Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 69

  • 96 260
  • 755
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 471
Добър шампоан против пърхот за мъж със сух скалп попринцип,ползвал е низорал и здраве,няма ефект....

На моят мъж много му помага Vichy Dercos но не спада към евтините.
В чужди сайтове много хвалят и серията на Head&Shoulders Derma X Pro. Има го в Кауфланд.

# 226
  • Плевен
  • Мнения: 108
шампоан Algopix харесвам, за сърбящ, раздразнен скалп

# 227
  • Мнения: 468

От този съм изключително доволна аз. Омекотява и има страхотен аромат. Освен това е и много икономичен. Ползвам го от година и е на това ниво

От къде го купувате? Има ли го в ДМ, Лили, Елитис?

# 228
  • Сливен
  • Мнения: 4 051
в дм и лили не,елитис няма в наше село,та не знам,май го имаше в ремедиум

# 229
  • Мнения: 24 329
В София на пл. Славейков го има този крем

# 230
  • 1444
  • Мнения: 1 058
Що ми се струва, че ми липсва пост за този крем ... Виждала съм го в аптека Витания в Кауфланд на Младост 4. Имат обекти и на други места в София предимно, гледам на сайта им.

# 231
  • Мнения: 3 214
Отговорили са вече за крема. Няма го в ДМ и Лили, а Елитис при нас няма. От местна верига го вземам аз, но явно в София се  намира на доста места.

# 232
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Явно само за мен има готин аромат тоя крем и дотам.Хидратация кой знае каква не видях, а дори кожата на ръцете ми не е суха.

# 233
  • Мнения: 4 347
Аромата е страхотен! Но е факт че хидратация няма особена и е по-подходящ за лятото, отколкото за зимата. И също така крема остане ли 1/3 от шишенцето, трябваше да го пресипвам в кутийка, ако не исках да го хвърлям.
Между другото аз го използвах повече за тяло, просто защото аромата побъркваше мъжът ми ( на бисквитки) 😋
Да не говорим, че се задържаше с часове....
Но някак си не върви да давам всеки път по десет лева за него - за толкова го намирах аз, мин. година...

# 234
  • Мнения: 1 468
И аз съм взимала такъв, но нито аромата ми хареса, нито липсата на хидратация.

Предпочитам SNB, които не са за тази тема. Предполагам, че PNP са техни аналози.

# 235
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Аз много харесвам аромата на кремовете за ръце на PNP, особено този с ванилия и оризово мляко. Божествен.

# 236
  • Мнения: 4 204
И аз бях луда по този крем и аромата му на бисквитки, но вече не мога да го открия никъде в Пловдив. Явно и са го развалили преди беше супер хидратиращ ръцете станаха като бебешки.Повече от 2 години не съм го ползвала жалко, че са го развалили

# 237
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
То зависи и от кожата на ръцете. Аз миналата година изхабих от малките тубички (от Фантастико го бях взела). Нищо не правеше, ама при мен нищо не помага в студеното време.

# 238
  • Мнения: 1 276
Аз много харесвам аромата на кремовете за ръце на PNP, особено този с ванилия и оризово мляко. Божествен.
+1000
И аз съм му фенка, но го открих в началото на тази зима.
Препоръча ми го една много мила продавачка в любимата ми дрогерия.
То и аз обясних какво търся -лек крем за ежедневна употреба за поддържане на кожата през зимата, задължително да не е мазен, че лаптопа ми е нов и ще иде на кино.
Та така, от 2- 3 месеца си го ползвам за през деня, мажа се след всяко миене на ръцете.
За вечерта и през нощта ползвам мазен крем.

# 239
  • Мнения: 12 702
Мда, мазането през деня докато се работи е хем нужно, хем досадно нещо... По едно време бях си сложила на работа евтин лосион за тяло на бюрото. Удобен ми беше че беше с помпа и че беше бързопопиващ, специално по тези две неща го избирах. Нищо общо с крем за ръце като ефект, разбира се, но попиваше бързо а това ми беше най-важното. Аз там си миех ръцете супер често, та с каквото и да се намажа все тая, колкото до следващото миене все оправяше положението. И попиваше на момента, съответно не ми пречеше да работя. С нормалните кремове се улавях че изобщо не се мажа, защото нямаше кога да изчаквам да попият добре.
Вечер вкъщи вече по-сериозен крем преди лягане, като знам че няма да го измия след малко Grinning

Общи условия

Активация на акаунт