Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 14

  • 43 353
  • 751
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 81
На някой да му се намира излишен код ☺Предварително благодаря 🙏🏻

# 646
  • Мнения: 331
На някой да му се намира излишен код ☺Предварително благодаря 🙏🏻

За панталони върши ли ви работа?

# 647
# 648
  • Мнения: 2 554
Има ли някаква тънкости, за да ви хващат кодовете? На мен ми казва, че по време на намаления не важат. Говоря за код от рулетката.

# 649
# 650
  • Мнения: 331



Валиден е до средата на януари

# 651
  • Мнения: 7 061
Vesika, много мека и фина е роклята, ще е супер за жегите.
Аз явно имам фетиш към дънкови рокли, имам вече 3 😄
При мен също не хваща код.

# 652
  • Мнения: 81

На някой да му се намира излишен код ☺Предварително благодаря 🙏🏻

За панталони върши ли ви работа?
за съжаление нито един не сработи, за една мъжка риза и тениска е зора ☺

# 653
  • Мнения: 497
Моля за код за яке- ако може на лични! Благодаря ви предварително!

# 654
  • София
  • Мнения: 2 085
Кодовете от рулетката не могат да се ползват съчетани със сегашното намаление. На предното намаление обаче важаха.

# 655
  • Мнения: X
Аз не ползвам приложение, съответно кодове от рулетки нямам...моите, които имам са тип извинителни на мейла, до вчера работеха И по време на намаления. От днешното намаление вече не действат. Чак след 02.01.2022г. Живи и здрави! Ако харесам нещо изгодно, ще поръчам, ако не- ще минат и без мен 😉

# 656
  • Мнения: 2 554
Сутринта писаха, че ловят, но явно не е било активно намалението. Отделно има хора, които си търсят кодове и си мислех, че нещо при мен не е наред 😁 Явно на предното намаление да ни пуснали малко  аванс.

# 657
  • Мнения: 80
Днес пуснах поръчка с извинителен, от лаптопа.

# 658
  • Мнения: 1 098
И аз се "излъгах"  с тези боти, т.е. поръчах 2 номера, защото обувките, които имам на марката са ми точно до мм, но  в сайта ми "препоръчват" номер отгоре, за да няма изненади, поръчах два чифта, едните ще върна, ако някой наоколо не ги иска Wink
https://www.aboutyou.bg/p/rieker/kasi-botushi-s-vrazki-4361969
Първо поръчах едните боти, после пробвах някакъв код, на мен също ми дава, че е неактивен. От тези, които се паднаха на мен след поръчките също изпробвах, но пише след  Rolling Eyes 02.01 или 09.01 нещо такова.

# 659
  • София
  • Мнения: 2 075
Добро утро, аз чакам две поръчки от сайта и междувременно ровя в други 🤪
Ако някой си търси зимно яке на Ragwear, Marikoo, Navaho и от сорта има няколко модела на прилични цени в BestSecrets:

Общи условия

Активация на акаунт