Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 14

  • 43 227
  • 751
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: X
Писна ми от тия хора!!! Трета поръчка с адрес в небитието! Обадих се рано сутринта в 8:10 да я пренасочат на адрес. Пренасочили я за... утре, обаче не ми казаха "пренасочваме я и ще я получите утре, а не днес". Щото е много сложно куриерът да не занесе пратката в 86 блок, а в 35 в същия квартал. Ми утре съм на работа! Сега аз да пренасочвам и да плащам допълнително! Ами отложих доставката за след нова година. В сайта адресът чудесно се вижда целия, но те като приготвяли пратка, не го виждали! Ми оправете си тъпия сайт. Пратката от 12 не знаят защо се води подадена за опаковане и не тръгва, не е отказана. Наистина се ядосах вече. Rage

# 631
  • Мнения: 566
Здравейте! Дали някой има излишен код за якета? Ако може на лично съобщение. Благодаря!

# 632
  • Русе
  • Мнения: 5 355
Азалия имах подобен куриоз със Спорт депо - пратката ми отишла в Слънчев бряг Simple Smile. Никога не съм имала адрес там или временно пребиваване. От тогава само през профила на ММ поръчвам или до магазин.
Последното ми връщане и възстановяване ба сумата стана доста бързо. Явно се окопитиха от Черния петък.

# 633
  • Мнения: X
Последната поръчка е адресирана до офис, тя си отговаряла на адреса, но тези 4 ще отидат където ги отвее вятъра...

# 634
  • София
  • Мнения: 2 077
Получих днес разни неща. Похвалвам тази рокля:
Скрит текст:
 Много се харесвам как ми седи, за моето телосложение е супер! Ще й добавя и колан, но и без колан е добре и ми харесва. С намаления ми излезе 62лв. Имам я и в бежово.
Тази рокля също е хубава, но да съм висока 1,80
https://www.aboutyou.bg/p/gap/roklya-tip-riza-5006523  Овързайз е и такова паднало рамо не ми седи много добре, защото съм с тесни рамене. Освен това понеже е широка и има доста плат по нея, като се затегне на кръста, прави много обем на ханша и в задната част. Подобна рокля риза купих на дъщеря ми от ХМ и е супер, но за мен е къса. А тази е със скрити копчета, което аз много одобрявам. И от двете рокли съм XS.
И още две тениски на ГАП си взех. Обаче размер S, което си е моя размер. Тази я исках в бяло, но нямаше моя размер и взех черно:
Скрит текст:
и за бял вариант взех тази, но май ще я върна https://www.aboutyou.bg/p/gap/teniska-8511749 или поне ще я остава за мислене, защото не ме кефи на 100%, а бели блузи/тениски имам достатъчно. Тениските ми харесват загащени Simple Smile, пуснати отгоре им се разваля фасона. Такива обемни ръкави, на мен ми седят добре и може би за някой с по-широки рамене да не са подходящи

Последна редакция: чт, 29 дек 2022, 17:13 от emeto®

# 635
  • Мнения: 371
Имам два кода за Ragwear-20% и 25%.Ако някой ги иска да ми пише.
Нощен гост, писах на лично.

# 636
  • Мнения: X
До преди няколко дни кодовете ми хващаха и намалени артикули. Сега метнах едни боти и потривах ръце как ще ги поръчам, но ядец, кодовете са прецакани до края на намалението. Пак ми спестиха пари.

# 637
  • Мнения: X
Извинителните кодове важат ли за намаления? Гледам я тази рокля, и един бял панталон се появи моя размер...

# 638
  • Мнения: X
На мен ми хванаха намалени.

# 639
  • Мнения: 331
Здравейте,

Някой има ли код за aboutyou за дънки? Харесала съм си едни, но предвид месеца на харченето, съм пред фалит Sad

Ако може на лични, благодаря

# 640
  • Мнения: 371
Здравейте,

Някой има ли код за aboutyou за дънки? Харесала съм си едни, но предвид месеца на харченето, съм пред фалит Sad

Ако може на лични, благодаря
Имам за Calvin Klein Jeans. Искате ли го?

# 641
  • Мнения: 6 051
Здравейте, дами. Някоя от вас да е поръчвала това преходно палто на Vero Moda? Вчера ми хвана окото, но беше 117 лв, а днес го гледам 47 лв. Не се сдържах и поръчах. Досега не съм поръчвала нищо на Vero Moda и се чудя дали са им качествени нещата. Blush

# 642
  • Мнения: 331
Здравейте,

Някой има ли код за aboutyou за дънки? Харесала съм си едни, но предвид месеца на харченето, съм пред фалит Sad

Ако може на лични, благодаря
Имам за Calvin Klein Jeans. Искате ли го?

Благодаря, но съм си харесала по-семпли дънки: River Island.
Calvin Klein са ми скъпички.
Споделете го с някого, на когото ще му е от полза.

# 643
  • Мнения: 491
Здравейте, търся код за рокли или за Only на лично съобщение. Благодаря!

# 644
  • София
  • Мнения: 2 377
MyDream, аз съм доволна от Vero moda.
Г-жа Шантал, благодаря! Flowers Hibiscus . Отдавна тъся дънкова рокля, която да не ми е къса. Тази изглежда и от мек плат.
Rieker имат намалени модели, пуснах и едни ботички.


Общи условия

Активация на акаунт