На море в Турция - тема 77

  • 60 672
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 1 845
Селектум-ите колко станаха? В Белек - 2, в Сиде - 2, в Лара - 1? Пропускам ли още?
Пропускаш още само два Simple Smile. В Кемер- Selectum Luxury Oriental Kemer и  в Бодрум- Selectum Colours Bodrum Simple Smile
Между другото този в Кемер е на нивото на Selectum Luxury Белек

# 631
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
Кемер е силно подценяван. А всъщност е една чудесна комбинация от море и планина. При нас като географски дадености еквивалент е Елените.
Само че в Турция има супер висок клас хотели. Голяма част от тях насипват плажа с пясък в опит да удовлетворят клиентите.
Много ми хареса Хилтън в Кемер. Разчупена концепция. Особено що касае храната.
Гюрал...Ами качеството си е качество...
Амара - чудесен самостоятелен залив.  Нивото е сериозно.
Нирвана....
Комбинацията море и планина е перфектна. Камъчетата във водата имат сериозен плюс - водата е кристално чиста през цялата година.
И турските хотелиери са страхотни в това отношение - не спират да го напомнят.
Страхотен маркетинг. Всички говорят едно. Може да са конкуренти, но са единни като реклама. Страхотни.

Октомври месец 2022 перфектно за къпане в морето дори и за "змии" като мен. И дори като човек живял 20 години в Бургас...за мен беше чудесно.

# 632
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 442
Селектум-ите колко станаха? В Белек - 2, в Сиде - 2, в Лара - 1? Пропускам ли още?
Пропускаш още само два Simple Smile. В Кемер- Selectum Luxury Oriental Kemer и  в Бодрум- Selectum Colours Bodrum Simple Smile
Между другото този в Кемер е на нивото на Selectum Luxury Белек
Ее, добре съм значи 😀 - Егея не ми е в полезрението; в Кемер искам да попивам, но ТА, с която пътувам, не предлагат автобус до там 😞

# 633
  • Берлин
  • Мнения: 4 501
Роже, как намираш концепциите на хотелите? Само с това не се справям и ме е и яд, и срам. Разрових насам-натам и не успях. Питам конкретно за Утопия уърлд /по твой коментар направих веднагически резервацията за второто море/.

# 634
  • Мнения: 175
Според мен за хора , на  които плажа е приоритет , Кемер не е опция.Лично мое мнение.

# 635
  • София
  • Мнения: 1 845
Роже, как намираш концепциите на хотелите? Само с това не се справям и ме е и яд, и срам. Разрових насам-натам и не успях. Питам конкретно за Утопия уърлд /по твой коментар направих веднагически резервацията за второто море/.
PAPURCHE MEHURCHE, с ровене Simple Smile
За съжаление не е един източника.
Изпрати ми на лични имейла си, за да ти пусна концепцията на Утопия, но е за 2022год., още не са пуснали новата за 2023, но едва ли ще има разлика

# 636
  • Берлин
  • Мнения: 4 501
Чакам твоя топ 5 за тази година и резервирам веднага, след като пуснат цените за 2024. Никога не си ме подвел /не говоря само за Турция/.

# 637
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
Емералд, Онекс, Тез тур имат на сайтовете си концепциите като приложени файлове.
За мой срам скоро установих, че просто търсене в Гугъл на fact sheet за конкретен хотел е ...безценно.

Mirada Bodrum абсолютно нов хотел ..хвана ми окото...

На Хилтън Кемер харесах street food концепцията...Имат 4 камиончета със street food храна...Имат стаи с концепция Beer fest. Като цяло интересна концепция. Опитват се да се открояват от масовката

На Loceanica реновиран 2022-2023 основна сграда, някак супер обобщената концепция - за всеки по нещо в приличен ценови сегмент.

Selçukhan Kemer - хотел 4 звезди...но предлагащ много повече. Особено за млади хора...

Ето, не препоръчваме едно и също агенциите.

Направи ми впечатление, че почти всички мислят за тенденциите в диетичното хранене: буквално има хотели с отделни ресторанти с безглутеново меню.

Има размърдва е и по повод домашните любимци. И за настаняване на компании от мъже.

# 638
  • Мнения: 256
Чакам твоя топ 5 за тази година и резервирам веднага, след като пуснат цените за 2024. Никога не си ме подвел /не говоря само за Турция/.

И аз “преписвам” често от Роже, до толкова до където ми стига бюджета де. И аз резервирах второ море за Утопия Уърлд и ще съм благодарна за концепцията 🙏 ММ е малко скептичен, предвид цената, но аз съм сигурна, че ще ни хареса.
 Съжалявам само, че не те послушах Роже за резервацията на самолетните билети по навреме. Но докато се начудим вкъщи и те скочиха 2 пъти, но както е казал Бил Гейтс “Един път се живее” и резервирал за НГ във Велинград 😁😂
Та така и аз със самолетните билети. До Утопия ще ни дойде в повече с кола, доста е надолу дори от Алания, до колкото виждам на картата. Но юни месец ще сме с колата.

Благодаря на всички, които споделят и са полезни за групата! На мен ми блокираха стария профил, защото много ми знае устата, но си направих нов, сходен със стария. 😁

Последна редакция: сб, 18 фев 2023, 12:05 от viliiianka

# 639
  • София
  • Мнения: 1 845
viliiianka, изпрати ми на лични имейла си, за да ти пусна концепцията на Утопия.
За съжаление не мога да я кача тук, няма такава опция

# 640
  • Варна
  • Мнения: 495
Да споделя, че и аз имам резервация за началото на октомври, за Утопия Уърлд, пак след положителните оценки за хотела от Росен. Резервацията направих през Дестиния в началото на декември за 2 двойни стаи. Надявам се всичко да е наред.  
Но понеже не се знае дали ще сме четирима направих още една за трима през Stayforlong, защото тогава Дестиния не ми даваше опция за трима. Сега вече може.  Те също са испанска агенция.
Последвах съвета на Galactic Voyager и написах в Гугъл   Utopia World fact sheet  и ми излезе концепцията на хотела за 2023 . Мисля, че е това.

https://cdn.utopiahotels.com/assets/pdf/uw/factsheet/en.pdf

Последна редакция: сб, 18 фев 2023, 11:29 от ninoto

# 641
  • София
  • Мнения: 3 680
Здравейте отново
Този хотел заслужава ли си-
https://www.onextour.bg/hotel/primasol-hane-garden?searchType=pa … d=0&Departure=SOF

# 642
  • Мнения: 2 677
Споделете тур. агенция предлагаща 8 нощувки със самолет.
Масово са по 7, бях намирал миналата година но и забравих името.
Може и на ЛС.

# 643
  • Sofia
  • Мнения: 3 803
8 нощувки не са проблем, всички които имат полети в сряда, петък, събота и неделя могат да го предложат. Тръгвате в петък и се връщате в неделя, излиза малко по-скъпо, но за такива като мен, на които 7 нощувки са им малко, си заслужава. Били сме 9, 10 и 12 нощувки, без проблем. Обърнете се към Тез тур или Онекс тур при тях вече е изпробвано, но и всички, които имат полети поне 3 пъти седмично, могат да  ви го предложат.

Последна редакция: нд, 19 фев 2023, 08:11 от Crystal_Noir

# 644
  • Мнения: 6 795
Здравейте. За първи път се каним да почиваме в Турция. Прочетох последните десетина страници, но не попаднах на мнения за Litore Resort Hotel & SPA и Meryan Hotel. Ще се опитам да прочета няколко от последните теми, но нямам много време, а трява да дадем отовор на офертата до 2-3 дни, така че ще съм благодарна, ако някой може да даде някаква информация за тези два хотела.

Общи условия

Активация на акаунт