Модни консултации - 71

  • 83 493
  • 760
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 19 221
Няколко пъти на път за работа срещам един и същи относително млад мъж (като за мен). Човекът изтупан с палто, обаче панталонът му - като за наводнение (като бях малка, така им викахме)
След няколко дни го видях с нормален панталон и си отдъхнах, после пак засякох над глезените...

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 13 460
И аз мразя по този начин да се подава тениска.
Аз мисля, че ги носят така, защото масово мъжете днес не носят потници.

# 47
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 205
Ами масово е, вярвам. ММ никога не е носил потник, от почти 30 години го познавам. Виж, татко и дядо носеха винаги, даже и лятото.

# 48
  • Мнения: 812
Момчетата и младите мъжлета масово не носят потници.Синът ми, на 23 год. беше ужасен, когато за бала му, за под ризата му купих потник. Направо си каза, че няма да го сложи. Той носи много пуловери и винаги с тениска отдолу. Смята, че е по неангажиращо и спортно. Разчупвало иначе консервативната визия клоняща към като от миналия век. ММ и той се зарази и официално тениските у дома вече са бельо. Така си носят и спортните ризи с тениска отдолу.Изобщо, тениска плюс каквото се сетите.Целогодишно се носят и нон стоп се купуват. Свикнах.

Друго забелязвам. По баловете масово младежи не само с къси крачоли ,но и на бос крак официална обувка. Като щъркели . Не знам, може и да е мода само в нашия регион.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 13 460
Има мъже, на които им отиват панталоните до глезена. Но аз като цяло не харесвам много мъже в костюми и тако разчупени е свежо.

# 50
  • Мнения: 5 266
Мина коледното ни парти, наистина тази година е много блестящо! Пайети, брокат, камъчета.. Иначе нищо не беше по план, аз сложих съвсем различен тоалет от черната рокля 😊

Скрит текст:
Първоначално останах вкъщи и бяхме решили да се срещнем в офиса за аперитив в пет часа, но получих обаждане да ходя още в три часа за някакъв подпис и не ми остана време много да се глася - буквално сложих първото нещо, за което се сетих.

В крайна сметка благославях избора си, когато през нощта в почти два часа по време на порой трябваше да се прибирам пеша, защото нямаше нито едно такси. Ако бях със стилето, трябваше да заминат директно за боклука. Имах чадър, но въпреки това трябва да нося палтото на почистване, защото дъждът много подло пръскаше отстрани и имам милион следи от капки, които изглеждат като петна.

Това спотанно съчетание в крайна сметка носех- другата година ще си дам повече зор:

# 51
  • Мнения: 330
Ауууууууууу любома тема - потниците! Като госпожица ми се виждаха ужасна дреха и винаги съм твърдяла, че "стигна ли до потник, не пипам по - нататък"...обаче на каквото си се смял най - много, винаги те настига! Сега всеки уикенд гладя големи потници и малки потници за двамата мъже в къщи : ))) Младежът и той предпочита потник под ризата пред тениска. Пък аз, като съм майка, а не госпожица, не държа ризата му да е на голо : ))))

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 2 389
Здравейте, за такава визия какъв чорапогащник препоръчвате? Засега мисля да сложа по-тънък. 15 или 20 ден черен.
Скрит текст:

# 53
  • Мнения: 3 409
Ли Лу, изглеждаш страхотно 🙂

# 54
  • Мнения: 5 266
Благодаря Hug Честно казано, ботушът никога не ми е бил официална обувка и за първи път на празнично събитие нося, но знаех, че ще се сменят заведения поне два пъти и не ми беше удобно да си нося някакви други обувки. Не помня обаче друго коледно парти в порой Grinning Отивам сега на работа да видя кой как се е прибрал и какви са щетите по красивите токове на колежките. Проблемът с таксито го имахме всички.

Лятна буря, според мен, ако си с къс ръкав - светъл тънък, защото се виждат ръцете. При дълъг тъмен ръкав- черен, за да не изпъкват краката.

# 55
  • Мнения: 4 397
Историята с таксито ме подсети за това:

# 56
  • Мнения: 3 727
Съчетанието на пуловер с остро деколте и тениска нито е от сега,нито е нещо нечуано и невиждано. Според мен е много по-добре,отколкото деколтето да е голо или още по-лощо-с шалче.( На накои стои добре все пак )Иначе тениската може да е в цвят,с бяла е най-не добре. ММ и синът ми никога не са носили потник. Опитвах се за голям студ да ги накарам,ама не стана...и по-добре.
Аз също много обичам да нося пуловер с остро деколте и сътветна тениска,която да се вижда.
Къси мъжки панталони(до глезена) с хубави чорапи ми харесват на някои мъже.То зависи от цялостната визия..,не е само до панталона.А са и тренд от няколко години. Моите не неносят такива.

# 57
  • Мнения: X
Като каза за шалчето, помислих за зимни шалове. Такива, които се ползват евентуално като модни аксесоари, но всъщност и по предназначение. Е, не мога и не мога да накарам половинката да вземе шал. Връщаме се оня ден от ресторант, вали сняг, аз съм напълно опакована, а отдолу по една феерична рокличка и 20 дена чорапогащник и не ми е студено. Той мръзне, зъзне, набутал ръцете в джобовете, умира от студ. Защо? Може да си сложи ръкавици и шал, каквито има, и да не му е студено. Ама не, не му е явно достатъчно мъжко. Та ако някой заблуден мъж в търсене на модни съвети попадне на моето мнение, да си знае да не мръзне, а да се облече топло.

# 58
  • Мнения: 3 727
Да, няма лошо в зимен шал , ръкавици и шапка за мъж в студа.Не е нужно да омръзне.Но и у нас не нося.Ама нямах предвид такъв шал, де...Ами ,фин, дето и с риза хо носят някои...екземпляри..

# 59
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
За фишу ли говорим?
Зависи кой и как ги носи.
Може да стои много  добре и съответно да не стои добре.

Общи условия

Активация на акаунт