Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ В края на нощта ~ Приятели и Колеги ~ тема 136

  • 48 575
  • 458
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 22 176
Неслиханчето



Филе, четох при арабките, не знам дали е вярно, че ще снимат нов арабско-турски проект, фирмата на Кадир ще го продуцира. Като нищо ще снима пак Неслихан в него Head Band

# 376
  • Мнения: 9 532
Неслиханчето



Филе, четох при арабките, не знам дали е вярно, че ще снимат нов арабско-турски проект, фирмата на Кадир ще го продуцира. Като нищо ще снима пак Неслихан в него Head Band

Боже Господи - не . Този на нейн гръб дано не прави кариера на продуцент Angry Cold Sweat
И на Хатидже Шендил мъжът стана доста успешен продуцент , ама не я взима във всички сериали , макар да няма база за сравнение м/у двете актриси . Но пък да не го виним предварително , може нашата 'убавица да е решила самоотвержено да му помага Rage

# 377
  • София
  • Мнения: 13 687
Когато една жена е людо влюбена, започва да губи реална представа за обекта на влюбване...

Отговор на Неслихан Атагюл на въпроса „Как беше да работиш със съпруга си Кадир Догулу?“
„Да бъда с Кадир във всеки аспект от живота ми е много приятно и вълнуващо за мен, така че работата с него беше огромен конфорт за мен. Затова мога да говоря само хубави неща."

# 378
  • Мнения: 396
Когато една жена е людо влюбена, започва да губи реална представа за обекта на влюбване...

Отговор на Неслихан Атагюл на въпроса „Как беше да работиш със съпруга си Кадир Догулу?“
„Да бъда с Кадир във всеки аспект от живота ми е много приятно и вълнуващо за мен, така че работата с него беше огромен конфорт за мен. Затова мога да говоря само хубави неща."


Язък за таланта

# 379
  • Мнения: 9 532
Какво влюбване , толкова години минаха , сега е любов и обич , би трябвало да е по-спокойно - тоооолкова заблудена . С комфорт си погубва кариерата . Ето сега има нов проект с нашия любимец Ибрахим Ч. - помните ли как следяхме сериала му ? Можеше тя да му е партньорка , да не говорим ,че си я представях като партньорка на Къванч Т. в Семейство или като партньорка на Онур Туна в Моят прекрасен живот и т.н .  и т.н. Стой си с Кадир и се чувствай спокойно и комфортно , Несли . Даже се оттегли от актьорството щото много засенчваш любимия Angry

# 380
  • Мнения: 22 176
Филе, язък за надеждите ни Grinning

# 381
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 896
И мен ме е яд, че се оттегли в забвение с проектите на Кадир. Но ние нали сме от добрите фенове, демек трябва да я подкрепим - щом тя е щастлива, значи всичко е наред Wink

# 382
  • Мнения: 9 532
И мен ме е яд, че се оттегли в забвение с проектите на Кадир. Но ние нали сме от добрите фенове, демек трябва да я подкрепим - щом тя е щастлива, значи всичко е наред Wink

Ние я обичаме , искаме да е добре и щастлива , но сме ФЕНОВЕ , значи искаме нови успешни проекти и развитие на кариерата и . Кадир като и е продуцент да и търси роли , които ще я изстрелят още по-нагоре , да не я пази от успеха Rage . Даже не знам защо го обвинявам . Ами ако нашето си е решило колко е щастливо по този начин , той какво може да направи ...

# 383
  • Мнения: 396
Или поне едно бебе да й направи,че да има за какво да си стои в къщи

# 384
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 896
Именно, може да е решила, че не иска повече да снима… Само тя си знае какви бръмбари има в главата си.

# 385
  • Мнения: 9 532
Именно, може да е решила, че не иска повече да снима… Само тя си знае какви бръмбари има в главата си.
Рени Hug , не дай Боже , макар да си мисля ,че бръмбарите са и множко Grinning

# 386
  • Мнения: 22 176
Оффф спомени Broken Heart
Емир утешава Нихан, понеже Кемал се жени Heart Eyes

https://twitter.com/retrrouvailles/status/1737849660168130633

# 387
  • Мнения: 396


Честито Рождество Христово с влюбените гълъбчета

# 388
  • Мнения: 22 176
Честита Коледа, момичета!



Малко Ниханчето Сезин/Козджуолу/Сойдере да пусна Heart Eyes

https://twitter.com/retrrouvailles/status/1739724602199224385

Неслихан казала на репортери преди дни, че ще я видим на екран със сигурност. Дано Stuck Out Tongue Winking Eye

# 389
  • Мнения: 4 655
Честита нова 2024г.
 

Общи условия

Активация на акаунт