значение какъв точно е дифузера и колко е мощен сешоара? newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Не мисля,моя е 1600 вата мисля,а малкия ми е счупил 2-3 зъба от дифузера,праи сметка,правя се с половин дифузер и пак става. LaughingИначе ми е голям,широк,но не дълбок.

# 18
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ето това се получава при мен:
п.п снимката е стара, от времето когато бях руса   Simple Smile



Сега се справям много по-добре с къдренето /по-къдрава я правя/, но нямам налична снимка  Rolling Eyes

Всъщност най-важен е фиксатора, ако е от слабите стои рошаво, сплетено, но не и къдраво

Последна редакция: сб, 16 дек 2006, 16:04 от doniboni

# 19
  • Габрово
  • Мнения: 240
Миналата седмица фризьорката ми ме направи точно така - начупена. Аз съм с права коса и отдавна не се бях виждала като овчица, та затова в първия момент ми беше малко шокиращо, но после се харесах. Даже мисля да пробвам и в къщи - да видим дали ще се справя... Проблема ми е обаче разресването - отзад косата ми се сплъстява страшно много, завръзва се на ужасни моряшки възли и няма разплитане! Това си става без да и слагам нищо специално, а като сложа пяна... стой та гледай... Голям Ужас!

# 20
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
... Проблема ми е обаче разресването - отзад косата ми се сплъстява страшно много, завръзва се на ужасни моряшки възли и няма разплитане! Това си става без да и слагам нищо специално, а като сложа пяна... стой та гледай... Голям Ужас!


С балсам не става ли ?

Аз гогато бях с руса коса имах същия проблем със заплитането на косата отзад, когато я къдрех. Разресвах я само с балсам на течаща вода /това в процес на измиване на косата след къдрене, де/

# 21
  • :)
  • Мнения: 337
Дали не се изтощава косата от дифузера, пяната за коса и останалите стилизиращи продукти newsm78

# 22
  • Мнения: 888
Аз нямам какво да допълня,освен,че също се правя само на измита коса,защото държи 3-4 дни най-малко и също на кичури на кичури я правя..ма кой както е свикнал,де  Peace
Иначе с дифузер така се правя от доста време насам при положение,че косата ми е тънка и абсолютно права...след дифузер- супер  става  Peace
Опитайте-като се свикне отнема не повече от 15-20 мин.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 289
Дали не се изтощава косата от дифузера, пяната за коса и останалите стилизиращи продукти newsm78
Разбира се,че се изтощава,но не мисля че е кой знае какво.Поне на мен не ми се отразява върху косата,но има значение на колко време си правиш тая процедура,ако го правиш всеки ден или дори през ден два,неминуемо ще се отрази доста зле на косата.
Дели с,разресването става перфектно с маска за коса и мойта много се оплита отдолу,но с маската не ми закача гребена никъде Grinning.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 328
Още едно питане от мен - дифузерът завърта ли се по някакъв начин, след като косата е в него, или просто събира косата, и от това, че се суши нагъната, тя се накъдря?
Простете невежия...

# 25
  • Габрово
  • Мнения: 240
С балсам не става ли ?
Аз гогато бях с руса коса имах същия проблем със заплитането на косата отзад, когато я къдрех. Разресвах я само с балсам на течаща вода /това в процес на измиване на косата след къдрене, де/

Дели с,разресването става перфектно с маска за коса и мойта много се оплита отдолу,но с маската не ми закача гребена никъде Grinning.

Да, за балсам или маска по време на миене на косата съм съгласна и аз така процедирам. Въпроса ми обаче беше през останалото време - на втория или третия ден след дифузера - сутрин разресвате ли си косата или само я оформяте с малко вода/пяна за коса и с ръце?  newsm78

# 26
  • Мнения: 985
Аз също съм с естествено права коса и като всяка натурална правокоска си мечтая за буйни къдри. Пробвала съм с дифузера да си направя чупки в косата, но нещо не се справих. Слагах силнофиксираща пяна и в първият момент като че ли се получи, но след около час нямаше и помен от  къдрици. Бях по-скоро рошава. Разочаровах се и не повторих с опитите. Сега косата ми е достатъчно дълга, за да опитам пак. Затова ще следя темата.

# 27
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Оня ден имах р.ден и ми подариха гоолям сешоар, ама към него няма такава екстра, Cryта да ви питам да ли мога да си купя само дифузер от някъде?

# 28
  • Мнения: 1 216
Карчева, хареса ми твоето обяснение и на донибони също.  Simple Smile
Мисля да се пробвам.
Кажете марка хубав стилизиращ продукт за къдрици?

# 29
  • Мнения: 2 039
Да да,кажете хубав продукт,мили стилистки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт