Абонаментни кутии в България - Тема 27

  • 80 961
  • 784
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 92
Има ли някой друг който още не си е получил кутията от BelleBox? Чаках я с нетърпение и се опитвам да не видя продуктите, но вече ми идва да откажа поръчката....

# 316
  • Мнения: 2 490
Аз не съм. Писах им е така от любопитство и любезно ме нахокаха, че не е минал срока още, който са писали в имейла. Но и да не я получа не е проблем за мен. Видях съдържанието и половината неща не ми трябват. Grinning

# 317
  • Мнения: 35 968
хубава е полската козметика, поръчвам от нотино и мейкъп, надявам се и в кутиите да сложат читава

# 318
  • Мнения: 3 044
Има обявено Кибритче за февруари

# 319
  • София
  • Мнения: 92
Аз не съм. Писах им е така от любопитство и любезно ме нахокаха, че не е минал срока още, който са писали в имейла. Но и да не я получа не е проблем за мен. Видях съдържанието и половината неща не ми трябват. Grinning
Имаха гивавей, ако си вземеш пратката до днес и я споделиш в стори, може да получиш подарък. Което не е честно към хората на които ще я изпратят след този срок... Направо им писах, да не ми я изпращат, не мисля да я взимам, крайно разочарована съм.

# 320
  • Мнения: 1 049
🌸 Вълнуваме се, че точно през #февруари ще те срещнем с прекрасния български бранд Youthiful, който успя да ни впечатли с чисти и ефективни продукти, които използваме с удоволствие! 💟

🕵️‍♀️ Днес те предизвикваме да познаеш продукта, който че ще бъде част от новото месечно издание, а ето и възможните варианти:

🍃 HYDRATE ME Tea - чай, който хидратира кожата отвътре с помощта на натурална бленда от съставки
💮 CLEANSEME Jelly - 2 в 1 иновативно 100% натурално почистващо масло с топяща се текстура
✨ HYDRATE ME Serum - серум, който хидратира кожата отвън със специална селекция от ценни масла за кожа

🥰 Стараем се винаги да те срещаме с нови, модерни и качествени брандове, които споделят нашата философия за грижата за кожата.
🙌 Ето защо винаги сме щастливи да открием български продукти, които истински впечатляват с усещането и действието си.

✍️ Очакваме твоите предположения коя ще бъде изненадата от Youthiful!

🎁 Напомняме ти, че в месеца на любовта в Кибрит ще откриеш 6️⃣ прекрасни козметични продукта на обща стойност над 350 лева, с които да изненадаш любим човек, а защо не и просто да поглезиш себе си!

🤗 Поръчай своето кибритче създадено с грижа и любов за теб сега, а ние ще го доставим между 7 и 11 февруари - точно навреме за празника на любовта!

# 321
  • Мнения: 60
Ако е серумът, според мен си заслужава. Ползвала съм го заедно с чая, бях ги печелила преди време в един гивауей. Та, добър беше, поне за моята суха кожа зимно време. Изцяло маслен е, но попива добре. Обаче, както споменах, с чая вървят в комплект, та клоня към това по-скоро да са сложили измивното желе.

🌸 Вълнуваме се, че точно през #февруари ще те срещнем с прекрасния български бранд Youthiful, който успя да ни впечатли с чисти и ефективни продукти, които използваме с удоволствие! 💟

🕵♀ Днес те предизвикваме да познаеш продукта, който че ще бъде част от новото месечно издание, а ето и възможните варианти:

🍃 HYDRATE ME Tea - чай, който хидратира кожата отвътре с помощта на натурална бленда от съставки
💮 CLEANSEME Jelly - 2 в 1 иновативно 100% натурално почистващо масло с топяща се текстура
✨ HYDRATE ME Serum - серум, който хидратира кожата отвън със специална селекция от ценни масла за кожа

🥰 Стараем се винаги да те срещаме с нови, модерни и качествени брандове, които споделят нашата философия за грижата за кожата.
🙌 Ето защо винаги сме щастливи да открием български продукти, които истински впечатляват с усещането и действието си.

✍ Очакваме твоите предположения коя ще бъде изненадата от Youthiful!

🎁 Напомняме ти, че в месеца на любовта в Кибрит ще откриеш 6⃣ прекрасни козметични продукта на обща стойност над 350 лева, с които да изненадаш любим човек, а защо не и просто да поглезиш себе си!

🤗 Поръчай своето кибритче създадено с грижа и любов за теб сега, а ние ще го доставим между 7 и 11 февруари - точно навреме за празника на любовта!

# 322
  • Мнения: 1 336
Да, да, желето ще е, но като гледам е на маслена основа- интересно! А на Симбиозис може би този серум? https://symbiosis-skincare.com/gb/serums/105-heroes-collection-d … 060762541857.html

# 323
  • Мнения: 1 049
А желето дали е подходящо за първа стъпка при двойно почистване?

# 324
  • Мнения: 1 336
А желето дали е подходящо за първа стъпка при двойно почистване?
Според мен- да. На маслена основа е, погледнах го. А на Simbiosis ще е дневният овлажнител за мое съжаление, защото съм затрупала с продукти за дневна грижа.

# 325
  • INFJ
  • Мнения: 9 364
От дневният крем на Симбиосис съм доволна, а ако е продукта с роза, също бих го пробвала.

# 326
  • Мнения: 1 085
Аз не съм. Писах им е така от любопитство и любезно ме нахокаха, че не е минал срока още, който са писали в имейла. Но и да не я получа не е проблем за мен. Видях съдържанието и половината неща не ми трябват. Grinning
Имаха гивавей, ако си вземеш пратката до днес и я споделиш в стори, може да получиш подарък. Което не е честно към хората на които ще я изпратят след този срок... Направо им писах, да не ми я изпращат, не мисля да я взимам, крайно разочарована съм.

И аз чакам да изтеглят печелившите от този giveaway и ако не съм от избраните да си прекратя абонамента. Крайно разочарована съм от крема за лице с изтичащ срок. Иначе си беше запечатан отгоре и нямам някакви неприятни реакции, но да пращат продукти с изтичащ срок-не, благодаря!

# 327
  • Мнения: 2 490
Скрит текст:
Аз не съм. Писах им е така от любопитство и любезно ме нахокаха, че не е минал срока още, който са писали в имейла. Но и да не я получа не е проблем за мен. Видях съдържанието и половината неща не ми трябват. Grinning
Имаха гивавей, ако си вземеш пратката до днес и я споделиш в стори, може да получиш подарък. Което не е честно към хората на които ще я изпратят след този срок... Направо им писах, да не ми я изпращат, не мисля да я взимам, крайно разочарована съм.

И аз чакам да изтеглят печелившите от този giveaway и ако не съм от избраните да си прекратя абонамента. Крайно разочарована съм от крема за лице с изтичащ срок. Иначе си беше запечатан отгоре и нямам някакви неприятни реакции, но да пращат продукти с изтичащ срок-не, благодаря!
Мен ме съмнява да ми я изпратят въобще. Все още нямам известие. Сигурно чакат някой да си откаже кутията... Нямам идея. Много несериозно от тяхна страна. Ще им пиша, че се отказвам и повече и да пуснат нещо, което да искам да тествам няма да поръчам. А това със срока на годност е покъртително.

# 328
  • INFJ
  • Мнения: 9 364
Кой крем е с изтичащ срок? На моите пише 0224, и също има знак, че срока е една година след отваряне?

# 329
  • Мнения: 120
На нощният крем от Belle box пише:

0224X0123

Първите или последните цифри са срока?

Общи условия

Активация на акаунт