Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 69

  • 96 114
  • 755
  •   1
Отговори
# 240
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Вчера с девойката бяхме на покупки и в една парфюмерия реши да ме светне за популятен  сред нейните колежки в униввеситета ,  праймър за мигли.И аз да не остана по назад от младежта  ,  та си взехме по един.
Учудващо добър ефект за тези пари.Бял,   видимо удължава , лесно се покрива с цвят
Държи се добре през деня.
https://www.primor.eu/w7/80530-absolutely-prime-lash-primer.html … 219cd4f670f403114

Последна редакция: ср, 25 яну 2023, 20:49 от sl

# 241
  • Мнения: 1 863
Моля,да ми препоръчате нещо за заплетена коса.Реша дърпам и се къса яко 🥺ще съм благодарна ако ми кажете какво да слагам за да се разплита.

# 242
  • Мнения: 471
Моля,да ми препоръчате нещо за заплетена коса.Реша дърпам и се къса яко 🥺ще съм благодарна ако ми кажете какво да слагам за да се разплита.

Аз съм с гъста чуплива коса и при мен е кошмар.
Купих си четка на tangle teezer - https://www.notino.bg/tangle-teezer/wet-detangling-chetka-za-kosa/ - не е от най-евтините четки за коса,  но твърдо не я сменям с друга. Супер лесно разресва, не къса косата. Ползвам я и на мокра и на суха коса еднакво добре. Определено има разлика, спрямо останалите четки, които съм пробвала.
И преди да се среша, слагам по краищата олио за коса.
И сега последно открих 7 секундните маски на Gliss. Супер доволна съм, много изглаждат косата под душа и още по-лесно се справям с разресването.

# 243
  • Мнения: 1 548
Четох някъде назад, че бил хубав и си викам що пък не 🤔. Като го видях в ДМ се присетих, че едно време го продаваха в кварталните хранителни магазини и по левчетата.

# 244
  • Мнения: 22 765
В
чужбина много аптечни кремове се продават в суперите по кварталите Simple Smile

# 245
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Четох някъде назад, че бил хубав и си викам що пък не 🤔. Като го видях в ДМ се присетих, че едно време го продаваха в кварталните хранителни магазини и по левчетата.

Ще  ми е  интерено да прочета отзив.Онзи ден взех от близкия български магазин(точно  кватален супер) , този с невен.Имаше и разни вариации на крем Здраве.Понеже не ги познавам, купих традиционния в синята кутийка.

Последна редакция: чт, 26 яну 2023, 12:44 от sl

# 246
  • Мнения: 246
Моля,да ми препоръчате нещо за заплетена коса.Реша дърпам и се къса яко 🥺ще съм благодарна ако ми кажете какво да слагам за да се разплита.

Аз съм с гъста чуплива коса и при мен е кошмар.
Купих си четка на tangle teezer - https://www.notino.bg/tangle-teezer/wet-detangling-chetka-za-kosa/ - не е от най-евтините четки за коса,  но твърдо не я сменям с друга. Супер лесно разресва, не къса косата. Ползвам я и на мокра и на суха коса еднакво добре. Определено има разлика, спрямо останалите четки, които съм пробвала.
И преди да се среша, слагам по краищата олио за коса.
И сега последно открих 7 секундните маски на Gliss. Супер доволна съм, много изглаждат косата под душа и още по-лесно се справям с разресването.

+1
Моята коса пък е тънка и изрусена, но имам кошмарно заплитане на косата още от дете.
И аз ползвам четка на Tangle Teezer, но друг вид + 7 секундната маска на Gliss с олиа, направо се родих.

# 247
  • Мнения: 317
Може ли да споделите снимка или линк към тази маска? Аз съм със същия тип коса, като вашата. Благодаря предварително.

# 248
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Аз не съм с такъв топ коса, но все пак съм много доволна от 7 секундната маска на Глис.
Колкото до четката.Копие на четките Tangle Teezer в момента се продава в Лидл и цената е по-прилична поне за проба.
Това са маските:


Скрит текст:

# 249
  • Мнения: 246

Тази използвам аз

# 250
  • Мнения: 2 238
Моята коса е вече почти до кръста и упорито отказвам да я режа, защото някак успях да я възстановя и искам да е дълга. Разплитам с крема на Ми Аманте без отмиване, но не знам до колко минава за евтин.

# 251
  • Мнения: 1 548
Моля,да ми препоръчате нещо за заплетена коса.Реша дърпам и се къса яко 🥺ще съм благодарна ако ми кажете какво да слагам за да се разплита.

# 252
  • Deutschland
  • Мнения: 5 396
Черната 7секундна маска е разкош за суха коса.

# 253
  • Мнения: 4 199
Купих днес крема за ръце на P.N.P и категорично заявявам, че няма вече нищо общо с това, което съм ползвала преди. Първо да започна с аромата-  той сега дори малко не се доближава до предишния, не се задържа.Мирише много странно,  прави кир ефект на ръцете и не хидратира изобщо. Много ме е яд ! Грам не си заслужава единадесетте лева 😾😾😾.
И това решение дето са го взели за тези грозни помпи 🤦‍♀️,че и ми се падна дефектна на мен.

# 254
  • Мнения: 2 238
На мен PNP винаги са ми се стрували като евтина имитация на SNB

Общи условия

Активация на акаунт