Абонаментни кутии в България - Тема 27

  • 80 349
  • 784
  •   1
Отговори

Анкета

От коя абонаментна кутия на българския пазар сте най-доволни?

Опции:

* Може да изберете максимум 23 опции.

# 330
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
На моят пише 0224Х0136, та със сигурност последните цифри не са срок.

# 331
  • Мнения: 2 453
Преди няколко часа писах, че нямам известие за Bellebox, ами получих имейл от Спиди 😁, че е взета пратка за мен.

# 332
  • Мнения: 3 635
Ако в Кибрит е дневен крем сигурно ще съм пас, затрупана съм. Другият продукт бих го пробвала, но май на чая най-много щях да се зарадвам

# 333
  • Мнения: 1 033
Кремът на Белбокс е в срок на годност. От същата разправия с тях за друг крем се озовах в черният списък. Внимавайте със сроковете на годност. Понякога се случва да получите продукти с близко изтичащ срок на годност. Заменят го с нов.

# 334
  • Мнения: 103
Някой знае ли кога започват доставките на Good box?

# 335
# 336
  • Мнения: 3 291
Минавам да похваля продуктите на Еолия от ГБ. Ползвам ги всичките в момента и съм много доволна. Само мицеларната вода ми е леко изсушаваща

# 337
  • Мнения: 966
Кремът на Белбокс е в срок на годност. От същата разправия с тях за друг крем се озовах в черният списък. Внимавайте със сроковете на годност. Понякога се случва да получите продукти с близко изтичащ срок на годност. Заменят го с нов.

Ами да, аз съм се объркала явно, защото пише 0224;0123, но така или иначе не мисля да продължавам с абонамента, тъй че да ме слагат в какъвто искат списък.

# 338
  • Мнения: 18
Здравейте,
Някой знае ли кога се доставят книжните кутии на ottercrate.bg? Писах им каква е датата на доставка, но не ми отговориха

# 339
  • Мнения: 1 322
Момичета, нещо я позанемарихме тази тема. Някой взе ли си Good Box?
 Видяхте ли подсказките на Хей Беа? Аз подозирам тонера от серията с прополис и измивна пяна може би на Миша. Може и някаква нощна маска (дано!)


# 340
  • Мнения: 84
Бихте ли споделили каква е цената на Хей Беа, до сега не съм поръчвала, а харесвам азиатската козметика и се замислям. Погледнах сайта им преди да попитам, но без да се регистрирам, не успявам да намеря цена.

# 341
  • Мнения: 10
Бихте ли споделили каква е цената на Хей Беа, до сега не съм поръчвала, а харесвам азиатската козметика и се замислям. Погледнах сайта им преди да попитам, но без да се регистрирам, не успявам да намеря цена.

Това което аз виждам, когато я добавя в количката е 60 лв. Но е бял шрифт на светъл фон и едва се разчита.

# 342
  • Мнения: 84
Много благодаря за отговора, аз гледах на телефона и изобщо не виждах цена. Ще се възползвам!

# 343
  • София
  • Мнения: 5 193
Гледам никой не качва ГБ. Аз я разпарчосах бързо вкъщи, но ето снимка на картата с продуктите. На мен ми хареса!

# 344
  • Мнения: 3 044
Пробвах вчера шампоана,дегримьора и скраба. Допадат ми

Общи условия

Активация на акаунт