Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 14

  • 43 159
  • 751
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 200
Добре дошли в новата тема за пазаруване от www.aboutyou.bg!

Телефон: 0800 118 4977 / Безплатно обаждане: Пон.-Пет: 8:00-22:00ч, Съб.-Нед. и на празници: 9:00 -20:00 ч/

Формуляр за контакт: https://www.aboutyou.bg/h/contact

Работят с Еконт. Има опция "Преглед", но няма опция "Тест"!

AboutYou.bg предлага дрехи, обувки и аксесоари от над 2000 марки с безплатна доставка и връщане.

Появяват се кодове за отстъпка от различни инфлуенсъри (те са най често за 15% отстъпка, като обичайно могат да се използват за поръчка над 100 лева), а понякога и индивидуални. Следете темата и поглеждайте последните страници - има много потребители, които споделят такива.
Тези кодове важат и за вече намалени артикули от повечето марки, но за някои не "хващат", например Mango.
Персоналните кодове, например за забавяне на поръчка (той е 10% според споделеното досега) или за рожден ден (20%).  По време на някои по-мащабни промоции е възможно да не важат никакви кодове!

ВАЖНИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ, ОТНОСНО ВРЪЩАНЕ НА НЕСПОЛУЧЛИВА ПОРЪЧКА/АРТИКУЛ:
Как да върна продукт към AboutYou?
Скрит текст:
Във всяка пратка има документ за връшане, на който са описани продуктите от пратката и стикер с товаритеница. Понякога слагат две товарителници и Ви е нужна тази, на която вие сте изпращач, а AboutYou получател. Кашонът или пликът, в които сте получили пратката могат да се използват за връщане, но няма проблем и в друг плик/кашон да ги изпратите.

В кашона или плика поставяте артикулите, които ще връшате и документа за връщане. Залепете етикета (товарителницата) на плика или кашона и занесете пратката в офис на Еконт. Ако искате куриер да я вземе от Ваш адрес, можете да поръчате куриер на телефон 07001 7300.

В клиентският си профил се уверете, че е попълнена банковата сметка, по която да върнат парите. Сметката се въвежда в "Банкови данни". Няма проблем дали сметката е на Ваше име или не.

14 дни след като получите имейл, че артикулите са получени и проверени ще бъдат върнати парите по сметката.
Как да разбера дали AboutYou са получили върнатите артикули?
Скрит текст:
Изпращат имейл за всеки продукт, който са получили. Понякога това може да отнеме около 1 седмица. Случвало се е да се върнат няколко продукта в една поръчка, но да изпратят различни имейли за всеки един от тях и в различни дни.
Възможна ли е замяна на продукт? Приложих код за отстъпка, възстановява ли се?
Скрит текст:
За съжаление, не. Можете да върнете продукта към AboutYou и да го поръчате на ново, ако е наличен. Приложените кодове не се възстановяват.
При загубен документ за връщане:
Скрит текст:
Може да се генерира документ за връщане през профила Ви в AboutYou.
1. Изберете "Поръчки";
2. Отворете поръчката и под спискъка с артикулите има бутон "Върни артикула";
3. Отваря се прозорец. Изберете продуктите, които искате да върнете;
4. Щракнете върху „Създай документи за връщане“, за да генерирате формуляр за връщане и стикер за върнатите артикули, свалете и разпечатайте.

Заявяване на този документ от сайта не поръчва куриер до адреса Ви. Трябва да си го поръчате по телефона на Еконт или да занесете пратката в техен офис.
Върнах артикули от една поръчка, но искам да върна и друг артикул от същата поръчка:
Скрит текст:
Няма проблем. Можете да си генерирате нов документ за връщане и товарителница от профила в сайта на AboutYou. Виж: При загубен документ за връщане!
Възможно ли да върна продукти от две поръчки заедно в един кашон/плик?
Скрит текст:
Да възможно е. Важно е в пратката да сложите документите за връщане на артикулите. От AboutYou обаче не препоръчват да се обединяват поръчки при връщане, защото е по-бавно бработката им.
Върнах няколко продукта, но получих имейл само за някои от тях:
Скрит текст:
Понякога изпращат имейлите по различно време за всеки един от продуктите. Изчакайте още 1-2 дни и ако не получите имейл за всички продукти, се свържете с AboutYou.
В сайта има наистина огромно разнообразие от марки, така че ако споделяте какво сте поръчали, как са размерите, впечатленията ви от комфорт и материи, ще помогнете на всички останали.
СТАРАТА ТЕМА
Приятно пазаруване и успешни покупки на всички!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 514
Нека всички неволи със сайта да останат тук, в старата тема и всички да си получат парите!
Дано отново всички върнем удоволствието си от пазаруването в about you.
Дай Боже!
Някой беше написал и аз направих рекапитулация, че почти всички дрехи на сина ми са от сайта.

# 2
  • Мнения: 20 128
Нека всички неволи със сайта да останат тук, в старата тема и всички да си получат парите!
Дано отново всички върнем удоволствието си от пазаруването в about you.
Дай Боже!
+1
Приятелка се възмущава от цените и качеството по магазините, иска ми се да си оправим отношенията със сайта, от където имам страхотни неща на чудесни цени.

# 3
  • Мнения: 1 600
Слънчогледче, благодаря за новата тема Heart

Днес преподреждах част от дрехите си, и осъзнах, колко много дрехи имам всъщност. И 80% от тях са от АЮ Joy

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 514
Слънчогледче, благодаря за новата тема Heart

Днес преподреждах част от дрехите си, и осъзнах, колко много дрехи имам всъщност. И 80% от тях са от АЮ Joy
Със здраве да си ги носиш!
Признавам, че в началото ти ме удивляваше, защото не познавам реално и/или виртуално друга жена, която толкова много да купува дрехи и обувки, но ти сподели в темата много лични неща и сега ти се радвам 😘

# 5
  • Мнения: 2 352
Благодаря за темата!
Чакам едно хубаво намаление за ботуши аз.

# 6
  • Мнения: 1 600
missNoir, благодаря ти много Heart Hug Flowers Hibiscus

Иска ми се хубаво намаление на официални обувки с токчета, класически. Но първо искам всичките ние да си получим чаканите пари Simple Smile

# 7
  • Мнения: 56
Здравейте. Ще съм благодарна ако някой има код за якета.

Последна редакция: нд, 11 дек 2022, 18:08 от bright_star

# 8
  • Мнения: 960
Слънчогледче, благодаря за новата тема Heart

Днес преподреждах част от дрехите си, и осъзнах, колко много дрехи имам всъщност. И 80% от тях са от АЮ Joy
И аз се присъединявам към пожеланието да си ги разнасяш със здраве и късмет... и искам да ти Благодаря за съветите и помощта Heart.
А за About You и моята сага 'червено кожено яке' серия 4ри, изпратено е буквално часове след поръчка- от лятото не съм виждала това.
В събота ми излезе като изплатено връщане от 5тиДек.
Другата седмица ако има и преводи ще е прелест.

# 9
  • Мнения: 5 044
Реших да върна сандалите. Добра изработка и много мека кожа, но са умалени според мен.
Не съм си получила още превода, ама пуснах днес нова поръчка - тениска за мен, кош за малкия и маратонки за татко. Изкушиха ме цените, а и ползвах допълнително ваучер за 25%, който ми дадоха за изгорелите пратки.

# 10
  • Мнения: 24
Здравейте, оставям няколко кода, ако на някой му вършат работа

15% - y9sfbaaa
15% - 7thg7r7n
10% - u7stjgmd
10% - wb9vke9u

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 5 929
Благодаря за новата тема! Надявам се всички негативи да останат в старата.
Имам една пратка в Еконт,утре й е последния срок,но няма да отида да я взема. Не смятам да увеличавам кредитирането на сайта,докато не ми върнат всички пари.

# 12
  • Мнения: 473
Здравейте, оставям няколко кода, ако на някой му вършат работа

15% - y9sfbaaa
15% - 7thg7r7n
10% - u7stjgmd
10% - wb9vke9u
Ползвах първия. Благодаря!

# 13
  • Мнения: 386
Аз вече не се ядосвам за моите 115 лв, които чакам. Прегледах покупките и установих, че имам мноооого изгодни попадения. Малко закъснение ще преживея.

# 14
  • Мнения: 56
Здравейте, оставям няколко кода, ако на някой му вършат работа

15% - y9sfbaaa
15% - 7thg7r7n
10% - u7stjgmd
10% - wb9vke9u
Благодаря, използвах втория код. Оставям и аз един.

Общи условия

Активация на акаунт