СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - ТЕМА 17

  • 36 321
  • 799
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 050
Бихте ли показали самите изследвания? Дали не е 1550?
 
Здравейте, бях при АГ в 6та седмица, но видя само сакче и жълтъчно мехурче. Каза че не вижда ембрион и ми изписа чхг през 48 часа. Направих ги, първото излезе 15500, второто 19800, притеснявам се защото не са двойни, всичко наред ли е според вас ? След 2 дена съм на доктор пак . Благодаря

# 31
  • Мнения: 38


А това е втория

# 32
  • Мнения: 1 050
Направете консултация с друго АГ. Би трябвало вече и пулс да има при това ЧХГ.

# 33
  • Мнения: 38
Имате ли препоръки за някой АГ в Бургас

# 34
  • Мнения: 1 825
Всеки с по - добра апаратура. С вагинален трансдюсер или с коремен ви преглежда АГ?

# 35
  • Мнения: 38
Да с вагинален

# 36
  • Мнения: 11
Здравейте,
днес бях на междинен преглед с вагинален ехограф. По цикъл съм в 7 седмица точно.
Видя се ембрионална сянка и сърдечно пулсации. Сака и ембриона отговарят на 5 г.с. +5 дни.
Значи не е кухо яйце все пак, но проблем все пак има.
Разказах и за чхг-то. Каза да не си пускам, че го гледат само за извън маточна бременност.
Моля за мнения, дали има шанс за нормално развитие ?

# 37
  • Мнения: 1 825
Здравейте,
днес бях на междинен преглед с вагинален ехограф. По цикъл съм в 7 седмица точно.
Видя се ембрионална сянка и сърдечно пулсации. Сака и ембриона отговарят на 5 г.с. +5 дни.
Значи не е кухо яйце все пак, но проблем все пак има.
Разказах и за чхг-то. Каза да не си пускам, че го гледат само за извън маточна бременност.
Моля за мнения, дали има шанс за нормално развитие ?

Възможно ли е да сте била с по късна Ову? Следена ли е с преглед/тестове?

# 38
  • Мнения: 11
Здравейте,
днес бях на междинен преглед с вагинален ехограф. По цикъл съм в 7 седмица точно.
Видя се ембрионална сянка и сърдечно пулсации. Сака и ембриона отговарят на 5 г.с. +5 дни.
Значи не е кухо яйце все пак, но проблем все пак има.
Разказах и за чхг-то. Каза да не си пускам, че го гледат само за извън маточна бременност.
Моля за мнения, дали има шанс за нормално развитие ?

Възможно ли е да сте била с по късна Ову? Следена ли е с преглед/тестове?


Късна овулация по скоро не. Аз бях с тест за овулация и два опита.
Тест за овулация на 10 декември положителен. Опит един а 10 ти и един на 12. Това е!

# 39
  • Мнения: 4 852
Ноември или декември?

# 40
  • Мнения: 11
Ноември или декември?

Извинявам се, ноември.

# 41
  • Мнения: 1 825
След 10ти правила ли сте тестове за Ову? Случайно кистозни Я. Смисъл при контакта на 12, ако О е била на 13-14 има как сега да сте 6гс по ембрион и плоден сак. Ина0е сметките не излизат.

# 42
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен!
В понеделник имах два положителни теста и във вторник прибягах при гинеколог.
Не се видя нищо, последният МЦ беше на 1.11.
Ходих на изследвания:
13.12 - 779
15.12 - 1191

Притеснява ме, че не се е удвоило...

# 43
  • Мнения: 11
След 10ти правила ли сте тестове за Ову? Случайно кистозни Я. Смисъл при контакта на 12, ако О е била на 13-14 има как сега да сте 6гс по ембрион и плоден сак. Ина0е сметките не излизат.

На 10’имам положителен тест за овулация.
Кисти на яйчниците нямам. Бях на преглед преди това. Всичко беше на ред. На 1 вия преглед в 5 г.с. също ми огледаха яйчниците всичко беше на ред. Ембриона изостава в развитието просто. Аз си пуснах и чхг. На 5 декември беше 1151, на 7 ми 1654. на 1 ви декември когато бях на преглед се видя жълтъчно мехурче и сакче отговарящо на 5 г.с.
На 15 декември. Сакче с жълтъчно мехурче, ембрионална сянка и сърдечни пулсации НО отговарящо на 5 г.с. и 5 дни.

# 44
  • Мнения: 1 825
След 10ти правила ли сте тестове за Ову? Случайно кистозни Я. Смисъл при контакта на 12, ако О е била на 13-14 има как сега да сте 6гс по ембрион и плоден сак. Ина0е сметките не излизат.

На 10’имам положителен тест за овулация.
Кисти на яйчниците нямам. Бях на преглед преди това. Всичко беше на ред. На 1 вия преглед в 5 г.с. също ми огледаха яйчниците всичко беше на ред. Ембриона изостава в развитието просто. Аз си пуснах и чхг. На 5 декември беше 1151, на 7 ми 1654. на 1 ви декември когато бях на преглед се видя жълтъчно мехурче и сакче отговарящо на 5 г.с.
На 15 декември. Сакче с жълтъчно мехурче, ембрионална сянка и сърдечни пулсации НО отговарящо на 5 г.с. и 5 дни.

Разбирам ви, дано финала е добър и навакса тогава ембриончето, щом има сърчице и се развива има надежда. Пожелавам ви да бъде всичко с щастлив финал.

Бгеоргиева, доста е ниска стойността на ЧХГ за толкова голямо закъснение, пуснете още едно ЧХГ пак след 48ч. Иначе след 1000, на добра апаратура се вижда точка.

Общи условия

Активация на акаунт