Най-слънчевите мами-в арабските страни-14

  • 17 852
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
EID MUBARAK на всички които празнуват днес!Пожелавам ви много здраве ,щастие и хиляди усмивки!
Честит рожден ден на Лорекса и на дъщеричката на Марси!Нека вашите желания бъдат мои пожелания!
MLN радвам се че Калид е добре.СИна ми го изкара същия вирус .Само диета помага.И не му даваи кисело мляко.При този вирус не се толерират добре млечните продукти.Скорошно оздравяване от все сърце!
МARIS момичетата маи са ти отговирили на повечето въпроси.Не мисля че сте ви отнеме много време да свикнете с живота в Катар стига да сте настроени позитивно!!УСПЕХ!
Любс извиняваи че отложих срещата.Малкия вече е по добре.НАи вероятно е било от храната .Предната вечер му бях взела KFC.Толкова ги обича но след този случаи едва ли сте му взема пак!Днес идвахме до СИтито но нямяхме много време затова не ти звъннах.Живот и здраве сте се видим през новата година!
ВЕСЕЛО ПРЕКАРВАНЕ НА ВСИЧКИ!

# 226
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
бързам да ви 4еститя празника,докато имам нет и място на компа! 
аид мабрук на вси4ки, с пожелания за здрави семейства и много семейно щастие!
радвам се на вси4ки нови моми4ета като скъпи гости, заповядайте при нас! Hug
гледам, халед си е  по-добре, милен4е сега ти споко, по4ивай и се радвай на празниците и децата!
веси, обе Peace Praynigщавам като хвана компа за пове4е време , ще из4ета сайтовете на  мароко, тунис и алжир ,ако има нещо за либия, ще пиша! при нас никой не споменава  бг  в либия! дори за садам малко лошо са избрали големия празник да  го дават като курбан,зна4и го приемат за мартир, боец в името на  религията! не знам мисля, 4е можеха да из4акат.
да се похваля, снощи гледах по мбс филма за мохамед с превода4 и съм много впе4атлена от някои моменти, както от страна на мюсюлманите, така и от християните. то4но най- великата мисъл за мене е на  тогавашния християнски владетел -"м/у нас и вас стои само ето тази 4ерта( тоест см пространство м/у двамата)" и си е така.
дано да мога да ви пусна снимки от нашия аид и линда и агнето!

# 227
  • Мнения: 1 184
EID MUBARAK и от мен. Желая само здраве, любов и семейно разбирателство!!!
Извинявам се, че е с малко закъснение, но все още се лекуваме здраво и нямам много време за компа. Този вирус излезна много кучешки. Пети ден днес и не ни пуща и двете с Рая. Миличката нищо не хапва, а само и се спи. Дано през новата година имаме по-малко болести  Praynig.
Весел ден на всички /май аз съм най-ранобудна  hahaha/.

# 228
  • Мнения: 1 599
Пожелавам на всички болнички да оздравяват!

Как изкарахте празника?

Нека да посрещнем новата година с най-любимите си хора и тя да е по-здрава, по-щастлива и изпълнена с любов, разбирателство и мир!
Весело посрещане на Нова година на всичкииииииииииииииии!!!
      bouquet   bouquet   bouquet

# 229
  • Мнения: 462


ЧЕСТИТА НОВА 2007 ГОДИНА !

Нека ни донесе здраве, хубави емоции и късмет!
Наздраве !

Малко отрано започвам с наздравиците, но не знам, дали ще успея да се класирам после.

Не знам, дали приемането ни в Европейския съюз е за добро или лошо, но аз съм оптимист
и се надявам да е за добро!  Peace PraynigНека да е добро начало на една добра година!   bouquet



# 230
  • Мнения: 341
Здравейте момичета!
Днес като гледам си има ме рожденик Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Миме,да ти е живо и здраво порасналото юначе!Да расте весело дете Зайед и да радва сърцата на мама и тати!!!



Пожелавам ви весело посрещане на новата година!!!
Бъдете живи и здрави и пак да се срещнем тук догодина Hug Hug Hug

# 231
  • Мнения: 462


Честит Рожден ден на слънчицето - Зайед !

Пожелавам му да е здрав, да получи много подаръци !
Нека има много и добри приятели и игри до зори!
А на мама и тати им пожелавам да ги радва с всеки
изминат ден и да му донесат ново другарче в игрите !  Hug Heart Eyes

# 232
  • Мнения: 152
Честит Рожден Ден ,Зайед  Hug.
nbirthday Нека да е все такова прекрасно,слънчево и весело детенце.
Миме,много да ви радва ,а вие да си го обичкате все така   bouquet   Gift

Много сте подранили нещо с наздравиците  Wine Glass  Mr. Green
Дано през Новата 2007  тук продължава да е толкова весело,слънчево,да се разбира ме добре.
Предполагам,че ще посрещнем и отгледаме заедно още много бебчета.Дано няма толкова болести ,
а само слънчеви усмивки по личицата на малките сладурковци   love001
Весело посрещане на Новата Година   bigdance2  lovekiss

# 233
  • Мнения: 815


Честит Рожден Ден на Зайед!!!
Миме, да ти е жив и здрав малкия рожденник и само да те радва!!!
Пожелавам му щастливо детство!!!

# 234
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
миме, 4естит ти рожденник! много да ти е здрав и да е радост за цялото семйство, да слуша  и се радва на едно сестри4е, готви го за промяната!
весела нова година и много весело прекарване на тази нощ! късмет да ни е новата 2007!

Последна редакция: нд, 31 дек 2006, 12:48 от marsy

# 235
  • Мнения: 815



Весело изкарване на новогодишната нощ!!
Пожелавам ви една незабравима и изпълнена с положителни емоции нова 2007 година!!!

# 236
  • Мнения: 590


Честит рожден ден на най-чаровното дете, Зайед !

До другата година момичета  Mr. Green

snowflake, вместо някоя снежинка за миризма да пуснеш, ти ни почна от сутринта с наздравици  ooooh! Mr. Green Hug

# 237
  • Мнения: 1 655
Честити рожден ден Зайед!
Да симного щастъливо и слънчево дете и да слушкаш мам и тате!

# 238
  • Мнения: 1 599
Миме, да ти е жив и здрав рожденника. много да ви радва, слушка и да ви е гордостта!

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!

Ние си изкарахме добре, само където Ади плака след 1ч. така и не разбрах от бомбичкте ли от какво ли? Няколко пъти се буди, но поне стана в 7.30 Simple Smile което за нас си е късно  Joy
Бяхме се събрали едни приятели, общо 6 човека, хапнахме, пийнахме, опитахме се едно хоро да завъртим в 12, ама беше по-скоро цирк  Joy  Joy  Joy добре че никой не се сети да снима  Mr. Green

# 239
  • Мнения: 341
За много години милички Hug
Да ни е честита новата година!!!Много мир и разбирателство да ни донеси,домове изпълнени с детски смях и сбъднати мечти!!!


Днес съм голяма ранобудница.Рано рано съм станала да си чакам сурвакарчето Heart Eyes

Живи и здрави  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт