Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 14

  • 43 225
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 988
Благодаря на BrightT за кода! Hug
Имам кодове за GAP и Tom Tailor, ако ви трябват, пишете ми.
Ех, снощи поръчах Gap жилетка, 100% памук. Имате ли впечатления за номера и качество. Плетиво тяхно не съм ползвала.

# 736
  • София
  • Мнения: 2 077
На GAP са с високо качество дрехите. Обикновено си отговарят размерите им, само за дънките им имам забележки - голямо тото е там.

# 737
  • Мнения: X
Сега ми даде кода за GAP... а от онзи ден е Tom Tailor.
Двама куриери ми носят еконтските пратки на домашен адрес, единия по обяд донесе от АЮ, сега този ми донесе НМ. Питах сегашния може ли да вземе пратките от АЮ, които връщам. Можело, разбира се! Взе ги човекът, бележка ми даде, никакъв проблем не било. А онзи, Малинов, дето уж беше много любезен, трябвало специално да го поръчвам, за да вземе пратка за връщане!
Този панталон поръчах за черната блузка.
https://www.aboutyou.bg/p/only-carmakoma/pantalon-8898494

 

# 738
  • Мнения: 988
На GAP са с високо качество дрехите. Обикновено си отговарят размерите им, само за дънките им имам забележки - голямо тото е там.
Благодаря, пише, че са petite.та оттам чуденето ми. Манекена е s, не е petite..цвета е примерен. XS, вмест S дали ще е ок, за да стои по прибрано

# 739
  • София
  • Мнения: 2 077
да, ще седи по-прибрано. Само може би ще е по-къса ако е петит.

# 740
  • Мнения: 988
да, ще седи по-прибрано. Само може би ще е по-къса ако е петит.
[/quote
Да, дано не е твърде късо Simple Smile ще докладвам Simple Smile Благодаря!

# 741
  • Мнения: 20 204
Моите пари ги няма, звънях им, утре бил последният срок от 14-те дена за връщането, да им звънна другиден. После сигурно ще чакам още 14 дена за парите, ей, омръзна ми от тези. Предимно якета за мм дебнех, но изпаднаха и му поръчах страхотни от Фешън дейс.
За кодове си направих отделен профил, със същият имейл, само с точка някъде по средата, при тях се води нов профил, де факто имейла е един и същ. Та си произвеждам кодове от него - правя поръчка, дава код и след това я отказвам, кода си важи. Може и вие да си направите.

# 742
  • Мнения: 331
Момичета, търся код за Only или панталони...?
[/quote/]

Ще ви изпратя на лични за only

# 743
# 744
# 745
  • Мнения: 906
Днес си взех пратките и сега в паузата на работа отворих да пробвам ботите на Веро мода.Много са ми сладурски, обаче от бежовите нямаше 40 номер и поръчах 39,с надеждата и те да ми стават, ама не, теснеят ми.Ще ги разтъпча утре и двата чифта, обаче на първо обуване ги усещам удобни, не са и тежки.
Получих и две тениски на Бенетон, но тях ще ги гледам като се прибера





Редактирам се, за да дам отзиви за тениските на Бенетон.Поръчах М размер, ами огромни са.Дори и на моделките на продуктовите снимки не им стоят така овърсайз.И ХС да поръчам пак ми се струва, че ще са широки и големи. А и вече са на 42лв "намалени". Пробвах само едната, другата нямаше смисъл да разопаковам



Върнах и един сиутчър нa Einstein&Newton в М размер, голям ми стоеше, а и ръкавите много дълги.Успях да го поръчам при предното намаление по-евтин в ХС, и ми пасва идеално.

Последна редакция: вт, 03 яну 2023, 23:39 от teda mars

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 3 276
Нова година нова тема! Нека я изпълним със сполучливи покупки!
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА НИ ТЕМА!

# 747
  • Мнения: 331
Добро утро Simple Smile
Качвам излишен код за Only.



Някой да има код за обувки или боти?

# 748
  • Popovo
  • Мнения: 1 631
Много искам едно спортно горнище на Lascana.
Някой да има свободен код за марката?

# 749
  • Мнения: 20 204
Код специално за тази марка няма. Трябва ти някой който е за всичко, или за категорията в която се води дрехата.

Общи условия

Активация на акаунт