БисИри и правописни истории 6

  • 41 225
  • 823
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 242
O, ВенЧернице, благодаря ти За поЧесването по крилцата  Laughing
Правописни и пунктуационни греШки правя, но поне бисИри се старая да не публикувам - твърде са ми лиЧни Mr. Green

# 661
  • Мнения: 7 640
Цитат
моята най-хубава супа е пилешката.с мьжо много я харесваме.
продуки:
едно малко гугенце2 глави лук
2 моркова
1 домат
...............
сваряваме пилето,обезкостяваме го и предцеждаме бульона.
нарязваме ............

това сигурно пиле значи, но бая се облещих отначало

# 662
  • Мнения: 2 255
Цитат
На кого кръстихте детенце?
   

# 663
  • Мнения: 13 512
Свадбата беше провоцирана от желанието ми да се махна от нашите, но кандидатът беше ужасен

# 664
  • Мнения: 2 849
здравеите
не ти триабват нито пудри нито мазила и тем подобни.
купува6 си само паму4ни 4орапи, по възмойност ниакои от тиах по тънки за да може6 да ги ползва6 с по финни обувки или боту6и. смениа6 си абсолиутно вси4ки 4орапи и след сиако обуване нов 4ивт, и при сиако прибиране измиване на краката. аз за по официални и по тесни боту6и ползвам(не знам как се казват на бг) бели тънки паму4ни 4орапи до кокал4етата(спортни са). ако обувките ти или боту6ите са ти омирисани ако не може6 да ги испере6 оставиги да се одмири6ат и после ги парфиумираи с несто


 Shocked Shocked Shocked

# 665
  • Мнения: 13 512
малиииииииии...няма одмирисване товая нещо,даже и да го испереш!

# 666
  • Мнения: 4 425
вентОално    Rolling Eyes

# 667
  • Мнения: 1 640
Извадки от днес:   наЙстина;невиждам;възраждиенски принцип;иЗкаш;иСписка;кЪсае се;вЪВ повечето...;що годе/липсва чертичката/;фуомастери/флумастери/.

# 668
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
И моите снимки са САНИРАНИ.

# 669
  • Мнения: 25 719
И моите снимки са САНИРАНИ.


Joy
Голямо саниране ще да е падало! Личеше ли му на момичето поне?  Mr. Green

# 670
  • Мнения: 747
Здравейте на всички! Очаквам бебе и наскоро почнах да чета книга на др. Спок, където категорично се препоръчва бебето да спи по гръбчето. Обаче бабите тая идея я възприемат като смъртна заплаха за детето. Помогнете да разбера къде е истина и споделете вашия опит.

 newsm78 Може би новозаченалите трябва да се "нивелират" така че бебчето в утробата да е по гръб? Ех, а аз една челна стойка не направих по време на бременността си!

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 12:08 от prascho

# 671
  • Мнения: 293
Цитат
Като се замисля използвам само готови купени маски за коса
- голямо мислене е паднало.

Цитат
ама като каза 4е само направили
- нищо странно, нали? Но в контекста се разбира, че 'само' = 'са му'; това 'само' явно е толкова любимо, че е използвано в 2 постинга.

# 672
  • Мнения: 13 512
Здравейте на всички! Очаквам бебе и наскоро почнах да чета книга на др. Спок, където категорично се препоръчва бебето да спи по гръбчето. Обаче бабите тая идея я възприемат като смъртна заплаха за детето. Помогнете да разбера къде е истина и споделете вашия опит.

 newsm78 Може би новозаченалите трябва да се "нивелират" така че бебчето в утробата да е по гръб? Ех, а аз една челна стойка не направих по време на бременността си!
от цитата не става ясно,че в утробата трябва да спят по гръб.Ти как  разбра? Аз го разбирам- след като се родят .

# 673
  • София
  • Мнения: 3 787
"Принципно знам, че се слага нагоре, но  с тия памперси е абсурд да се задържи.  И ние се напикавах ме--даже бях пуснала тема ченещо не мога да сложа памперса като хората.......
......
П.П> моя мъж винаги когато е със слипове си го държи нагоре   , явно така е по-удобно-незнам, но довечера ще питам"

# 674
  • Мнения: 2 849
на мен ми правиха пълни кръвни и оринни иследваниа

 Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт