Колко струват помпите за кърма?!?

  • 1 952
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И на мен мъжът ми я купи след като родих. На Авент с 2 шишета за новородено-72 лв. Peace

# 16
  • Мнения: 439
и аз като marulka_s  , без помпата на Авент не може.Даде ми да я ползвам систър-а и тя също беше много доволна /две деца е изгледала с кърма, като първата Ивайла беше съвсем на шише -цедене и даване.От тая спринцовка нищо не можех да изцедя. Абе квото и да си говорим, както казва нашата баба, не е ли да сложиш детето да си изцука...

# 17
  • Мнения: 8 917
Без помпата си на Авент съм за никъде. В началото бебка изобщо не искаше да суче и ако не беше помпата да сме забравили за кърменето. Иначе самата помпа ми я прати брат ми от Америка, но тък цената й е около 80 лева [size=7pt](kaleia аз за 60 лв помпа на Авент не съм виждала).[/size]


Аз също.Моята Авент бе 82 или 88 Peace

# 18
  • Мнения: 702
Ползвах помпа "Авент" - 85лв.

Не бързай да копуваш, може да да нямаш нужда от помпа.

# 19
  • Мнения: 962
Една приятелка ми даде нейната помпа,тип спринцовка на "Бейби нова" ,от нея съм много доволна.А и пробвах на Камера,олее ужасна беше и много ме болеше.

# 20
Аз първо опитах с помпата на Чико, която ми даде една приятелка, родила наскоро, но нямала кърма. Не можах и капка да изцедя с нея. Плачех от болка.  Cry После мъжа ми ми купил някаква евтина за 4.50лв, тип спринцовка (подобна на тази на НУК). С нея си свърших перфектна работа.  Peace Явно при всеки е различно.

И мен така ме посъветваха при избор на помпа и даже една приятелка направо ми взе такава на "НУК" - тип спринцовка- за 4.50. Останах много изненадана от цената, защото в магазина в "Май4ин дом" същата помпа струва 22 лв. Но с колкото и мами да бях говорила мненията им съвпадаха да не бързам със скъпите помпи преди да видя как ще ми потръгне. Пове4ето споделят, 4е на ръка им е било по-удобно да се цедят. И така и моят съвет е да си вземеш по-евтина помпа, пък ако не ти е удобна винаги можеш да захвърлиш нещо на стойност 5 лв. или дори 22, но да си дала 80 лв. ще ти е неприятно.

# 21
  • Мнения: 6 164
Аз си взех Бертони за 16., докато бях бременна. Не знаех ще имам ли кърма, че да купувам за 80 лв. Е, имах и тя ми свърши доста работа. Но пък пластинката се чупи лесно. Мъжа ми 5 пъти я заваряваше. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт